این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت شخصی دکتر علی سجودی

مقالات عمومی

ویژگی های وب سایت بهترین دندانپزشک

ویژگی های وب سایت بهترین دندانپزشک

وبسایت بهترین دندانپزشک باید اطلاعات مفید و به روز شده منتشر نماید تا کاربران با مطالعه مطالب آن معلومات خود را افزایش دهند. در واقع دندانپزشکی که وب سایت دارد و دائم مقالات جدید منتشر می نماید و مطالب آن را بطور مستمر آپدیت میکند میتواند جزء بهترین ها قرار بگیرد.

64
دستگاه پیزوسرجری

دستگاه پیزوسرجری

پیزوسرجری برای جراحی بافت سخت به کار می رود، پیزوسرجری یکی از پیشرفته ترین تکنیک های استئوپلاستی است که بر اساس لرزش های بسیار ریز تیغه جراحی عمل می کند.

848
مشکلات زیبایی

مشکلات زیبایی

مشکلات زیبایی: امروزه معاینات دندانپزشکی با هدف و انگیزه زیباسازی دندان ها انجام می گیرد. دندانپزشکی زیبایی زندگی بسیاری از بیماران را دستخوش تغییرات اساسی کرده است.

5,341
چرا کودک من هنوز دندان در نیاورده است؟

چرا کودک من هنوز دندان در نیاورده است؟

 اگر فکر می‌ کنید بیرون زدن دندان‌ های کودک دیر شده است، باید ابتدا بدانید دندان های نوزادان از چه زمانی شروع به بیرون زدن می‌ کنند.

585
دلایل شکست های لامینیت

دلایل شکست های لامینیت

علت شکست لامینیت های دندانی چیست؟ تراش نامناسب دندان ممکن است به علت تراش ناکافی یا بجا گذاشتن لبه های تیز و یا تراش غیر یکنواخت دندان باشد.

2,445
موها چگونه استعداد پوسیدگی دندان را آشکار می کنند؟

موها چگونه استعداد پوسیدگی دندان را آشکار می کنند؟

موها چگونه استعداد پوسیدگی دندان را آشکار می کنند؟ - احتمالا می دانید سلامت بدن و موها با سلامت دهان و دندان طبق تحقیقات با هم ارتباط دارند.

416
پالپکتومی

پالپکتومی

تکنیک پالپ تراپی Non Vital ( پالپکتومی):شکل کانال های ریشه دندان های شیری، درمان اندو را مشکل می سازد، کانال های مولر اول شیری بالغ اغلب آنقدر کوچک هستند که با ریزترین بروچ ها هم قابل دسترس نیستند

12,310
درمان با آنتی بیوتیک

درمان با آنتی بیوتیک

درمان با آنتی بیوتیک: آنتی بیوتیک های سیستمیک، داروهایی هستند که هنگام مصرف بر همه بدن تأثیر می گذارند. معمولا این داروها هنگامی که در درمان بیماری های لثه به کار می روند،

4,400
دیابت و دندانپزشکی

دیابت و دندانپزشکی

دیابت و دندانپزشکی: بیماران دیابتیک نیاز به توجهات خاص قبل از درمان های پریودنتال دارند دونوع اصلی دیابت عبارتند از نوع I Tape  قبلا به نام دیابت وابسته به انسولین نوع 2 قبلا به نام دیابت غیر وابسته به انسولین

2,995
سینوس لیفت Sinus Lift + قیمت ( عکس و فیلم )

سینوس لیفت Sinus Lift + قیمت ( عکس و فیلم )

سینوس لیفت | قیمت سینوس لیفت : در گذشته فقدان استخوان با کیفیت از موارد عدم تجویز ایمپلنت به شمار می آمد ولی امروزه با کمک تکنیک های پیشرفته حتی در مواردی که استخوان کیفیت چندان مناسبی ندارد.

32,188
عصب کشی دندان | مراحل و قیمت 1400

عصب کشی دندان | مراحل و قیمت 1400

چه وقت یک دندان دچار درد شدید می‌شود و نیاز به عصب کشی دندان پیدا می‌کند؟ زمانی که دندان دچار پوسیدگی و مسیر عصب دندان محل تجمع میکروب‌ها می‌گردد.

237,753
مزیت پریودنتیست پیشرفته

مزیت پریودنتیست پیشرفته

مزیت پریودنتیست (Periodontics) پیشرفته ما تصمیم داریم که بالاترین مراقبت های تخصصی ممکن را برایتان فراهم سازیم. ما برای هر بیمار، توجه دوستانه و اختصاصی صرف می کنیم

1,959

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi