این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت شخصی دکتر علی سجودی

ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال در سال 1400

 ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال در سال 1400

ایمپلنت دیجیتال تکنولوژی بسیار پیشرفته با استفاده از مدل سازی سه بعدی در دندانپزشکی است. در ایمپلنت دیجیتال کمترین برش ایجاد می گردد پس از درد و خونریزی به میزان قابل توجهی کاسته می شود.

1401/04/08
47,786
19

ایمپلنت دیجیتال

 

 

اطلاعات جامع درباره ایمپلنت دیجیتال + قیمت

 
 

ایمپلنت دیجیتال چیست

ایمپلنت دیجیتال تکنولوژی بسیار پیشرفته با استفاده از اسکن ها و مدل سازی سه بعدی در دندانپزشکی است. از آنجایی که در ایمپلنت دیجیتال کمترین شکاف و برش ایجاد می گردد؛ از درد و خونریزی به میزان قابل توجهی کاسته می شود. بدون شک امروزه فن آوری دیجیتال در قرن بیست و یکم جایگاه ویژه ای در همه ابعاد زندگی بشر پیدا کرده است.

رشته دندانپزشکی و ایمپلنت دندان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست، به طوریکه یکی از مواد درسی که رشته دندانپزشکی در کشورهای پیشرفته تدریس می شود دندانپزشکی نوین یا ایمپلنت دیجیتال می باشد.

ایمپلنت های دندانی دیجیتال یکی از شگفتی های دندانپزشکی مدرن است که برای جایگزین کردن دندان هایی استفاده می شوند که خیلی دچار تحلیل استخوان نشده اند و طراحی شده اند تا مانند قبل از خوردن غذا های دلخواه خود لذت ببرید و رنج بی دندانی را خیلی حس نکنید. اگر از ایمپلنت دندان دیجیتال به خوبی مراقبت کنید تا پایان عمر عملکرد خود را حفظ می کنند و برای شما ماندگار خواهند بود.

بیشتر بخوانید : Wiley Online Library

 
ایمپلنت دیجیتال چگونه ساخته می شود؟
 

ایمپلنت دیجیتال چگونه ساخته می شود؟

برای انجام کاشت دندان دیجیتال در ابتدا لازم است که بیمار عکس رادیوگرافی یا اسکن سه بعدی (CBCT) از ناحیه ای که می خواهد ایمپلنت دیجیتال انجام دهد، تهیه کند. سپس دندانپزشک با استفاده از رادیوگرافی میزان استخوان را اندازه گیری می کند و بهترین طول و قطر ایمپلنت دیجیتال را تعیین می کند پس از طرح درمان کلی از دندان بیمار قالب تهیه می کند و تمام تغییراتی که می تواند به بهبود کاشت ایمپلنت و ظاهر پروتز و روکش دندان کمک کند؛

توسط کامپیوتر طراحی می گردد. بهترین موقعیت کاشت ایمپلنت با درنظر گرفتن کیفیت و حجم استخوان مورد نیاز و موقعیت سینوس و عصب از قبل مشخص شده و احتمال خطا و لغزش به حداقل می‌رسد.


علاوه بر این موارد از آنجایی که دندانپزشک می‌تواند به طور کامل، پروتز دندان را در زمان مورد نیاز طراحی کند، ایمپلنت دیجیتال می تواند حتی برای نمونه های بسیار پیچیده طوری عمل کند که نتیجه نهایی دقیقا شبیه دندان طبیعی بیمار یا مراجعه کننده باشد.

پس از این مرحله یک مدت زمان کمی باید سپری شود تا راهنمای جراحی (guide surgery)  آماده شود و با استفاده از محل دقیق جایگذاری ایمپلنت دیجیتال مشخص گردد و همچنین با استفاده از قالب اولیه روکش موقت یا دائم هم برای بیمار ساخته می شود تا در همان روز جراحی به بیمار تحویل داده شود،

در واقع مزیت ایمپلنت دیجیتال علاوه بر دقت و سرعت عمل بالا تحویل روکش و پروتز دندان در همان روز جراحی می باشد، به طوریکه بیمار حتی یک روز هم بدون دندان نمی ماند.

 
قیمت ایمپلنت دیجیتال در سال 1400
 

دندانپزشکی با محوریت دیجیتال می تواند جایگزین مناسبی برای روش های درمان ایمپلنت سنتی یا معمولی باشد. قطعا در آینده، دندانپزشکی دیجیتال کاملا رایج خواهد شد و به روند درمان ایمپلنت ، سرعت ، دقت، کیفیت، و زیبایی کار نهایی افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید : جراحی ایمپلنت دیجیتال

 

 
 
این مقاله را هم مطالعه کنید:  ایمپلنت دندان
 
 

قیمت ایمپلنت دیجیتال در سال 1400

قیمت ایمپلنت دیجیتال به دلایل زیر از قیمت ایمپلنت به روش های سنتی بالاتر می باشد :

1- با دستگاه های بسیار پیشرفته طراحی و ساخته می شود بنابراین قیمت بالاتری دارد.

2- بسیار دقیق و به صورت کامپیوتری و با متریال گران طراحی می شود.

3- سرعت تحویل روکش و پروتز دائم آن، بالاتر است بنابراین به قیمت ایمپلنت دیجیتال افزوده می شود.

4- بیمار حتی یک روز هم بدون دندان نیست و این ارزش بالایی دارد ، بنابراین قیمت ایمپلنت دیجیتال بالاتر است. (درمان لوکس محسوب می شود.)

 
مرکز ایمپلنت معتبر در تهران
 

5- تجهیزات و متریال آن ، از خارج از کشور وارد می شود و ارز دولتی به آن تعق نمی گیرد.

6- نیاز به نیروی ماهر در شرکت سازنده برای طراحی آن وجود دارد و بنابراین قیمت ایمپلنت دیجیتال اضافه می شود.

7- این کار تخصصی بوده و تنها چند شرکت معتبر در ایران ، آن را انجام می دهند.

8- نیاز به دانش و تجربه بالای متخصص ایمپلنت برای انجام این نوع درمان می باشد.

9- تنها چند مرکز ایمپلنت معتبر در تهران ، این کار را انجام می دهند.

10- طراحی دقیق ، سرعت تحویل پروتز به بیمار، دانش متخصص ایمپلنت ، نوبت دهی سریع به بیمار و خارج از وقت معمول باعث قیمت بالاتر آن می شود.

 

به همین دلایل قیمت ایمپلنت دیجیتال از نوع سنتی و معمولی خود بیشتر است، در واقع قیمت ایمپلنت دیجیتال 30 درصد نسبت به ایمپلنت سنتی گران تر می باشد.

 
 فن اوری دیجیتال - ایمپلنت دیجیتال

در مبحث قیمت ایمپلنت دیجیتال یکی از مهم ترین مزایای ایمپلنت دندان دیجیتال نسبت به روش های ایمپلنت سنتی این است که چون در ایمپلنت‌های دیجیتال طرح های دقیق و صحیح از دهان فرد به دست می آید، می‌توان از آنها در موارد پیچیده تری که در آن ایمپلنت غیر دیجیتال ریسک بالایی دارد استفاده کرد. این کار با شانس موفقیت بیشتر انجام می شود.

دندانپزشکی و به خصوص ایمپلنت دندان با محوریت دیجیتال، می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای روش های سنتی جراحی ایمپلنت، پروتز ثابت، زیبایی و ... باشد. به منظور کاهش مشکلات احتمالی در روش های قدیمی، با کمک فن آوری دیجیتال می توان سرعت، دقت، کیفیت به مراتب بالاتر و زیبایی در خلق درمان های بهتر برای بیماران گرامی صورت می گیرد. همچنین در سایت nature.com اطلاعات مفیدی وجود دارد

 
ایمپلنت با محوریت دیجیتال


به همین منظور مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی نیز همگام با پیشرفت های تکنولوژی دیجیتال از این فن آوری در درمان های زیبایی و ایمپلنت بهره خواهد برد و به ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در عین دقت بالا خواهد پرداخت.

در دیجیتال ایمپلنت یک راهنمای جراحی توسط دستگاه های بسیار دقیق ساخته می شود. چرا راهنمای جراحی ساخته می شود؟ راهنمای جراحی چه مزیت هایی برای بیمار دارد؟ این روش چه فرق هایی با روش های سنتی دارد؟ و سوالات بسیار زیادی که به آن پاسخ خواهیم داد.

 

ایمپلنت دیجیتال در تهران

شاید چنین سوالاتی برای شما هم پیش آمده باشد مثلا برای ایمپلنت دیجیتال در تهران به کجا مراجعه کنیم؟  و یا ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟ یا قیمت ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟ چنانچه میخواهید پاسخ های مناسب به اینگونه سوال ها دریافت کنید و نسبت به ایمپلنت دیجیتال اطلاعات مفیدی کسب نمایید حتما این مقاله را بخوانید و با ما همراه شوید.

با توجه به اینکه رسانه های آنلاین بسرعت جای خود را بین مردم پیدا کرده و اطلاعاتی که از این طریق بدست می آید توجه بسیاری از افراد را به سوی ایمپلنت خصوصا ایمپلنت دیجیتال جلب کرده است و در همین راستا کلینیک ها و مطب های زیادی در شهرها خصوصا تهران تاسیس و راه اندازی شده اند و در حال خدمات رسانی به بیماران میباشند. یکی از این مراکز مربوط به حوزه ایمپلنت دندان علی الخصوص ایمپلنت دیجیتال در تهران است.

همیشه انتخاب محل کلینیک و دندانپزشک مربوطه برای انجام ایمپلنت دیجیتال در تهران از اهمیت بسزایی برخوردار است که نباید از آن غافل شد چون کلینیک ها و تخصص و مهارت دندانپزشک می تواند در کیفیت ایمپلنت، موفقیت و نهایتا میزان دوام و ماندگاری آن موثر باشد.

 
پیشرفت های تکنولوژی دیجیتال - راهنمای جراحی
 

راهنمای جراحی Guide Surgery

با کمک راهنمای جراحی، تشخیص و طرح درمان، همچنین عمل جراحی ایمپلنت در زمان بسیار کوتاه و به طور دقیق انجام خواهد شد. این روشی مطمئن و ایمن برای بیمار است و موجب می شود بیمار جلسات کوتاه و در زمان اندکی صاحب ایمپلنت و پروتز ثابت گردد. با کمک راهنمای جراحی به طرز بسیار دقیقی از همان ابتدای جراحی می توان، اباتمنت بیمار را تحویل داد و جایگذاری نمود.

جایگذاری اباتمنت باعث می شود حداقل آسیب به لثه وارد شود و فرم و قرارگیری لثه در اطراف ایمپلنت بسیار زیبا باشد و تطابق بیولوژیکی و زیبایی فوق العاده ای به همراه پروتز ثابت داشته باشد.

بیشتر بخوانید : دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنت دندان

 

 
ایمپلنت دیجیتال - گاید سرجری یا راهنمای جراحی
 

چه ابزار یا عکس هایی در این روش مورد نیاز است؟

یکی از ملزومات این روش این است که بیمار حتما باید عکس اسکن شده یا CBCT داشته باشد. مورد بعدی این است که یک تصویر برداری داخل دهانی از بیمار به عمل می آوریم و اگر دوربین داخل دهانی موجود نباشد میتوان از فک بیمار مدل گچی (کست) تهیه کرد.

علت نیاز به عکس اسکن این است که  به طور دقیق لندمارک یا (نشانه) های آناتومیکی فک بیمار اعم از سینوس، عصب تحت فکی و چانه ای و دوری و نزدیکی به عصب را در این عکس ها خواهیم دید.

 
اسکن سه بعدی -  چه ابزار یا عکس هایی در این روش مورد نیاز است؟
 

درحالیکه در رادیوگرافی پری اپیکال یا OPG نمیتوان به طور دقیق این موارد را مشاهده کرد چرا که در عکس پری اپیکال محدودیت مشاهده نواحی اطراف بی دندانی را داریم و در عکس OPG هم بزرگنمایی یا روی هم افتادگی دندان ها و لندمارک ها باعث میگردد فضای استخوانی مورد نیاز برای دریل کردن و قرار دادن ایمپلنت را دقیقا اندازه گیری نماییم.

مورد دیگر این است که عکس های OPG  و یا پری اپیکال تصویر دو بعدی به ما می دهند و نه تصویر سه بعدی، در حالیکه تصویر اسکن شده نمای سه بعدی به دندانپزشک ارائه می کند.

 
ایمپلنت دیجیتال -  عکس OPG


نکته بسیار مهم این هست که هنگامی که راهنمای جراحی در داخل دهان بیمار قرار می گیرد کاملا روی دندان ها و لثه و ناحیه بی دندانی فیکس و ثابت می گردد و تکان نمی خورد. این مورد باعث می گردد هنگام دریل موقعیت اصلی استخوان دریل شود و حداقل برداشت بافت استخوانی را داشته باشیم.

 

برای دستیابی به یک هدف که به آن در جراحی ایمپلنت نیاز داریم که محدودیت های آناتومیک و محدودیت های فک را ارزیابی کنیم و این امر با کمک template های جراحی یا راهنما های جراحی امکانپذیر است.

برای دستیابی به یک جراحی دقیق ما نیاز داریم که scan سه بعدی یا تصاویر CBCT بیمار را داشته باشیم طبق آن به صورت مجازی و با کمک کامپیوتر می توانیم به صورت مجازی ایمپلنت ها را در موقعیت های صحیح قرار دهیم.

از ابتدا می توانیم موقعیت پروتزی را پیش بینی کنیم و بررسی کنیم به این ترتیب جراح ایمپلنت یا متخصص ایملپلنت، متخصص پروتز و لابراتوار از ابتدا در طرح درمانی ما شریک خواهند شد.

 
 
 
 

مزایای جراحی ایمپلنت دیجیتال چیست؟

ما به کمک scan های دقیقی که از فک بیمار عمل می آوریم و آناتومی هایی که آن scan به ما می دهد ما می توانیم به صورت دقیق موقعیت جراحی ایمپلنت را و موقعیت دریل را بررسی کنیم.

اولین مزیت این است که ایمپلنت به صورت دقیق انجام می شود در راستای صحیح قرار می گیرد و به صورت ایده آل ما می توانیم ایمپلنت را به صورت مجازی در نقاطی که ما استخوان خوبی خواهیم داشت قرار بدهیم با این روش ما نیاز مان به پیوند استخوان مشخص می شود و می بینیم که چه جاهایی نیاز به پیوند استخوان داریم، میزان نیازمان به پیوند استخوان مشخص می شود،

بر مبنای اینکه موقعیت ایمپلنت را در مسیر صحیح قرار می دهیم تعداد دریل و دریل های کمتری برای این روش ما نیاز خواهیم داشت، زمان جراحیمان کاهش پیدا می کند، بیمار کمتر اذیت می شود، موقعیت دقیق دریل ها مشخص می شود، ما با این روش  می توانیم عمق ایمپلنتمان را تغییر بدهیم.

بیشتر بخوانید : فناوری ایمپلنت دیجیتال در پروتزهای ایمپلنت ثابت

 

 
مزایای جراحی ایمپلنت دیجیتال چیست؟
 

با توجه به محدودیت های آناتومیکی فک و مسیر عروق و اعصاب می توانیم لایه های مختلف کامپیوتری را بررسی کنیم، می توانیم این لایه ها را حذف یا اضافه کنیم یا کمیت استخوانی را بدست بیاوریم.

با این روش می توانیم primary stability یا ثبات اولیمان را در جراحی که بسیار بسیار برای ما مهم است در جراحی ایمپلنت به طور دقیق به میزان بیشتری بالا ببریم، می توانیم از ابتدا چون پروتز نهایی را می توانیم بررسی کنیم و ارزیابی کنیم.

ارتفاع روکش ها یا پروتز های ثابت در هنگام خندیدن در هنگام تکلم، هنگام جویدن را ارزیابی کنیم و از ابتدا می توانیم یک پروتز موقت حتی به بیمار تحویل بدهیم که بیمار مدتی را با آن سپری کند و بعد می تواند پروتز نهایی را تحویل بگیرد.

احتمال خطایمان را در جراحی ایمپلنت تقریباً می توانیم بگوییم به صفر نزدیک می شود که هیچ خطایی را نخواهیم داشت اکر کارمان را درست انجام بدهیم و template های جراحی را درست انتخاب کنیم و درست ساخته بشود.

اگر موقعیت را ما در پروتز نهایی تشخیص دادیم که ایراد دارد می توانیم مسیر دریل را از ابتدا در موقعیت مجازی تغییر بدهیم. می توانیم موقعیت پروتزی را تغییر بدهیم با حذف لایه های کامپیوتری و بسیار مزیت های دیگر که برای بیمار این بهتر است که template های جراحی یا راهنماهای جراحی کار شود و در این روش ما حداقل دریل را خواهیم داشت، زمان جراحی کمتر است، موقعیت آناتومیکیمان را به صورت دقیق می توانیم ارزیابی کنیم،

با تغییر مسیر عروق و اعصاب می توانیم کمیت استخوان را برسی کنیم، اندازه و شکل روکش های پروتزی های ثابت را می توانیم تغییر بدهیم و موقعیت آن ها را به دلخواه خودمان تغییر بدهیم آن چیزی که متناسب با فک بیمار است یا به اصطلاح با صورت بیمار است، میزانی از دیده شدن پروتز را می توانیم ارزیابی کنیم از ابتدا آن را بررسی کنیم و با توجه به فرم لب بیمار ارزیابی کنیم.

 

بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران کسی است که اولا در حوزه ایمپلنت فعالیت می نماید و ثانیا در زمینه ایمپلنت دیجیتال از تخصص و تجربه کافی برخوردار میباشد. یکی از بهترین های این حوزه دکتر علی سجودی است که سالهاست در خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان بسیار فعال است که رضایتمندی بیماران از کیفیت کار و نحوه برخورد با آنها تصدیق کننده این مطلب است. برای تعیین وقت و مشاوره رایگان، لطفا با شماره 88082941-021 تماس بگیرید.

لینک کوتاه صفحه : https://b2n.ir/s10244

 

فیلم توضیحات دکتر سجودی درباره ایمپلنت دیجیتال

 

 
ایمپلنت دیجیتال - ویدیو های بیشتر
 
 

ایمپلنت دیجیتال + لذت داشتن دندان زیبا و سالم

ایمپلنت دیجیتال - هزینه کاشت دندان - ایمپنت دندان

بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی را داشته باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.

 

در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دیجیتال دارید،

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید.

 
ایمپلنت دیجیتال - ارتباط با دکتر از طریق واتس اپ
 
 
 
ترتیب پیشنهادی برای خواندن مقالات ایمپلنت دندان
 

    1- ایمپلنت دندان چیست؟ هزینه کاشت دندان

    2- بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

    3- بهترین مرکز ایمپلنت تهران

    4- ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت چیست؟

    5- مراحل ساخت و جراحی ایمپلنت چیست؟

    6- آیا جراحی ایمپلنت درد دارد؟

    7- سن مناسب برای درمان ایمپلنت چند سال است؟

    8- طول عمر ایمپلنت دندانی چقدر می باشد؟

    9- طول مدت درمان ایمپلنت چقدر است؟

    10- اجزای ایمپلنت دندانی

    11- انواع ایمپلنت دندان

    12- مقایسه ایمپلنت تیتانیومی و زیرکونیا

    13- زمان لازم برای جوش خوردن ایمپلنت دندان

    14- ایمپلنت بدون نیاز به پیوند استخوان

    15- تحلیل استخوان دندان

    16- انواع پیوند استخوان در ایمپلنت ها

    17- بازسازی پیشرفته استخوان

    18- سینوس لیفت + قیمت ( عکس و فیلم )

    19- درمان ایمپلنت با پی آر پی

    20- ساخت پودر استخوان

    21- اتصال روکش دندان بر روی ایمپلنت

    22- روکش دندان | روکش PFM

    23- روکش زیرکونیا | مزیت ها + قیمت

    24- تغذیه پس از ایمپلنت

    25- نگهداری و مراقبت از ایمپلنت

    26- جرم گیری ایمپلنت

    27- مزایای ایمپلنت چیست؟

    28- شناسایی معایب ، عوارض و مشکلات ایمپلنت

    29- احتمال عفونت ایمپلنت

    30- ایمپلنت بدون درد و خونریزی

    31- ایمپلنت بدون جراحی | ایمپلنت پانچی

    32- ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال

    33- کاشت ایمپلنت دندان با لیزر

    34- ایمپلنت در یک روز | ایمپلنت یک روزه

    35- ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت ایمپلنت فوری

    36- خطرات و مشکلات ایمپلنت فوری چیست؟

    37- مینی ایمپلنت چیست؟

  37 / 32 

کلیدواژه های ایمپلنت دیجیتال :

 قیمت ایمپلنت دیجیتال, ایمپلنت دیجیتال چیست, معایب ایمپلنت دیجیتال, هزینه ایمپلنت دیجیتال, تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی, ایمپلنت به روش دیجیتال, قیمت ایمپلنت دندان دیجیتال, مرکز ایمپلنت دیجیتال, کاشت ایمپلنت دیجیتال, مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران, ایمپلنت دیجیتال تهران, ایمپلنت دیجیتال در تهران, ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران, بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال تهران, ایمپلنت دیجیتال خوب, ایمپلنت دیجیتالی, ایمپلنت دیجیتال قیمت

نظرات کاربران

captcha Refresh
امیری
۱۴۰۰/۰۸/۱۳۰۰
پاسخسلام فرق ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت لیزری در چیست؟
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۸/۱۵۰۰

سلام وقت بخیر جناب امیری گرامی

جراحی ایمپلنت به روش دیجیتال بدین صورت هست که برای مواردی که دندان پوسیده یا خراب شده از قبل خارج شده و فضا و سطح استخوانی مناسب باشد از این روش استفاده می شود، که می توان روکش موقت هم در این روش به صورت فوری به بیمار تحویل داد، اما ایمپلنت لیزری، جنس خود قطعه ایمپلنت هست که با لیزر ساخت شده که تکنولوژی و دقت در آن با استفاده از علم نانو به کار گرفته شده که این برند را منحصر به فرد کرده است.

در صورت تمایل میتوانید از صفحه زیر مربوط به ایمچلنت لیزری در سایت ما دیدن کنید:

https://drsojodi.com/dental-implant-16-02-2019

کیانی اصل
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰
پاسخدکتر سلام خسته نباشید...
من 24 سالمه از بچگی بعد از افتادن دندون های شیریم، دندون شماره 2 چپ و راستم در نیومدن، ارتودنسی انجام دادم که فاصله مناسب برای ایمپلنت ایجاد شد ولی تعلل کردم و تا الان اقدام نکردم.
در جواب یکی از نظرا گفتین اگه تحلیل استخوان داشته باشه نمیشه روش دیجیتال رو انجام داد؛ آیا روشی هست که یه ایمپلنت کامل و مطمعن با شرایطی که من دارم انجام داد؟!
ممنون میشم اگه جواب بدین.
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۳/۱۳۰۰

سلام روز به خیر جناب کیانی اصل

برای اعلام نظر نیاز به بررسی عکس رادیوگرافی دندان های شما میباشد.

لطفا عکس دندان هایتان را از طریق لینک زیر: 

https://drsojodi.com/send-your-cbct

و یا از طریق واتساپ به شماره تلفن:

09363252339

ارسال بفرمایید.

علی شهبازی
۱۴۰۰/۰۱/۱۸۰۰
پاسخخسته نباشید آقای دکتر
هزینه اصلاح طرح لبخند رو میخواستم بدونم برای ردیف جلو و پایین
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۱/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای علی شهبازی گرامی

لطفا برای برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه اصلاح طرح لبخند با مطب تماس بگیرید تا همکارانم قیمت دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.

شماره تماس: 88082941

همچنین اگر در حال حاضر امکان برقراری تماس ندارید میتوانید مقاله زیر در ارتباط با اصلاح طرح لبخند را نیز مطالعه کنید.

https://drsojodi.com/Correction-of-smile-design

الهام نیازی
۱۴۰۰/۰۱/۱۸۰۰
پاسخروز بخیر
من دندون عقل نهفته ی کاملا افقی دارم بالا سمت چپ که به سینوس هم چسبیده به نظرتون باید جراحی کنم یا خطرناکه؟
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۱/۲۲۰۰

سلام روز بخیر سرکار خانم الهام نیازی گرامی

تا زمانی که رشد نکرده فوریت ندارد اما ضرورت دارد.

در صورت تمایل میتوانید مقاله زیر در ارتباط با کشیدن دندان عقل و نکات مهم آن را مطالعه کنید.

https://drsojodi.com/pull-tooth

مسعود
۱۳۹۹/۰۹/۲۸۰۰
پاسخ
مدت 15ساله که ازدندان مصنوعی استفاده میکنم و48 سال سن دارم میتونم از ایمپلنت دیجیتالی برای ثابت کردن دندونام استفاده کنم
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۱۰/۱۷۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای مسعود گرامی
ممکن است تحلیل استخوان داشته باشید و ایمپلنت دیجیتالی برای شما امکان پذیر نباشد، بهتر است عکس CBCT بندازید و برای ما ارسال کنید
برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله زیر را هم درباره ایمپلنت دندان مطالعه کنید:
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost

پیمان زاده
۱۳۹۹/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام قیمت ایمپلنت دیجیتال رو میتونم بپرسم و واقعا بدونه دندون نیستیم بعد از جراحی ایمپلنت
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۰۱۰۰

سلام وقت بخیر جناب پیمان زاده گرامی
در ایمپلنت دیجیتال بعد از جراحی روکش دندان هم در همان روز به شما تحویل داده می شود، لطفا با مطب تماس بگیرید همکارانم توضیحات کامل رو در مورد قیمت ایمپلنت دیجیتال خدمت شما اعلام می کنند.

شماره تماس :  88082941
 
همچنین اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:

https://drsojodi.com/Dental-implants-cost
ربیعی
۱۳۹۸/۱۲/۰۶۰۰
پاسخبا سلام و خسته نباشید بیماران دیابتی در چه صورت می توانند ایمپلنت انجام دهند خواهشمند پاسخ کوتاه به ایمیلم فرستاد شود.
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای ربیعی عزیز
برای انجام ایمپلنت دیجیتال باید آزمایش بیمار برای ما ارسال شود که نوع و میزان دیابت بیمار مشخص شود .

سوداگر
۱۳۹۸/۱۱/۰۸۰۰
پاسخایمپلنت دیجیتال دیگه چیه؟
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۱/۱۲۰۰

لطفا ویدئو رو مشاهده کنید ، توضیحات به صورت کامل در ویدئو داده شده است.

سعید رسایی
۱۳۹۸/۰۴/۱۷۰۰
پاسخسلام هزنیه نصب یکعدد دندان در فک بالا دندان شماره یک چقدر میشه؟
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۰/۲۴۰۰

سلام جناب رسایی عزیز

لطفا مقاله زیر را مطالعه کنید

https://drsojodi.com/Dental-implants-cost 

 

 

 

 

 

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi