این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان و زیبایی دکتر علی سجودی

‎021 88 08 91 12 ‎021 88 08 29 41 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

بهترین دندانپزشک در غرب تهران: ویژگی بهترین دندانپزشک تهران چیست؟ تعهد کاری و اخلاق حرفه ای و دانش کافی و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران است.

1395/05/08
55,283
4

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

 

آنچه که در این مقاله خواهید خواند:

 

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - یافتن بهترین

 

ویژگی بهترین دندانپزشک تهران چیست؟ تعهد کاری و اخلاق حرفه ای و دانش کافی و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن و به روز مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران است.
بسیاری از بیماران از دندانپزشکی واهمه دارند و این ترس مربوط به سن و گروه خاصی نیست. در واقع بیمار چه مرد باشد و چه زن، پیر باشد یا جوان، چه بزرگسال باشد و چه کودک اندکی از محیط دندانپزشکی می ترسد و از مراجعه به دندانپزشکی واهمه دارد. خصوصا اینکه خاطره ای ناخوشایند از دندانپزشک یا محیط دندانپزشکی داشته باشند. 
 
این ترس آنها علت عدم مراجعه دوره ای و مرتب به کلینیک دندانپزشکی می باشد.اگر بیمار از محیط دندانپزشکی  خوشش بیاید و در این محیط آرامش داشته باشد و دندانپزشک با تجربه ای درمان های دندانپزشکی را انجام دهد و استرس به بیمار وارد نشود، بیمار تمایل پیدا می کند که در چنین محیطی درمان های خودش را انجام دهد.
 
انجام خدمات دندانپزشکی باید با کیفیت عالی و تجهیزات به روز و با برخورد عالی دندانپزشک و منشی و دستیاران آنها انجام شود تا تجربه ای بسیار خوب در ذهن بیمار نقش ببندد و آنها برای مراجعات مجدد و نیز معرفی آن تیم حرفه ای و مجرب به دوستان و آشنایان خود تمایل زیادی داشته باشند.
 
 
 
مطالعه بیشتر:       هزینه کاشت دندان به چه صورت است؟  
 
 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - پرسشنامه تخفیف ایمپلنت

 

در این مقاله سعی بر ان است که به برخی ویژگی های دندانپزشک خوب و تیم عالی و حرفه ای آن بپردازیم. ضمن اینکه تمام تلاش تیم دندانپزشکی دکتر سجودی و پرسنل مجرب ایشان، فراهم ساختن محیطی آرام و بدون استرس و ارائه کار و کیفیت عالی همراه با ضمانت درمان به بیماران عزیز می باشد. 


الف-جست و جوی شخصی 

شما می توانید از آشنایان و دوستان خود تحقیق و پرسش کنید تا یک دندانپزشک خوب و باتجربه بیابید. شما می توانید علت رضایت دوستان و آشنایان خود را بپرسید تا یقین شما برای مرجعه به دندانپزشک معرفی شده افزایش یابد.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - جست و جوی شخصی


ب-مشورت کردن

با مراکزی که خدمات تخصصی ارئه می کنند تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. مشورت گرفتن همیشه می تواند کمک مفیدی کند تا شما دندانپزشک با تجربه ای بیابید. 

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - مشورت کردن


ج-جست و جو در اینترنت 

شما می توانید با وارد کردن کلمات کلیدی که به دنبال آن هستید، مانند دندانپزشک خوب، دندانپزشک در غرب تهران، کلینیک دندانپزشکی و مرکز تخصصی ایمپلنت یا هر کلمه دیگر و با مشاهده سایت دندانپزشک مربوطه و نیز مطالعه مقالات سایت ایشان از کیفیت خدمات ارائه شده تا حد زیادی آگاهی یابید.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - جست و جو در اینترنت


د-خواندن نظرات مراجعین محترم

اگر دندانپزشکی که از طریق اینترنت پیدا کرده اید، سایتی حرفه ای داشته باشد حتما نظرات مراجعین محترم را روی سایت خود قرار می دهد. شما می توانید با مشاهده این نظرات، تا حدود زیادی اطمینان خاطر بیابید.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - خواندن نظرات مراجعین محترم


ه-مشاهده گالری تصاویر

دندانپزشک حرفه ای و با تجربه حتما عکس های قبل و بعد درمان های انجام شده را روی سایت خود قرار می دهد تا بیماران عزیز بتوانند از کیفیت کار آن دندانپزشک اطلاعاتی را به دست آورند. این کار همچنین، به بیمارانی که برای درمان دچار تردید هستند آرامش خاطر می دهد تا تصمیم مناسبی برای انجام درمان های دندانپزشکی خود بگیرند.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - مشاهده گالری تصاویر


و-تماس با مرکز تخصصی مورد نظر

شما می توانید با کلینیک یا مرکز مورد نظر که اطلاعات آن را از دوستان یا آشنایان خود گرفته اید تماس بگیرید. این کار چند نکته مثبت به دنبال خواهد داشت. اول می توانید از میزان پاسخگویی مرکز مربوطه آگاهی یابید. دوم اینکه سوالات خود را بدون واسطه می توانید از دستیاران مرکز بپرسید، ضمن اینکه میزان تجربه و تبحر دستیاران را می توانید در این گفتگوی تلفنی ارزیابی کنید. سوم اینکه نحوه برخورد و رفتار تیم دندانپزشکی مربوطه را می توانید ارزیابی نمایید.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - تماس با مرکز تخصصی مورد نظر
 

ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران چیست؟

توجه کافی به بیمار:

بهترین دندانپزشک تهران به هیچ عنوان با عجله عمل نمی کند و به توضیحات بیمار به خوبی گوش می دهد. بسیاری از مشکلات دندان با گوش دادن به بیمار و توضیحات او مشخص می شود.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - توجه کافی به بیمار
 

آموزش بهداشت دهان و دندان به بیمار:

بسیاری از مشکلات دهان و دندان با رعایت یکسری نکات ساده آموزشی به راحتی حل می شود و از هزینه های اضافی برای بیماران جلوگیری می شود. بهترین دندانپزشک تهران می تواند با آموزش نحوه مسواک زدن و نخ دندان کشیدن و نکاتی از این دست به بیماران، آگاهی آنها را افزایش دهند.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - آموزش بهداشت دهان و دندان به بیمار
 

لزوم توجه به وقت بیمار:

باید برای بیماران وقت و زمان کافی برای درمان در نظر گرفت. بهترین دندانپزشک تهران کسی است که برای هر یک از بیماران خود زمان کافی برای درمان در نظر بگیرد و در طول روز تعدادی بمیار ویزیت کند که از عهده پاسخگویی آنها بر آید.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - لزوم توجه به وقت بیمار
 

لزوم توجه به پول و هزینه درمان بیمار:

بهترین دندانپزشک تهران باید بهترین درمان را با توجه به بودجه ای که بیمار دارد در نظر بگیرد و از اتلاف هزینه بیمار جلوگیری کند. به این منظور بهترین درمان با حداقل هزینه اما با کیفیت مطلوب را باید به بیماران معرفی و ارائه کند.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - لزوم توجه به پول و هزینه درمان بیمار
 

رعایت بهداشت و استریل بودن وسایل مطب:

استریل بودن وسایل و تمیز بودن تجهیزات مطب یکی از نکاتی است که بهترین دندانپزشک تهران باید برای مطب در نظرداشته باشد. استفاده از وسایل یکبار مصرف و پک نمودن وسایل و اتوکلاو کردن آنها بسیار مهم می باشد که همه این موارد در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی رعایت می گردد.
 
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - رعایت بهداشت و استریل بودن وسایل مطب
 

احترام به همه بیماران:

بهترین دندانپزشک تهران کسی است که به همه بیماران در مطب به یک چشم نگاه می کند و فرقی بین بیماران قایل نیست.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - احترام به همه بیماران
 

استفاده از پرسنل حرفه ای:

بهترین دندانپزشک تهران کسی است که از تیم حرفه ای و پرسنل مودب و با انگیزه در مطب خود استفاده می کند.افرادی که در قسمت پدیرش و به عنوان دستیار مشغول به کار هستند و هر کدام در این زمینه تخصص های لازم را دارند.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - استفاده از پرسنل حرفه ای
 

استفاده از به روز ترین تجهیزات و وسایل مدرن:

بهترین دندانپزشک تهران در مطب خود از آخرین ابزارها و تکنولوژی روز استفاده می کند و همیشه به روز است. استفاده از تجهیزات با دقت بالا سهم بالایی در درمان با کیفیت عالی برای بیماران ایفا می کند.در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی دستگاه لیزر، موتور پیشرفته ایمپلنت،دستگاه روتاری برای عصب کشی بدون درد،وسایل یکبارمصرف،پکهای مخصوص هر بیمار به صورت مجزا،و وسایل استریل شده در اتوکلاو ودر سه مرحله، مورد استفاده قرار می گیرد.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - استفاده از به روز ترین تجهیزات و وسایل مدرن
 
 
کلینیک دندانپزشکی در ایران برای عموم مردم مورد توجه هستند. یک علت آن، این است که برخی از بیماران در طول روز به علت مشغله کاری، فرصت کافی برای انجام کارهای دندانپزشکی را ندارند. بنابراین می توانند به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنند که در ساعات بیشتری حضور دارند.

علت دیگر این است که بیمار مراجعه کننده به دندانپزشکی ممکن است، درمان های مختلفی نیاز داشته باشد.

همچنین ممکن است تیم های مختلف درمانی اعم از متخصص ایمپلنت، متخصص پریودونتیکس، متخصص درمان ریشه (اندو) برای بیمار مراجعه کننده نیاز باشد. به همین دلیل بهتر این است که بیمار محترم، کارهای درمانی خود را در کلینیک دندانپزشکی انجام دهد.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - استفاده از دستگاه PRP
 

استفاده از دستگاه PRP

 
درمان با استفاده از prp به طور کلی بر اساس جداسازی و تغلیظ  پلاکت ها از خون استوار است و به همین دلیل انتظار می رود میزان فاکتورهای رشد به طور فزاینده ای در آن بیشتر باشد ساده‌ترین توضیحی که در حمایت از کاربرد پی آر پی ارائه می‌شود این است که ترکیب مزبور غنی از پلاکت است و پلاکت ها به عنوان آغاز کننده تقریبن واکنش های ترمیم زخم شناخته می شوند به همین دلیل اتهام می شود پی آر پی با منشأ اتولوگ عنوان ترکیب غیر سمی  باعث واکنش های ایمونولوژیک نمی شود می‌تواند باعث تسریع وقایع در مسیرهای ترمیم زخم گردد. پی آر پی همچنین قادر است که فعالیت یک فاکتور رشد را در حضور یک یا چند فاکتور رشد دیگر افزایش دهد. خیاطی بخشی است که حاوی تعداد زیادی پلاکت ها و گلبول های سفید خون می باشد.
برای استفاده از prp نیاز به دستگاه سانتریفیوژ می‌باشد.
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - مزایای پی آر پی
 
 

مزایای پی آر پی نسبت به روش های درمانی دیگر چیست:

 1. از سلول های خود فرد استفاده می شود.
 2. یک روش غیر تهاجمی بوده و عوارض آن بسیار ناچیز است.
 3. اثر با ماندگاری طولانی دارد.
 4. با ترجمه کیت های مخصوص روند کاری بسیار ساده و کاملا استریل است.
 5. محدودیت سنی و جنسیتی ندارد.
 6. روش های مختلف تزریق عضله و غیر قابل استفاده است.
 7. بانو عمل.
 8. باعث بروز واکنش حساسیت و آلرژی نمی شود.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - PRP در زمینه ی دندان پزشکی

 

 

PRP در زمینه ی دندان پزشکی به مدت دو دهه با موفقیت بالینی مورد استفاده قرار گرفته است. در برخی از درمان های دندان پزشکی شامل قرار دادن ایمپلنت، جراحی استخوان پریودونتال، جراحی
بافت نرم و بازسازی فک می توان از روش PRP بهره مند گردید. به عنوان مثال یک دندان پزشک که قصد انجام عمل جراحی جهت خارج کردن دندان را دارد می تواند برای بهبود زخم بعد از کشیدن
دندان از درمان PRP استفاده کند. این بسیار مهم است که زخم پس از خارج کردن دندان بهبود یابد، چرا که ایمپلنت های دندانی می تواند بدون هیچ مسئله ای قرار داده شود در زمان قرار دادن ایمپلنت، لخته ی خون یا PRP، سوراخ درون، سطح ایمپلنت و سطح بین استخوان و فلز را می پوشاند.

 

 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - صرفه جویی در وقت
 
 

اول: این که در وقت ایشان صرفه جویی می شود.

دوم: تمامی کارهای ایشان در یک مرکز درمانی انجام می شود و یک پرونده جامع و کامل برای ایشان تشکیل می شود.

سوم: در رفت و آمد بیمارصرفه جویی می شود و از پراکندگی کارهای درمانی جلوگیری می شود.

چهارم: در صورت بروز مشکل در درمان، یک کلینیک دندانپزشکی پاسخگو بوده و خیال بیمار نیز راحت می باشد.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی


کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی: 

 این کلینیک دندانپزشکی همانگونه که از نام آن مشخص است به ارائه خدمات تخصصی ایمپلنت و زیبایی می پردازد.از متخصص پریودونتیکس و متخصص ایمپلنت و زیبایی برخوردار است. زیرا در این سه حوزه به طور اختصاصی فعالیت دارد. در این کلیینک دندانپزشکی، جراحی های زیبایی، لثه و ایمپلنت با لیزر نیز انجام می شود.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - ساعات کاری کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی


ساعات کاری کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی:

 از 9 صبح تا 5 عصر می باشد. ایام تعطیل، فعالیت کلینیک دندانپزشکی تعطیل می باشد. دکتر سجودی متخصص ایمپلنت و زیبایی هستند. در این کلینیک دندانپزشکی درمان های زیبایی شامل لمینت دندان، کامپوزیت ونیر،لیفت لثه برای زیبایی و انواع روکش های زیبایی نظیر زیرکونیا، ایمپرس و... انجام می پذیرد.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - مقالات تخصصی ایمپلنت و فک و صورت
 
 
در سایت، گزینه هایی شامل ایمپلنت، زیبایی، جراحی لثه با لیزر، مقاله راجع به افراد سالمند، گالری تصاویر و دانلود رایگان وجود دارد. تعداد مقالات سایت 240 عدد می باشد که در 4 زمینه: مقالات عمومی دندانپزشکی، مقالات تخصصی ایمپلنت و فک و صورت، مقالات تخصصی زیبایی و مقالات تخصصی جراحی لثه نوشته شده است. تعداد زیاد مقالات و تنوع آنها باعث شده است تا مراجعه کننده به سایت هر مطلبی را بخواهد بتواند مطالعه کند. گزینه جست وجو، در قسمت بالا و سمت چپ سایت دندانپزشکی دکتر سجودی قراردارد تا مراجعه کننده به سایت بتواند هر مطلبی را که بخواهد تایپ کند و نتایج آن در پایین نمایش داده خواهد شد.
 

گزینه رزرو اینترنتی هم در سایت وجود دارد که دارای این آدرس می باشد:


  بهترین دندانپزشک در غرب تهران - رزرو اینترنتی

 
در قسمت دانلودهای رایگان، دانلودهای متعددی از رضایت بیماران مراجعه کننده در حوزه های مختلف درمان وجود دارد. همچنین ویدیوهای آموزشی مختلفی توسط دکتر سجودی ارائه شده است که مراجعین به سایت می توانند از این ویدیوها برای افزایش سطح دانش و آگاهی خود استفاده کنند.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - دانلودهای رایگان
 

گزینه جالب دیگری که در سایت وجود دارد، گزینه کیف پول می باشد:

این گزینه برای این طراحی شده است که بیماران عزیزی که به کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی مراجعه می کنند، می توانند بخشی از هزینه درمان خود را هدیه بگیرند و در کیف پول خود ذخیره کنند. با این کار برای مراجعات بعدی می توانند از این کیف پول استفاده نمایند و هزینه های بعدی برایشان کاهش می یابد.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - گزینه کیف پول
 

در پایین سایت دندانپزشکی گزینه چت آنلاین وجود دارد:

این گزینه برای برای کسانی است که از راه دور و یا از شهرهای دیگر کشور غیر از تهران تماس پرسش دارند و نمی توانند حضوری مراجعه کنند.اسن افراد می توانند سوالات خود را از این طریق مطرح کنند و اپراتور به آنها پاسخ می دهد.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - چت آنلاین


قسمت گالری تصاویر سایت دندانپزشکی دکتر سجودی:

 شما می توانید درمان های مختلفی را مشاهده کنید. از بیلیچینگ و جرمگیری تا لمینت دندان و ایمپلنت.از کشورهای مختلف دنیا و از ایران مراجعین محترم، فیلمهای رضایتمندی و درمان های قبل و بعد خود را برای مشاهده سایر عزیزان در اختیار قرار داده اند.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - گالری تصاویر
 

فرم پرسشنامه تخفیف ایمپلنت:

 همچنین در سایت فرم پرسشنامه ایمپلنت قرار دارد که بیماران عزیز می توانند با تکمیل آن از مزایای تخفیف برخوردار شوند. برای بیمارانی که از سایر شهرهای کشور قصد سفر به تهران و انجام درمان ایمپلنت دارند نیز، بلیط رفت و برگشت در نظر گرفته شده است که می توانند به طور رایگان به تهران بیاییند و درمان های خود را انجام دهند. شما عزیزان و بیماران محترم می توانید در سایت دندانپزشکی دکتر سجودی از آخرین اطلاعات روز در مورد بیماری های دهان و دندان و همچنین روش های درمانی آنها مطلع شوید.
 
 
 
در پایان هدف کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی ایجاد محیطی آرام و بدون استرس و ارائه کیفیت عالی به همراه سال ها تجربه می باشد. شما می توانید با تماس با مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سجودی از کیفیت و رضایت درمان خود آگاهی یابید و این اطمینان را کسب کنید تا تیم این مرکز تمام تلاش و توان خود را برای کسب اعتماد و رضایت شما بکار می گیرد.
 
 
بهترین دندانپزشک در غرب تهران - ایمپلنت دندان
 
 
ایمپلنت دندان در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سجودی با تکنیک های جدید و بازسازی های پیشرفته استخوان انجام می شود و اگر قیمت ایمپلنت دندان برای شما مهم است می توانید به کلینیک ایمپلنت دکتر سجودی مراجعه فرمایید.

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - ویدیوهای بیشتر

بهترین دندانپزشک در غرب تهران - گالری تصاویر

نظرات کاربران

captcha Refresh
ناشناس
۱۳۹۷/۰۳/۱۷۰۱
پاسخ

با سلام.خیلی عالی بود مطالب.همیشه موفق باشید. تیم بسیار حرفه ای دارید.تجهیزات و امکانات شما واقعا به روز است و مخصوصا داشتن لیزر بسیار عالی است و باعث کارآمدی بیشتر کلینیک می شود.

دکتر سجودی
۱۳۹۷/۰۳/۱۷۰۱

خیلی ممنونم.لطف دارید.

همواره سعی می کنیم از به روز ترین تجهیزات در کلینیک استفاده کنیم.با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز.

ناشناس
۱۳۹۷/۰۳/۱۵۰۱
پاسخ

واقعا همه امکاناتی که گفتید را دارید.همیشه موفق باشید. دکتر سجودی لیاقت بهترین دندانپزشک تهران را دارند.

دکتر سجودی
۱۳۹۷/۰۳/۱۵۰۱

سلام.خواهش میکنم.نظرات شما عزیزان باعث دلگرمی بنده هست.بسیار ممنونم

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2
تلفن : 41 29 08 88 021 | 12 91 08 88 021
ایمیل : info@drsojodi.com

مسیر دسترسی:
میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، نبش خیابان گلسا)

map
googlea5e9e2012138def7.html