این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر علی سجودی

02188082941 02188089112 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

پیامدهای بی دندانی روی صورت (قسمت دوم)

پیامدهای بی دندانی روی صورت (قسمت دوم)

پیامدهای بی دندانی رو صورت قسمت دوم : در قسمت قبل اشاره ای به پیامدهای بی دندانی روی اجزاء صورت داشتیم. در این قسمت به بررسی پیامد های دیگری که روی بافت نرم اتفاق می افتد می پردازیم.

1394/05/23
2,057
0

پیامدهای بی دندانی رو صورت قسمت دوم 

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 2

 


در قسمت قبل اشاره ای به پیامدهای بی دندانی روی اجزاء صورت داشتیم. در این قسمت به بررسی پیامد های دیگری که روی بافت نرم اتفاق می افتد می پردازیم. در بیمارانی که دندان های خود را از دست می دهند خصوصا کسانی که دندان های قدامی فک بالا را از دست می دهند لبه (بردرborder) ورمیلیون لب (خط لب) نازک می شود. علت آن هم عدم ساپورت (پشتیبانی) پروتز و کاهش توانایی عضلات دور لب و دور بینی می باشد. این وضعیت با تخریب استخوان باقیمانده در ناحیه پرماگزیلا و کاهش سفتی عضلات صورت و عضلاتی که باعث لبخند می شوند و باعث بروز احساسات در چهره می شوند تشدید می شود و یک موقعیت عقب رفته را در صورت بیمار ایجاد می کند.
 
 
 

انقباضات عضلات دور لب و صورت و باکسیناتور در بیماران با تحلیل استخوان متوسط تا شدید عضلات شکلک ساز را به عقب و داخل جا به جا می کند. در نتیجه لب معکوس شده گونه ها گود می شود و یک شکاف باریک ایجاد می شود. چانه این افراد شبیه جادوگرها می شود افزایش خطوط عمودی چهره و لب ایجاد می گردد و حجم عضلات باکسیناتور و مستر (عضلات جونده) کاهش می یابد. خانم ها معمولا برای مخفی شدن این چهره نا زیبا و زشت از دو روش استفاده می کنند.
 
 
 

الف-این دسته از خانم ها یا اصلا رژ لب استفاده نمی کنند یا از آرایش خیلی کمی استفاده می کنند و به این ترتیب توجه کمتری را به خود جلب می کنند.
ب- رژ لب را روی پوست و بالاتر از خط ورمیلیون لب استفاده می کنند تا لب ها پرتر و حجیم تر دیده شود و همچنین گود شدن شیار بینی-لبی و افزایش عمق سایر خطوط عمودی لب و اطراف بینی می شود و با افزایش سن این تغییرات بیشتر می شود و با تخریب بیشتر استخوان این تغییرات تسریع می شود. بهترین درمان برای این افراد ایمپلنت است.
 
 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 20

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 21

همچنین شما می توانید اطلاعات تکمیلی این پکیج فوق العاده را از اینجا نیز مشاهده نمایید بهترین دندانپزشک در غرب تهران 22

 


از دیگر مطالب ما در سایت دیدن نمایید :

 

زیبایی خنده
لبخند هالیوودی
دندانپزشکی زیبایی
لبخند زیبا
زیبایی لبخند
طراحی لبخند
اصلاح طرح لبخند
لمینت
لمینت دندان
قیمت لمینت دندان
هزینه کاشت دندان
کاشت دندان
کشیدن دندان عقل
کشیدن دندان
کاشت دندان ایمپلنت
سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی
دندانپزشک
دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک
کامپوزیت وینر
ایمپلنت
ایمپلنت دندان
جرم گیری دندان
جراحی لثه

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

درباره دکتر علی سجودی

دکتر علی سجودی خوشابی در سال 1388 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال 1389 در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در سال 1392 در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و ... آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

تلفن : 88089112-88082941

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2

map
googlea5e9e2012138def7.html