این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

در این مرکز درمانی کلیه دستورالعمل های ارائه خدمات دندان‌پزشکی در شرایط اپیدمی کرونا‌ویروس رعایت می گردد

مطب تخصصی ایمپلنت دندان و زیبایی دکتر علی سجودی

‎021 86 12 89 96 ‎021 88 08 29 41 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت کاشت دندان فوری در سال 1400

ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت کاشت دندان فوری در سال 1400

ایمپلنت فوری یک روش درمانی است که سرعت بیشتری در جوش خوردن در استخوان فک دارند و بلافاصله پس از کشیدن دندان، ایمپلنت فوری در استخوان فک قرار می گیرد.

1400/09/08
71,283
14

اطلاعات جامع درباره ایمپلنت فوری + قیمت

به طور کلی کاشت ایمپلنت فوری، در واقع شبیه همان روش ایمپلنت دندان سنتی یا معمولی است که سرعت بیشتری در جوش خوردن در استخوان فک دارند و طول درمان آن ها بسیار کمتر می باشند و خیلی زود تاج دندان یا روکش بر روی ایمپلنت فوری قرار داده می شود، و بیمار می تواند از داشتن دندان های زیبا لذت ببرد.

 می توان با استفاده از ایمپلنت فوری به راحتی و در زمانی کوتاه، دندانی را جایگزین نمود. بسیاری از افراد که اقدام به استفاده از روش ایمپلنت فوری نموده اند، از نتیجه این عمل رضایت بسیار زیادی داشتند.

به صورت کلی باید بگوییم ایمپلنت فوری می تواند گزینه ای مناسب برای حل مشکلات دندان های از دست رفته به شمار می رود. مسئله ای که امروزه به میزان زیادی افراد را درگیر نموده است. ایمپلنت های فوری اصولا از تیتانیوم می باشند. که در داخل استخوان فک قرار می گیرند.

ایمپلنت فوری دیجیتال نوعی روش جایگذاری ریشه برای نگهداری دندان هایی است که از داشتن ریشه طبیعی محروم هستند. البته برای این کار لازم است فلز ایمپلنت را چند ماهی در استخوان فک قرار دهیم. تا قادر باشد با استخوان دندان به خوبی جوش بخورد.

 
 

فیلم ایمپلنت فوری با لیزر و معرفی مشخصه های آن از زبان دکتر سجودی

 

ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت فوری (dental implant immediate load) یک روش درمانی مناسب کاشت دندان فوری است که بلافاصله پس از کشیدن دندان ( یا تا 10 روز بعد )، ایمپلنت فوری در استخوان فک قرار می گیرد و جایگزین دندان از دست رفته می شود.
می توان با استفاده از روش کاشت دندان فوری به راحتی و در زمان کوتاهی، دندانی را جایگزین نمود. تقریبا همه بیمارانی که از روش ایمپلنت فوری استفاده کرده اند، از این عمل بسیار رضایت داشته و نتیجه آن را شگفت انگیز خوانده اند.
به طور کلی کاشت ایمپلنت دندان به صورت فوری، در واقع شبیه همان روش ایمپلنت سنتی یا معمولی است که سرعت بیشتری در جوش خوردن در استخوان فک دارند و طول درمان آن ها بسیار کمتر می باشند و خیلی زود تاج دندان یا روکش بر روی ایمپلنت فوری قرار داده می شود، و بیمار می تواند از داشتن دندان های زیبا لذت ببرد.

 

کاشت ایمپلنت دندان فوری

 

تصمیم ‌گیری در مورد اینکه آیا یک دندان مشکوک را باید کشید و با ایمپلنت دندان به صورت فوری جایگذاری کرد نیاز به توجه بسیار دارد. بارگذاری ایمپلنت هایی که به صورت فوری قرار داده شدند میزان موفقیت بالایی را نشان می دهند. ( پیشنهاد می شود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید )

به طور کلی ایمپلنت دندان گزینه بسیار مناسبی برای حل مشکل دندان از دست رفته است که امروزه مردم به آن توجه زیادی می کنند. جنس ایمپلنت اصولا از جنس تیتانیوم و یا عناصر آن می باشد و این قطعه درداخل استخان فک قرار می گیرد.

ایمپلنت با هدف نگهداری تاج دندان به جای ریشه دندان طبیعی استفاده می گردند. فلز ایمپلنت می بایست چند ماه در داخل فک بماند تا بتواند با استخوان دندان خوب جوش بخورد. در مرحله ی بعدی تاج دندان روی ایمپلنت قرار می گیرد. ایمپلنت دندانی که به شکل پیچ هستند، در آن ها پیچ ها به استخوان دندان جوش می خورد.

 
آیا همه می توانند ایمپلنت دندان فوری انجام دهند؟
 

آیا همه می توانند ایمپلنت فوری انجام دهند؟

در نگاه اول شاید اینطور برآورد شود که همه افراد می توانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند اما در واقع فقط بیمارانی که دارای تراکم کافی استخوان فک هستند و هیچ عامل خطرناک دیگری مانند عفونت در دهان و دندان آنها وجود ندارد ، می توانند ایمپلنت فوری انجام دهند.
همچنین این بیماران باید بافت دهان و دندان کاملا سالم داشته باشند، خیلی عادت به دندان قروچه نداشته و همواره از دندان های خود مراقبت کنند.

 

کاشت ایمپلنت دندان فوری

در کاشت دندان فوری تاج موقتا پس از گذشت 48 ساعت از عمل کاشت ایمپلنت روی دندان قرار داده می شود تا فرایند جوش خوردن دندان شکل بگیرد. این کار باید با دقت صورت گیرد و با دندان مقابل تماس نداشته باشد که تا زمان جایگذاری تاج دائمی بد شکل جلوه نکند. پس از جوش خوردن و گذشت دوران بهبودی، تاج داِئمی جایگزین آن می شود.

زمان جوش خوردن درایمپلنت فوری ممکن است چندین ماه طول بیانجامد تا استخوان یکپارچه شده و بافت تازه ای در اطراف ایمپلنت برای ارتباط مستقیم میان ایمپلنت و دندان صورت می گیرد تا ایمپلنت در جای خود محکم شود. در ایمپلنت فوری به دلیل کاهش زمان جوش خوردگی، دیگر نباید از دندان مصنوعی در این دوران استفاده کرد و این مساله در ظاهر بیمار و حفظ روحیه و اعتماد به نفس تاثیر بسیاری دارد.

 
کاشت ایمپلنت فوری
 

افرادی که از سلامت کلی و سلامت دهانی برخوردارند، برای ایمپلنت فوری بسیار ایده آل می باشند. اگر به استعمال سیگار عادت دارید، این مساله بر سیستم ایمنی بدن شما تاثیر میگذارد و باعث می شود قدرت جوش خوردن ایمپلنت کاهش پیدا کند.

کمترین حرکتی در روند ایمپلنت دندان باعث بیشترشدن ریسک درمان می شود، اتصال فوری تاج باید بسیار دقیق صورت گیرد و دندانپزشک احتیاط های لازم را انجام دهد تا ایپملنت در مدت بهبودی و جوش خوردن با استخوان فک، هیچ گونه حرکتی نداشته باشد. همچنین در سایت nobelbiocare اطلاعات مفیدی وجود دارد .

 

مزایای ایمپلنت فوری چیست؟

مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی بیان نماییم بسیار زیاد هستند. ایمپلنت یک روزه را بیشتر برای دندان های جلویی استفاده می کنند. زیرا در ظاهر انسان اهمیت بیشتری دارند. در دندان های کرسی اگر به صورت گروهی نیاز به ایمپلنت داشته باشند، از این روش استفاده می شود.

از جمله مزایای ایمپلنت فوری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

طول درمان کمتر
در یک جلسه تمام می شود
عوارض کمتر
با روکش داشتن موقت ، بیمار در طول درمان ، اعتماد به نفس خود را از دست نمیدهد.
کاهش بار روانی در بیمار
کمک به حفظ بافت لثه


عوارض ایمپلنت فوری دندان

در کنار مزایای یاد شده می توانیم برای ایمپلنت فوری معایبی را نیز بیان نماییم.

این روش درمانی ممکن است به راحتی و با کوچکترین حرکتی دچار شکستگی شود. اگر پروتز موقتی به خوبی و با مهارت جایگذاری نشود، مسلما مشکلاتی را با خود به همراه خواهد آورد. اگر در ایمپلنت فوری تاج با تکنیک دقیقی به لثه متصل نشود، ممکن است پایه ایمپلنت حرکت نموده و منجر به ایجاد شکست در دندان گردد.

از طرف دیگر این روش درمانی برای همه بیماران ایده آل نبوده و مناسب نیست. افرادی که دارای استخوان فک محکمی هستند، تنها می توانند از ایمپلنت فوری استفاده نمایند. به همین دلیل فک پایین بهترین و مناسب ترین محل برای ایمپلنت های فوری به شمار می رود. زیرا این فک ها از استقامت بالاتری برخوردار هستند.

در انتها باید بگوییم نیز همچون دیگر روش های درمانی، دارای ریسک است. ممکن است پروتز فلزی به استخوان فک جوش نخورد.

 
 
 
 

در چه مواردی نمی توان ایمپلنت فوری انجام داد؟

1- وقتی تراکم استخوانی اپیکالی ناچیز است

2- وقتی دهی سنس یا فنستریشن استخوانی وجود دارد

3- وقتی عفونت یا پاتولوژی پری اپیکال وجود دارد

4- وقتی بیوتایپ لثه نازک است

5- حداقل بافت کرانیتیزه وجود دارد

6- بیماری های سیستمیک مثل دیابت موجود است

7- فرد سیگار میکشد

 
دلایلی که منجر به کشیدن یک دندان قدامی ماگزیلاری تک ریشه می شود
 

دلایلی که منجر به کشیدن یک دندان قدامی ماگزیلاری تک ریشه می شود شامل موارد زیر است

1- تحلیل داخلی یا خارجی بعد از آسیب یا تروما

2- شکستن دندان ناشی از پست و کور قرار داده شده در کانال

3- پوسیدگی های عمیق زیر استخوان

4- درمان ریشه متوالی ناموفق

5- بیماری شدید پریودنتال

 

ایمپلنت دندان یک جایگزین عالی برای دندان‌های نداشته یا از بین رفته است. استفاده از ایمپلنت دندان امروزه بسیار رواج پیداکرده است. ایمپلنت‌های دندانی درواقع وظیفه نگهداری تاج دندان به‌جای ریشه دندان طبیعی رادارند.

چند ماه زمان لازم است تا ایمپلنت دندان درون فک بیمار بااستخوان کامل جوش بخورد تا برای مرحله دوم تاج را روی آن جای دهند. در ایمپلنت‌های پیچی شکل استخوان با پیچ باید جوش بخورد. قرار دهی تاج باید با دقت صورت گیرد و با دندان روبرویی تماس نداشته باشد که تا زمان قرار دهی تاج اصلی بدشکل نباشد.

در فرایند ایمپلنت فوری مرحله دوم کاشت با فاصله زمانی کمی از مرحله اول انجام می گردد و دوره درمان نسبت به ایمپلنت های معمولی که تا 6 هفته نیز ممکن است زمان ببرد، کم می شود. ایمپلنت دندان، اباتمنت و تاج موقت را در یک مرحله داخل دهان قرار می دهند و همانند ایمپلنت معمولی نمی بایست حتما پس از گذشت چند ماه با عمل جراحی دوباره تاج را در جای خود قرار دهند. در ایمپلنت فوری بافت لثه را با تاج موقتی شکل می دهند. تاج موقت از لحاظ ظاهر به تاج دائم بسیارشباهت دارد، در نهایت بافت لثه با تاج دائمی هماهنگی بهتری پیدا می کند و از نظر زیبایی به نتایج بهتری دست خواهیم یافت.

 
کاشت ایمپلنت فوری - ایمپلنت‌های پیچی شکل


هنگامی‌ که قصد داریم یک تعداد دندان وابسته به ایمپلنت دندان در ردیف جلویی دهان قرار بگیرند، ایمپلنت فوری عملکردی را به کار می‌بریم، به شکلی که ایمپلنت در تماس با دندان روبرویی هست. دندان مصنوعی چهارتایی نیز یکی از شکل‌های ایمپلنت دندان است.

مزیت این نوع ایمپلنت اتصال همه ایمپلنت‌ها به یکدیگر است که در مدت‌زمان جوش خوردن سبب می‌شود ایمپلنت دندان داخل استخوان فک محکم قرار بگیرد. همچنین هر نیروی خارجی که به ایمپلنت‌ها وارد شود، بین آن‌ها پخش می‌شود و شکست ایمپلنت‌ها کاهش می‌یابد.

مدت‌زمان جوش خوردن در ایمپلنت فوری می‌تواند چند ماه به طول بینجامد تا فرایند یکپارچگی استخوان صورت بگیرد و بافت تازه‌ای در اطراف پست ایمپلنت دندان جهت ارتباط مستقیم بین ایمپلنت و دندان بیمار به وجود بیاید تا ایمپلنت دندان در جای خود استوار گردد. برای بیشترشان موفقیت در عمل ایمپلنت فوری نباید کوچک‌ترین حرکتی متحمل شود و اجازه ندهیم دندان‌های کناری به ایمپلنت دندان فشار بیاورند.

 
مزیت‌های ایمپلنت فوری
 

تفاوت ایمپلنت فوری با معمولی چیست؟

یکی از بهترین مزیت‌های ایمپلنت فوری کوتاه شدن زمان درمان نسبت به ایمپلنت معمولی است، به این شکل که در ایمپلنت فوری دومین مرحله جایگذاری ایمپلنت بافاصله زمانی کوتاهی از مرحله اول انجام می‌شود و زمان درمان نسبت به ایمپلنت‌های عادی که تا 2 ماه هم می‌تواند طول بکشد، کم می‌شود. مزیت بعدی ایمپلنت فوری کم شدن تعداد جراحی به‌یک‌بار است.

در ایمپلنت فوری ایمپلنت، اباتمنت و تاج اولیه همه در یک مرحله کارشان انجام می‌شود و نباید مثل ایمپلنت معمولی بعد از سپری شدن چند ماه دوباره تاج دائمی داخل دهان قرار داده شود. نیاز نداشتن به دندان مصنوعی موقتی مزیت دیگر ایمپلنت فوری است، در ایمپلنت فوری به علت کم شدن مدت جوش ایمپلنت، دیگر نباید در این مدت از دندان مصنوعی استفاده کرد و این قضیه قطعاً در چهره بیمار و بالا بردن روحیه و اعتماد به‌ نفس وی تأثیرگذار خواهد بود.

 

قیمت ایمپلنت فوری در سال 1400
 

قیمت ایمپلنت فوری در سال 1400

قیمت ایمپلنت فوری همواره مبحثی هست که برای بسیاری از افراد مورد توجه قرار دارد. و سوالی که برای این دسته از افراد پیش می آید این است که قیمت ایمپلنت فوری چقدر بیشتر از ایمپلنت به روش معمولی می باشد.

به طور کلی قیمت ایمپلنت فوری بین 20 الی 25 درصد بیشتر از روش معمولی می باشد و این افزایش قیمت به دلیل پروسه ی انجام کار، مواد و متریال اضافی که نسبت به روش معمولی استفاده می شود و در نهایت خود تکنیک فوری (immediate load) که توسط دندانپزشک صورت می گیرد، همه و همه باعث این تفاوت قیمت می باشند.

به‌ عنوان مزیت آخر برای ایمپلنت فوری می‌توان هماهنگی بهتر لثه با تاج را بیان کرد. در ایمپلنت معمولی، کپ استوانه‌ای روی ایمپلنت تازه گذاشته‌شده، نهاد می‌شود تا بافت لثه شکل بگیرد. در ایمپلنت فوری بافت لثه را با تاج اولیه فرم می‌دهند، تاج اولیه از نظر شکل شبیه تاج دائم است، بنابراین بافت لثه با تاج دائمی هماهنگی‌اش بالاتر است و از لحاظ زیبایی نتیجه بهتر است.

به دنبال هدف افزایش موفقیت در جراحی ایمپلنت فوری باید تمامی حرکات حتی کوچک را مهار کرد و از فشار دندان های کناری به ایمپلنت خودداری کرد. زمانی که چند دندان وابسته به ایمپلنت در یک ردیف در جلوی دهان قرار بگیرند، از ایمپلنت فوری عملکردی استفاده می شود، به این صورت که ایمپلنت در تماس با دندان مقابل قرار می گیرد.

 

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

 

فیلم توضیحات دکتر سجودی درباره ایمپلنت فوری

 

 
ایمپلنت فوری چیست ؟ - ویدیوهای بیشتر
 
 

کاشت ایمپلنت دندان فوری + لذت داشتن دندان زیبا و سالم

ایمپلنت فوری - هزینه کاشت دندان - ایمپنت دندان
بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی را داشته باشد.
بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و برای انجام ایمپلنت فوری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
برای تعیین وقت مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید.
 
ایمپلنت فوری - ارتباط با دکتر از طریق واتس اپ
 
 
 
ترتیب پیشنهادی برای خواندن مقالات ایمپلنت دندان
 

    1- ایمپلنت دندان چیست؟ هزینه کاشت دندان

    2- بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

    3- بهترین مرکز ایمپلنت تهران

    4- ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت چیست؟

    5- مراحل ساخت و جراحی ایمپلنت چیست؟

    6- آیا جراحی ایمپلنت درد دارد؟

    7- سن مناسب برای درمان ایمپلنت چند سال است؟

    8- طول عمر ایمپلنت دندانی چقدر می باشد؟

    9- طول مدت درمان ایمپلنت چقدر است؟

    10- اجزای ایمپلنت دندانی

    11- انواع ایمپلنت دندان

    12- مقایسه ایمپلنت تیتانیومی و زیرکونیا

    13- زمان لازم برای جوش خوردن ایمپلنت دندان

    14- ایمپلنت بدون نیاز به پیوند استخوان

    15- تحلیل استخوان دندان

    16- انواع پیوند استخوان در ایمپلنت ها

    17- بازسازی پیشرفته استخوان

    18- سینوس لیفت + قیمت ( عکس و فیلم )

    19- درمان ایمپلنت با پی آر پی

    20- ساخت پودر استخوان

    21- اتصال روکش دندان بر روی ایمپلنت

    22- روکش دندان | روکش PFM

    23- روکش زیرکونیا | مزیت ها + قیمت

    24- تغذیه پس از ایمپلنت

    25- نگهداری و مراقبت از ایمپلنت

    26- جرم گیری ایمپلنت

    27- مزایای ایمپلنت چیست؟

    28- شناسایی معایب ، عوارض و مشکلات ایمپلنت

    29- احتمال عفونت ایمپلنت

    30- ایمپلنت بدون درد و خونریزی

    31- ایمپلنت بدون جراحی | ایمپلنت پانچی

    32- ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال

    33- کاشت ایمپلنت دندان با لیزر

    34- ایمپلنت در یک روز | ایمپلنت یک روزه

    35- ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت ایمپلنت فوری

    36- خطرات و مشکلات ایمپلنت فوری چیست؟

    37- مینی ایمپلنت چیست؟

  37 / 35 

 

نظرات کاربران

captcha Refresh
خلیل کهریزی
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰
پاسخقیمت ایمپلنت فوری چنده؟
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای کهریزی گرامی

جهت اطلاع از تعرفه های ما لطفا با مطب تماس بگیرید تا همکارانم راهنماییتون کنند.

شماره تماس:  86128996

ساجده لطفی
۱۴۰۰/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام دکتر روز بخیر
هزینه بلیچینگ چقدره؟
هزینه هر واحد لمینیت دندان جلو چطور؟
با تشکر
دکتر سجودی
۱۴۰۰/۰۱/۲۲۰۰

سلام روز خوش سرکار خانم ساجده لطفی گرامی 

برای اطلاع از تعرفه ها با مطب تماس بگیرید تا همکارانم راهنماییتون کنن.

شماره تماس:88082941

 

محمدرضا اکرمی
۱۳۹۹/۰۸/۱۰۰۰
پاسخسلام دکتر خسته نباشید
پدر من یک سال پیش تمام دندون های باقی موندش رو کشیده و دندان مصنوعی گذاشته ولی اصلا راضی نیست و نمیتونه انجام بده اگر بخواد دندوناش رو ایمپلنت فوری کنه میشه؛ قیمت کلش چقدره؟؟؟
بریج دندان رو توصیه میکنید یا نه؟؟؟
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۸/۱۸۰۰
سلام وقت بخیر جناب اکرمی گرامی
در ابتدا نیاز است که ایشون عکس CBCT  داشته باشند ، بعد از مشاهده عکس در صورتی که تحلیل استخوان نداشته باشند می توانند ایمپلنت فوری هم انجام بدهند ، برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید، همکارانم پاسخگوی سوالات شما خواهند بود

شماره تماس :  88082941
اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره ایمپلنت دندان مطالعه کنید:
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost
اصغردیهیمی
۱۳۹۹/۰۲/۳۰۰۰
پاسخباسلام . باتوجه به اینکه بنده کارمند هستم و نیاز به ایمپلنت دارم هزینه اش ؟ و آیا اقساط می شود"؟
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۳/۱۱۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای دیهیمی گرامی
برای اطلاع از هزینه ها و چگونگی پرداخت لطفا با ما تماس بگیرید همکارانم اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند .
شماره تماس :  88082941

علیزاده
۱۳۹۹/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من دندونم رو 40 روز پیش کشیدم میخواستم بدونم میتونم ایمپلنت فوری بزارم
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۰۴۰۰

سلام وقت بخیر جناب علیزاده گرامی
شما بعد از کشیدن دندان با توجه به ناحیه بی دندانی (2 یا 3 ریشه ای بودن دندان) 2 الی 3 زمان نیاز هست، که بعد از آن می توانید ایمپلنت انجام بدید

آقای محسن پور
۱۳۹۸/۱۱/۱۶۰۰
پاسخمن فوری میخوام ایمپلنت انجام بدم ، اما هیچی راجبش نمیدونم میشه یه خرده راجب ایمپلنت دندان توضیح بدید
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۱/۱۸۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای محسن پور عزیز
اطلاعات کامل درباره ایمپلنت دندان را از مقاله زیر مطالعه کنید :
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost

سلحشور
۱۳۹۸/۱۱/۰۸۰۰
پاسخمن یک هفته ای میتونم ایمپلنت بگذارم ؟ خیلی عجله دارم. لطفن جواب بدید
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۱/۰۸۰۰

سلام جناب سلحشور عزیز

لطفا تماس بگیرید

https://drsojodi.com/contact-us

 

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان گلستان - کوچه گلبرگ یکم شرقی - پلاک 4 - طبقه دوم - واحد 2
تلفن : 41 29 08 88 021 | 96 89 12 86 021
ایمیل : info@drsojodi.com

مسیر دسترسی:
میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi