این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت دکتر علی سجودی

‎98 21 88 08 29 41+ ‎98 21 86 12 89 96+ شنبه تا جمعه 9 الی 21 حتی ایام تعطیل

بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟ | بهترین مارک ایمپلنت

بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟  | بهترین مارک ایمپلنت

بهترین مارک ایمپلنت دندان: مارکی است که اجزای ایمپلنت آن از بهترین جنس برخوردار باشد و ماندگاری آن بالا باشد. انواع ایمپلنت دندانی در بازار موجود است که دندانپزشک باید بهترین آن را انتخاب کند.

1401/10/26
204,997
10

بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

بهترین مارک ایمپلنت دندان مارکی است که اجزای ایمپلنت آن از بهترین جنس برخوردار باشد و ماندگاری آن بالا باشد. انواع مارک های ایمپلنت دندان در بازار ایران موجود است که دندانپزشک می بایست بنا به نحوه درمان بهترین آن را انتخاب کند. (پیشنهاد می شود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید)

 
فهرست مطالب سایت (کلیک کنید)
 
 
 
 

به طور کلی اجزای ایمپلنت دندان فیکسچر، اباتمنت، کاور اسکرو، پیچ اتصال، هیلینگ اباتمنت و پلاستیک اباتمنت هستند. به این صورت ابتدا فیکسچر در داخل استخوان فک بیمار کار گذاشته می‌شود و سپس بر روی آن اباتمنت همراه با روکش ساخته شده قرار می‌گیرد.

 
بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟
 

ایمپلنت آمریکایی

کشور آمریکا شاید فعال ترین کشور در زمینه ساخت قطعات ایمپلنت باشد. که بسیار جدی و منسجم در این زمینه پیش می رود. از همین رو در این مقاله هم به عنوان پیشرو از این کشور شروع نمودیم برای معرفی کشور ها و برند های سازنده ایمپلنت دندان. انواع مختلف برند ایمپلنت در آمریکا تولید می شود.

ایمپلنت آمریکایی بایوهورایزن BioHorizons جز برترین سیستم های جهان می باشد. که با نوآوری خود توانست جایگاه ویژه ای را از آن خود نماید. ایمپلنت امریکایی لیزری ساخته این شرکت به دلیل سرعت بخشیدن به روند رشد استخوان و همچنین کاهش تحلیل استخوان بسیار بسیار در بین دندانپزشکان و بیماران محبوب گشته است.

این ایمپلنت آمریکایی جز 5 برند برتر دنیا محسوب می شود. ایمپلنت آمریکایی زیمر Zimmer به دلیل طراحی و ساخت منحصر به فرد خود جایگاه ویژه ای در ایمپلنت آمریکا و جهان دارد. در ایمپلنت های جدید ساخت این شرکت به جای تیتانیوم از فلز تنتالوم استفاده می شود.

ایمپلنت آمریکایی آسترا Dentsply Sirona (Previously Astra Tech) نیز جزء برند های برتر محسوب می شود. این شرکت طراحی ویژه ای انجام داده که همانند برند بایو هورایزن روند رشد استخوان تسریع گردد.

ایمپلنت آمریکایی تری آی BIOMET 3i یکی دیگر از برندهای معروف در زمینه ایمپلنت است که طراحی منحصر به فرد فیکسچر آن تحلیل استوان را به کمترین میزان خود می رساند. ایمپلنت آمریکایی اینترالاک Intra-Lock از موفق ترین و پرطرفدارترین برند ها در زمینه ایمپلنت مخصوصا در کشور ایران می باشد.

که از تکنولوژی های خاصی استفاده می کند که منحصر به خود شرکت اینترالاک می باشد، که تنوع بی نظیری را ایجاد نموده است.

 
ایمپلنت آمریکایی
 

ایمپلنت اروپایی

کشور های اروپایی در ساخت ایمپلنت شامل دو دسته هستند. یک گروه از سازندگان ایمپلنت اروپایی با کیفیت درجه یک ایمپلنت خود را روانه بازار می کنند؛ اما گروه دیگر دارای ایمپلنت و قطعات درجه دوم هستند. کشور سوئیس نه تنها در اروپا بلکه در جهان نیز بسیار معروف می باشد.

ایمپلنت اروپایی اشترومن جزء برترین برندهای ایمپلنت تولید شده در اروپا می باشد. به طور کلی ایمپلنت اروپایی تنوع گسترده ای از سازندگان را شامل می شود که از کشور آلمان گرفته تا سوئیس، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و ... در این گستردگی سهیم می باشند. همچنین در سایت prnewswire اطلاعات مفیدی وجود دارد.

 

ایمپلنت آلمانی

انواع برند های مختلف ایمپلنت آلمانی موجود است که می توان به ترتیب از آنها نام برد. ایمپلنت آلمانی Xive زایو و ANKYLOS انکیلوز که زیر مجموعه شرکت دنس پلای می باشند. Bego ب ق و برند نسبتا خوب با قیمت مناسب و اباتمنت های زیرکونیوم است.

Medintika مدینتیکا جزء ایمپلنت های خوب آلمانی هست. Tiologic تیولوژیک قیمت متوسط ، کیفیت خوب و تنوع سایز بالا از ویژگی های این برند که ساخت شرکت دنتاروم می باشد. ایمپلنت آلمانی دی آر اس DRS جزء برند های خوب و گران قیمت آلمانی می باشد. Trias ایمپلنت آلمانی تریاس که در حد ایمپلنت های کره ای می باشد.

Alphatech ایمپلنت آلمانی آلفاتک، Argon آرگون و  Dentegris  دنتگریس که جزء ایمپلنت های جدید و خوب ساخت کشور آلمان می باشد.

 
ایمپلنت آلمانی
 

ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی اشترومن straumann جزء بهترین برند های ایمپلنت می باشد که بین 5 برند برتر ایمپلنت دنیا قرار دارد و سابقه بسیار طولانی در این زمینه دارد.

ایمپلنت سوئیسی اس پی ای SPI یکی از برند های ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که دارای قدمت بسیار طولانی همانند ایمپلنت سوئیسی اشترومن در ساخت ایمپلنت دندان می باشد. و هر دو شرکت همواره در ساخت ایمپلنت دارای نوآوری می باشند

ایمپلنت سوئیسی اس ای سی SIC که جزء برندهای جدید ساخت ایمپلنت در کشور سوئیس می باشد، که کیفیت آن در حد ایمپلنت های کره ای می باشد ولی جزء ایمپلنت های پرفروش سوئیسی به شمار می آید.

ایمپلنت سوئیسی بایو دنتال Biodental Implant هم همانند اس آی سی قدمت زیادی ندارد ولی با روی آوردن به اباتمنت های زیرکونیومی در چند سال اخیر سهمی از فروش را به خود اختصاص داده اند که اخیرا جزء برندهای موفق ایمپلنت سوئیسی به شمار می آید.

ایمپلنت سوئیسی دکتر ایده Ihdeh جزء ایمپلنت های متوسط در کشور سوئیس می باشد که به دلیل آفر های ویژه ای که برگزار می کند بسیار خوشنام و معروف می باشد. ایمپلنت سوئیسی تی آر آی TRI هم سری جدید ایمپلنت های سوئیسی به شمار می آید که قطعات خود را مشابه ایمپلنت های آمریکایی شرکت زیمر می سازد و به دنبال کشف ایده های نوین در طراحی ایمپلنت می باشد.

 
ایمپلنت سوئیسی
 

ایمپلنت ایتالیایی

ایمپلنت ایتالیایی سوییدن اند مارتینا Sweden & Martina جزء بهترین ایمپلنت های اروپایی شناخته می شود. البته ایمپلنت ایتالیایی شامل برند های دیگری نیز می باشد. Leader Italia Srl برند ایمپلنت ایتالیایی که از تکنولوژی های جدید و بروزی مانند لیزر و نانو استفاده می کند.

ایمپلنت ایتالیایی GEASS که دارای بیش از 30 سال تجربه در ساخت قطعات ایمپلنت در ایتالیا می باشد. که کاربرپسندی و ساده بودن از جمله ویژگی های این کمپانی می باشد. jdental care ایمپلنت ایتالیایی جدیدی هست که به تازگی تولید می شود. برند های ایتالیایی ایمپلنت دارای محصولات و طراحی های متنوعی در زمینه طراحی و ساخت قطعات ایمپلنت دندان می باشند.

 
ایمپلنت ایتالیایی
 

ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی همانند دیگر ایمپلنت های اروپایی کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی را دارند. ایمپلنت فرانسوی Axiom از برند ANTHOGYR آنتوژیر با سابقه طولانی در تولید تجهیزات دندانپزشکی می باشد. قطعات ایمپلنت این برند بسیار ساده اما حرفه ای تولید می شوند.

این ایمپلنت های فرانسوی سیستم طراحی مختص به خود را دارند که طراحی کانکشن های سه وجهی از جمله آن می باشد. ایمپلنت فرانسوی آی دی آی iDi نیز که بسیار معروف مخصوصا در ایران می باشد.

که تنوع بسیار زیادی در طراحی فیکسچر ها دارند و همانند برند آنتوژیر طراحی مختص به خود را دارند. ایمپلنت فرانسوی یوروتکنیکا Euroteknica نیز از دیگر برند های محبوب فرانسوی ساخت ایمپلنت می باشد که از ویژگی های بارز این شرکت قیمت مناسب و خدمات پس از فروش و ضمانت نامه های آن می باشد. سرانجام ایمپلنت فرانسوی کانتکت نیوبایوتک هم کیفیت بسیار عالی دارد.

 
ایمپلنت فرانسوی
 

کیفیت ایمپلنت فرانسوی

هیچ گاه کیفیت ایمپلنت فرانسوی در سطح یک جهانی نبوده است. اما در بین کشور های اروپایی همیشه جایگاه مناسبی را داشته اند و همواره در حال پیشرفت می باشند. کیفیت ایمپلنت فرانسوی در مقایسه با ایمپلنت های آمریکایی همواره پایین تر بوده است.

اما اکثر برند های تولید ایمپلنت در فرانسه، تکنولوژی ساخت ایمپلنت های آمریکایی را سرلوحه کار خود قرار می دهند. و امید آن می رود به زودی کیفیت ایمپلنت فرانسوی جهش چشمگیری در سطح اروپا داشته باشد.

 

ایمپلنت اسپانیایی

ایمپلنت اسپانیایی موزو گرائو Mozo Grau یک شرکت سازنده قطعات ایمپلنت دندان در کشور اسپانیا می باشد. ایمپلنت اسپانیایی موزو نزدیک به 25 است که در زمینه تحقیقات علمی در حیطه دندانپزشکی در سراسر دنیا دارای سابقه و تجربه کاری می باشد.

قطعات ساخته شده ایمپلنت اسپانیایی در شرکت موزو از سطح کیفیت مطلوبی در سطح اروپا برخوردار است و تا حدی قابل رقابت با دیگر برندهای مطرح ایمپلنت اروپایی می باشد.

 
ایمپلنت اسپانیایی
 

ایمپلنت آسیایی

امروزه ایمپلنت آسیایی فقط محدود به یک یا دو کشور نمی باشد بلکه دیگر کشورها هم به تکنولوژی ساخت قطعات ایمپلنت رسیده اند و توانسته در سطح اول قاره آسیا با برند های مطرح ایمپلنت آسیایی به رقابت بپردازند.

هر چند ایمپلنت آسیایی به طور کلی از برندهای درجه 2 به پایین در سطح جهان می باشد. اما با توجه به نزدیک شدن تکنولوژی ساخت ایمپلنت در آسیا به سطح اول دنیا و همچنین رشد سریع علم رسیدن ایمپلنت های آسیایی به جایگاه های بالاتر در سطح یک جهان چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

ایمپلنت کره ای در آسیا در حال حاضر یکه تاز ساخت قطعات ایمپلنت می باشد. ایمپلنت های ایرانی نیز مدتی است وارد این عرصه رقابتی شده اند و به دنبال یافتن جایگاه مناسبی در این بازار رقابتی می باشند.

 

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و همچنین قیمت بسیار مناسبی که دارند و علاوه بر همه اینها برای ایرانیان در دسترس بودن قطعات آن، بسیار مورد پسند دندانپزشکان و بیماران قرار گرفته اند.

ایمپلنت کره ای اوستم Osstem جزء برند های معروف این کشور می باشد که اولین برندهای تولید کننده ایمپلنت در کشور کره نیز محسوب می باشد که دارای تاییدیه از انجمن غذا داروی آمریکا نیز می باشد.

ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم Dentium پرفروش ترین ایمپلنت کره ای است که نوع ساخت آن بسیار ساده برای جراحی می باشد ضمن اینکه قیمت مناسب آن از جمله مزایای ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم می باشد.

ایمپلنت کره ای مگاژن Megagen از ایمپلنت های خوب این کشور محسوب می گردد این برند بعد ها توسط شرکت اشترومن خریداری شد. ایمپلنت کره ای دی او DIO که ایمپلنت با قیمت مناسب در کشور کره می باشد.

ایمپلنت کره ای Neo Biotech که به نام سی ام ای هم شناخته می شود این نوع ایمپلنت کره ای دارای کیفیت مطلوبی می باشد که قیمت بسیار مناسبی را دارد.  ایمپلنت کره ای یوفیت جزء رده های متوسط ایمپلنت در این کشور می باشد.

ایمپلنت کره ای دنتیس Dentis جزء ایمپلنت های بسیار با کیفیت کشور کره می باشد.  که سطح آن به اس ای ال ارتقا پیدا کرده و تنوع سایز های بسیار گسترده ای دارد. ایمپلنت کره ای دنتیس قابل رقابت با برندهای ایمپلنت اروپایی نیز می باشد.

 
ایمپلنت کره ای
 

بهترین نوع ایمپلنت کره ای

بهترین نوع ایمپلنت کره ای در واقع شرکت های اوستم، دنتیس و ایمپلنتیوم چزء برند های مطرح کشور کره می باشند. انواع ایمپلنت های کره ای در این چند سال اخیر بازار ایمپلنت آسیایی و همچنین ایمپلنت در ایران را به خود اختصاص داده اند.

با توجه به قیمت خوب و ایده آل و همچنین دسترس پذیری کلیه قطعات اعم از فیکسچر، اباتمنت، هیلینگ و ... بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اما ذکر این نکته ضروری است که انواع ایمپلنت های کره ای هم دارای کیفیت خوب هستند و هم کیفیت نامناسب. در واقع بهترین نوع ایمپلنت کره ای، برندی است که از شرکت های معتبر کره ای باشد و در ایران و سایر کشور ها شناخته شده باشد.

 

ایمپلنت ایرانی

چند سالی است که تولید ایمپلنت در ایران شنیده می شود. در ابتدا چیزی که به عنوان ایمپلنت ایرانی در بازار وجود داشت، نمونه مونتاژ شده و اصلاحی دیگر برندها بود. اما یکی دو سال است که در کردستان ایران شرکت کیمیا کاشت دست به تولید اختصاصی ایمپلنت ایرانی زده است.

این برند ایمپلنت ایرانی قابل رقابت با ایمپلنت کره ای، ایمپلنت اروپایی و ایمپلنت آمریکایی به گفته مدیران شرکت کیمیا کاشت می باشد. و اینکه ایمپلنت ایرانی ساخت این شرکت دارای کیفیت مناسب و ضمانت مادام العمر می باشد.

اما چیزی که در نهایت می شود به آن اذعان داشت این است که طراحی و تولید ایمپلنت نیاز به آزمون و خطاهای بسیاری دارد و اینکه قابلیت ساخت تمامی اجزای ایمپلنت نیز وجود داشته باشد که شاید تکنولوژی ساخت تمامی آنها هنوز در کشورمان ایران وجود ندارد، و برخی از این قطعات از دیگر کشور ها وارد می شوند.

 
ایمپلنت ایرانی
 

ایمپلنت چینی

کشور چین در عرصه ایمپلنت هنوز توفیق چندانی را کسب نکرده است. و نه تنها در ایران بلکه در دنیا هم ایمپلنت چینی هنوز استانداردهای اولیه انجمن دندنپزشکان را کسب ننموده است. در واقع هنوز هیچ کجا ایمپلنت چینی را به رسمیت نشناخته اند.

به همین منظور برند و شرکت خاصی برای تولید و ساخت ایمپلنت چینی هنوز وجود ندارد. شاید عمده فعالیت ایمپلنت چینی کپی از برند های معروف و معتبر اروپایی و آمریکایی می باشد، که با کیفیت بسیار پایین تولید و با قیمت بسیار ارزان تر می باشند.

 
ایمپلنت چینی
 

جنس ایمپلنت

انواع ایمپلنت دندان بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زیرکونیا و تیتانیوم ساخته شده است که امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تیتانیوم به دلیل مزایای بیشتر تیتانیوم بیشتر مرسوم است. روی سطح تیتانیوم یک لایه نازک ایجاد می شود که از تیتانیوم در برابر خوردگی حفاظت کند.

همچنین، این لایه در برابر اسید، ترکیبات نمک و اکسیژن نیز مقاوم است. علاوه بر این تیتانیوم تقریباً بطور کامل غیر مغناطیسی است و نسبت به وزن آن کاملاً مقاوم است. نکته مهم در مورد اباتمنت با جنس تیتانیوم عدم حساسیت بدن انسان نسبت به جنس ایمپلنت که از تیتانیوم می باشد و در صورت کاشت در استخوان فک، در یک فرآیند به نام الصاق استخوانی اطراف آن رشد کرده و گسترش پیدا می کند.

 

بهترین مارک ایمپلنت  -  جنس ایمپلنت

 

تبادل نظر ایمپلنت

سوال: لطفا من رو راهنمایی کنید. دندان هام رسما خورد میشه و می ریزه ( به صورت تیکه های کوچیک) الان این به دندان های جلویی هم رسیده، تصمیم دارم روکشش کنم که مانع ریختنش بشه چه روکشی مناسب این کار است؟

جواب: اولین مرحله معاینه توسط پزشک متخصص می باشد، سپس طرح درمان مربوطه به شما داده می شود. در صورت عدم حفظ دندان، روکش و ایمپلنت بهترین درمان می باشند.

سوال: ببخشید میخواستم هزینه هر واحد ایمپلنت رو بدونم؟

جواب: برای آگاهی کامل از قیمت ایمپلنت لطفا مقاله هزینه کاشت دندان را مطالعه نمایید.

سوال: با توجه به اینکه کارمندم آیا به صورت اقساط هم می پذیرید؟

جواب: اصولا پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت مرحله ای می باشد. برای اطلاع کامل از چگونگی نحوه پرداخت لطفا از طریق منوی ارتباط با ما در انتهای مقاله با ما تماس بگیرید.

سوال: سلام. خانم 49 سالم فک پایینم در دو طرف قسمت آسیاب جای دو دندانم خالی است که شاید 7 -8  سالی باشد و همچنین یک جای خالی در فک بالای چپم .میخواستم بدونم برای ایمپلنت کردن اولاً به خاطر طولانی شدن زمان به مشکل نمیخورم و هزینه اش حدودی چقدر است؟

جواب: خیر مشکلی بوجود نمی آید، پس از معاینه، زمان کاشت دندان برای شما تعیین می گردد، برای آگاهی کامل از قیمت ایمپلنت لطفا مقاله " هزینه کاشت دندان به چه صورت است ؟ " را مطالعه نمایید.

سوال: سلام.وقت به خیر نوبت دهی شما همیشه به چه صورت هست؟ من عازم خارج از کشور هستم. امکانش هست زودتر نوبت بدید؟

جواب: لطفا از طریق منوی ارتباط با ما در انتهای مقاله با ما تماس بگیرید.

سوال: هر چند وقت باید برای معاینه و چکاپ مراجعه کنیم؟

جواب: زمان چکاپ پس از انجام جراحی مشخص می گردد، اما هر 6 ماه یا نهایتا 12 ماه (یکسال) یکبار برای چکاپ باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید.

سوال: من دندونم را پنج سال پیش کشیدم آیا امکان ایمپلنت وجود دارد؟

جواب: بله امکان پذیر می باشد.

سوال: آیا امکان ایمپلنت برای محل خالی دندان هایی که سال ها از کشیدنش می گذرد نیر وجود دارد؟ درصد موفقیت چقدر هست؟

جواب: بله وجود دارد. فاکتورهای متعددی در کاشت ایمپلنت دندان تاثیر گذار هستند که پس از معاینه و تهیه عکس CBCT مشخص می گردند. اصولا پس از اینکه محرز شود که شخصی واجد شرایط برای کاشت ایمپلنت دندان می باشد، درصد موفقیت بسیار بسیار بالا می باشد.

سوال: آیا ایمپلنت دیجیتال برای هر فکی می شود به کار برد؟

جواب: بله برای هر دو فک امکان ایمپلنت دیجیتال وجود دارد. و تفاوتی در فک بالا و پایین نیست.

سوال: برای ایمپلنت نیاز به چند تخصص است و آیا یک فرد می تواند همه را انجام دهد؟ یا هر بخش را باید فرد با تخصص خاصی انجام دهد؟

جواب: برای کاشت ایمپلنت دندان متخصص ایمپلنت و متخصص پروتز هر کدام بخش مربوط به خود را انجام می دهند

 

شما هم می توانید در بخش ارتباط با ما در انتهای مقاله سوالات خود را با ما در میان بگذارید، در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

 

تجربه ایمپلنت | می خواهم ایمپلنت کنم؟

برای انتخاب بهترین مارک ایمپلنت دندان باید به جنس اجزای آن توجه کرد و بهترین مارک ایمپلنت را برگزید تا کاشت ایمپلنت با بالاترین موفقیت صورت پذیرد. ضمانت نامه ایمپلنت اگر به صورت مکتوب باشد (که در مطب تخصصی ایمپلنت دکتر سجودی به صورت مکتوب و با مهر شرکت سازنده ایمپلنت همراه می باشد) نگرانی بیمار را برطرف خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است ضمانت ایمپلنت در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سجودی مادام العمر می باشد. که با تکنیک های جدید و بازسازی های پیشرفته استخوان انجام می شود و اگر کیفیت و قیمت ایمپلنت دندان برای شما مهم است می توانید از طریق منوی زیر با ما در ارتباط باشید.

 
بهترین مارک ایمپلنت - ویدیوهای بیشتر
ارتباط با ما

کاشت ایمپلنت دندان + روکش  دندان + لذت داشتن دندان زیبا و سالم

بهترین مارک ایمپلنت - ایمپنت دندان
بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی را داشته باشد.
بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
برای تعیین وقت مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید.
 
ارتباط با دکتر از طریق واتس اپ
 
بهترین مارک ایمپلنت - گالری تصاویر
 
 
ترتیب پیشنهادی برای خواندن مقالات ایمپلنت دندان
 

    1- ایمپلنت دندان چیست؟ هزینه کاشت دندان

    2- بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

    3- بهترین مرکز ایمپلنت تهران

    4- ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت چیست؟

    5- مراحل ساخت و جراحی ایمپلنت چیست؟

    6- آیا جراحی ایمپلنت درد دارد؟

    7- سن مناسب برای درمان ایمپلنت چند سال است؟

    8- طول عمر ایمپلنت دندانی چقدر می باشد؟

    9- طول مدت درمان ایمپلنت چقدر است؟

    10- اجزای ایمپلنت دندانی

    11- انواع ایمپلنت دندان

    12- مقایسه ایمپلنت تیتانیومی و زیرکونیا

    13- زمان لازم برای جوش خوردن ایمپلنت دندان

    14- ایمپلنت بدون نیاز به پیوند استخوان

    15- تحلیل استخوان دندان

    16- انواع پیوند استخوان در ایمپلنت ها

    17- بازسازی پیشرفته استخوان

    18- سینوس لیفت + قیمت ( عکس و فیلم )

    19- درمان ایمپلنت با پی آر پی

    20- ساخت پودر استخوان

    21- اتصال روکش دندان بر روی ایمپلنت

    22- روکش دندان | روکش PFM

    23- روکش زیرکونیا | مزیت ها + قیمت

    24- تغذیه پس از ایمپلنت

    25- نگهداری و مراقبت از ایمپلنت

    26- جرم گیری ایمپلنت

    27- مزایای ایمپلنت چیست؟

    28- شناسایی معایب ، عوارض و مشکلات ایمپلنت

    29- احتمال عفونت ایمپلنت

    30- ایمپلنت بدون درد و خونریزی

    31- ایمپلنت بدون جراحی | ایمپلنت پانچی

    32- ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال

    33- کاشت ایمپلنت دندان با لیزر

    34- ایمپلنت در یک روز | ایمپلنت یک روزه

    35- ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت ایمپلنت فوری

    36- خطرات و مشکلات ایمپلنت فوری چیست؟

    37- مینی ایمپلنت چیست؟

  37 / 2

نظرات کاربران

captcha Refresh
رحمت وحدتی
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر حدود 4ماه پیش پیم گذاری کردم الان رفتم واسه مرحله بعد عکس گرفتم گفتندور پیم استخوان سازی نشده فکت پیم پس زده دوباره پیم درآوردن تا 4ماه دیگه دوباره برم واسه پیم گذاری سوال داشتم خدمتتون مشکل از ناشی بودن پزشکه یا فک من ممنون میشم راهنماییم کنید اگه مشکل از پزشکه بریم پیش یه پزشک دیگه ممنون میشم پاسخ بدین
دکتر سجودی
۱۴۰۲/۰۸/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر جناب رحمت وحدتی

در این خصوص نیاز هست بیمار همراه با عکس معاینه شود تا نتیجه مشخص گردد، ولی به طور کلی امکان اینکه بعد از 4 ماه ایمپلنت جوش نخورده باشد (با توجه به برند ایمپلنت و یا شرایط استخوان بیمار) وجود دارد. بهتر است در شرایط عادی به پزشک معالج خود اعتماد داشته باشید، اما اگر نگران هستید و شک و شبهه زیادی برای شما وجود دارد، می توانید با پزشک دیگری نیز مشورت کنید.

شاد و پیروز و سلامت باشید

زهرا میامی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹۰۰
پاسخعذرمیخوام مطب شما کجاست؟
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۱۲/۲۰۰۰

سلام روز خوش

آدرس و شماره تلفن مطب پایین تمام صفحات سایت موجود میباشد.

اسماعیل نوری
۱۳۹۹/۰۹/۲۸۰۰
پاسخ
هزینه کامل فک بالا و پایین چقدر میشه؟
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۱۰/۱۷۰۰
سلام وقت بخیر جناب آقای اسماعیل نوری گرامی
 عوامل متعددی بر قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارند و عموما با نوسان همراه هست، لطفا با مطب تماس بگیرید همکارانم توضیحات کامل رو در مورد قیمت ایمپلنت خدمت شما اعلام می کنند :
شماره تماس :  88082941
اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره ایمپلنت دندان مطالعه کنید:
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost
اتوسا
۱۳۹۹/۰۲/۰۶۰۰
پاسخسلام
لطف میکنید قیمت ایمپلنت لیزری تونو بفرمایید
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۰۸۰۰

سلام وقت بخیر سرکار خانم آتوسا گرامی

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت لیزری و قیمت و شرایط آن با ما تماس بگیرید:

شماره تماس :  88082941
 
همچنین اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره قیمت های ایمپلنت دندان مطالعه کنید:

https://drsojodi.com/Dental-implants-cost
کامران
۱۳۹۸/۱۱/۱۴۰۰
پاسخقیمت ایمپلنت دندان کوچک جلو
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵۰۰
سلام وقتتون بخیر جناب آقای کامران عزیز
قیمت ایمپلنت با توجه به نوع رابطه فکی ، استخوان باقیمانده و ......در نظر گرفته می شود. برای اطلاع از قیمت دقیق ایمپلنت دندان لطفا با مطب تماس بگیرید. در مقاله زیر هم اطلاعات خیلی مفیدی قرار دادیم که می توانید مطالعه کنید.
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi