این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت شخصی دکتر علی سجودی

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

متخصص ایمپلنت دندان جراحی های ایمپلنت پیچیده و مشکل را با بهترین تکنیک های روز دنیا انجام می دهد. و درمانی که توسط متخصص ایمپلنت انجام می شود باید از هر نظر بی نقص باشد.

1400/05/20
53,671
9

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

درمان ایمپلنت دندان به عنوان بهترین درمان برای بی دندانی شناخته می شود و جراحی آن دارای حساسیت خاصی می باشد و این جراحی باید توسط متخصص ایمپلنت انجام شود. قبل از شروع جراحی ، متخصص ایمپلنت ها با معاینه و بررسی عکس ها بهترین طرح درمان را به شما پیشنهاد می دهد.

 
 

 

متخصص ایمپلنت دندان شخصی هست که انجام سخت ترین و پیچیده ترین ایمپلنت ها را بتواند با بهترین تکنیک روز دنیا انجام دهد. درمانی که توسط متخصص ایمپلنت انجام می شود باید از هر نظر بی نقص باشد. به طور کلی ایمپلنت از دو بخش اصلی جراحی و پروتز (روکش) تشکیل می شود، پس بهترین متخصص ایمپلنت کسی باید باشد که کاملا به جراحی و پروتز آشنا باشد و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد تا اگر در مواقعی که شرایط خوب پیش نرفت بتواند از عهده درمان بربیاید. ( پیشنهاد میشود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید )

 

دندانپزشک متخصص ایمپلنت

دندانپزشک متخصص ایمپلنت باید به تمامی مراحل و شیوه های کاشت دندان مسلط باشد و اینکه تجربه زیادی در جراحی ایمپلنت داشته باشد. پروسه جراحی کاشت دندان متناسب با شرایط فک بیمار و بافت استخوانی آن می تواند بسیار پیچیده باشد و تنها پزشک متخصص ایمپلنت می تواند این پروسه را با تخصص، تبحر و تجربه بالایی که دارد، بدون هیچ اشتباهی انجام بدهد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت - ایمپلنتولوژیست

 

متخصص ایمپلنت چگونه بر موفقیت در جراحی تاثیر می گذارد؟

فرایند برنامه ریزی و قرار دادن کاشت های دندانی نسبت به سایر درمان های دندانپزشکی نیاز به آموزش و مهارت های خاص تری دارد. برای معالجه موفقیت آمیز در کاشت ایمپلنت لازم است تعدادی از شرایط موجود باشد ، مانند ارزیابی صحیح چگالی و زنده ماندن استخوان فک برای حمایت از کاشت و قرار دادن صحیح پست های ایمپلنت در استخوان در دقیق ترین مکان.

همه جراحی های ایمپلنت درصد کمی ریسک دارند: چندین فاکتور وجود دارد که می تواند برای درمان مشکل ساز باشد. در صورتی که یکپارچگی ایمپلنت با استخوان فک موفقیت آمیز نباشد یا بافت لثه پیرامون آن عفونی باشد، شکست درمان ایمپلنت در کوتاه مدت ممکن است اتفاق بیفتد. حتی خطر عفونت در بلند مدت وجود دارد و همیشه احتمال شکست مکانیکی ایمپلنت در صورت اعمال نیروی بیش از حد را باید در نظر گرفت و بیشتر در افرادی دیده میشود که رعایت بهداشت ضعیفی دارند و  توصیه های متخصص ایمپلنت را رعایت نمی کنند.

درمان ایمپلنت به عنوان بهترین درمان برای بی دندانی شناخته می شود و جراحی آن دارای حساسیت خاصی می باشد و این جراحی باید توسط متخصص ایمپلنت انجام شود. قبل از شروع جراحی ، متخصص ایمپلنت ها با معاینه و بررسی عکس ها بهترین طرح درمان را به شما پیشنهاد می دهد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت - بهترین متخصص ایمپلنت در ایران

 

همچنین متخصص ایمپلنت با بررسی دقیق وضعیت استخوان شما ، اطمینان حاصل می کند که ایمپلنتی شما قرار است قرار دهید دارای استحکام و کیفیت لازمه را داشته باشد. اگر بیمار دچار تحلیل استخوان باشد برای او پیوند استخوان انجام می دهد.


متخصص ایمپلنت با معرفی برند های معتبر و با کیفیت به شما ، سبب افزایش کیفیت ایمپلنت دندانی شما می شوند. همانطور که می دانید برندهای مختلف ساخته شده در کشور های گوناگون موجود می باشد و بیمار درباره آن ها اطلاع ندارد. دندانپزشک با تجربه و شناختی که از این برندها دارد می تواند بهترین برند را برای شما انتخاب کند که کیفیت این برند ، تاثیر بسیار مستقیمی بر روی طول عمر و موفقیت درمان ایمپلنت دارد. در سایت nature.com نیز اطلاعات مفیدی وجود دارد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

متخصصین ایمپلنت بسیاری در شهر تهران مشغول فعالیت هستند که روزانه در حال مداوای بیمارانی که از مشکل بی دندانی رنج می برند، هستند. بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی را داشته باشد و برای تبحر در جراحی بسیار باید تمرین داشته باشد در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی تواند از عهده جراحی ایمپلنت بر بیاید. بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.

 

 

بهترین متخصص ایمپلنت در ایران و تهران

خوشبختانه تعداد معدودی از دندانپزشکان غیر متخصص در زمینه ایمپلنت اقدام به کاشت دندان یا ایمپلنت دندان می کنند. مراجعه کنندگانی که دنبال ایمپلنت ارزان می گردد عمدتا بیمار این پزشکان غیر متخصص می شوند چون این دندانپزشکان برای اینکه کاشت دندان یا ایمپلنت دندان بیماران ارزان تر بشود از جنس های تقلبی استفاده می کنند. بیماران حتما این نکته را در نظر داشته باشند که عدم مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت باعث صدمات جبران ناپذیر می شود که بالاتر از خرج بهترین برند ایمپلنت می شود پس به نکته های زیر توجه داشته باشید.

 
بهترین متخصص ایمپلنت - کاشت دندان
 

نکات مهم دندانپزشکی که فقط متخصص ها می دانند

نکته اول) زمانی که ایمپلنت دندان برای جانشینی دندان های از دست رفته فک پایین استفاده می شود، غیر متخصص ها به دلیل پایین بودن دانش قبلی و نداشتن تجربه شاید رگ های عصبی که از فک رد می شوند را هنگام سوراخ کردن استخوان به عصب ها آسیب برسانند. در صورت افتادن چنین اتفاق هایی بیمار به مشکلاتی چون نداشتن درد و یا بی حسی دچار می شود.

 
بهترین متخصص ایمپلنت - جانشینی دندان های از دست رفته
 

اگر بیمار به همچین مشکلی دچار شود، بخش زیرین لب و گونه یا یک طرف زبان را تحت تاثیر قرار می دهد. در بهترین وضعیت اگر بیمار دیگر برای درمان پیش همان غیر متخصص نرود، طول درمان وی بین سه تا شش ماه است در غیر این صورت ممکن است که دوباره به درد های دیگر هم دچار شود. در بیشتر موارد شاهد این بوده ایم که این مشکلات به صورت دائمی شده است.

 
بهترین متخصص ایمپلنت - بهترین متخصص ایمپلنت در تهران


نکته دوم) در فک بالا باز هم هنگام سوارخ کردن اگر مهارت کافی وجود نداشته باشد و غیر متخصص این کار را انجام دهد سوراخ وارد حفره های بینی (سینوس) شده. اگر این اتفاق در هنگام  سوراخ کردن بیافند باعث عفونت بسیار خطرناکی می شود. برای جلوگیری از این اتفاق ها متخصصین عکس های رادیولوژی خاصی که دیجیتالی هستند را قبل از عمل کاشت دندان از بیمار می خواهند که تهیه کنند تا برای پیدا کردن محل دقیق سینوس یا عصب از عکس کمک بگیرند تا بیمار دچار مشکل جدی نشود. امیدوارم که این مطالب به شما کمک کند تا بهترین متخصص ایمپلنت را پیدا کنید.

 

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت

در زیر برخی از ویژگی های بهترین متخصصان ایمپلنت باید داشته باشند، توضیح داده می شود.
تجربه و درصد موفقیت: یکی از عواملی بسیار مهم در پیدا کردن متخصص ایمپلنت، میزان تجربه و تبحر او در انجام ایمپلنت است. بهتر است درباره میزان موفقیت او در ایمپلنت و رضایت بیماران او تحقیق کنید.
امکانات و تجهیزات دندانپزشک: مسلما یک متخصص ایمپلنت خوب، به تجهیزات به روز و حرفه ای نیازمند است. این تجهیزات به موفقیت و کیفیت درمان بسیار موثر است. همچنین ایمپلنت دیجیتال و تکنیک های ایمپلنت فوری نیز از به روزترین روش های کاشت ایمپلنت است که از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند. و در نهایت به برند های مختلف ایمپلنت مسلط باشد و برای بیماران مختلف اعم از بیماران دیابتی، افراد سیگاری و .... برند و جنس مناسب ایمپلنت پیشنهاد دهد.
دوره های گذرانده شده پزشک: همانطور که میدانید دانشگاه ها نیز دارای رتبه بندی می باشند و مسلما دندانپزشکی که در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده باشد، دانش بیشتری دارد. همچنین برخی از دندانپزشک ها ممکن است دوره های جدا از دانشگاه خود گذرانده باشد تا دانش بیشتری کسب کند.

و بالاخره برخی مهارت های شخصی مانند مهارت و سرعت بالا در کار با دست، مهارت ارتباطی قوی و روابط عمومی بالا، به روز بودن، آشنایی با مهارت های کمک های اولیه، کنترل هیجان و ... نیز می تواند بسیار در روند درمان به دندانپزشک متخصص و بیماران کمک نماید.

 

در زیر برخی از گواهینامه ها و مدارک جناب دکتر سجودی را می توانید مشاهده کنید.

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دکتر علی سجودی
 

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره  ایمپلنتولوژیمتخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره dgzi ایمپلنت دندان

 

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره ایمپلنت دندان و جراحی زندهمتخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - کنگره سراسری ایمپلنت

 

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - سمپوزیسیوم ایمپلنتمتخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره ایمپلنت اینترالاک

 

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره ICOIمتخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - گواهی اصول زیبایی در دندانپزشکی

 

متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره لیزرمتخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی - دوره GBZI و DGZI

 
 
 

کاشت ایمپلنت دندان + روکش  دندان + لذت داشتن دندان زیبا و سالم

بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی را داشته باشد.
بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
برای تعیین وقت مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید.
 
 
 
بهترین متخصص ایمپلنت - سفر رایگان
 
 
ترتیب پیشنهادی برای خواندن مقالات ایمپلنت دندان
 

    1- ایمپلنت دندان چیست؟ هزینه کاشت دندان

    2- بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

    3- بهترین مرکز ایمپلنت تهران

    4- ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت چیست؟

    5- مراحل ساخت و جراحی ایمپلنت چیست؟

    6- آیا جراحی ایمپلنت درد دارد؟

    7- سن مناسب برای درمان ایمپلنت چند سال است؟

    8- طول عمر ایمپلنت دندانی چقدر می باشد؟

    9- طول مدت درمان ایمپلنت چقدر است؟

    10- اجزای ایمپلنت دندانی

    11- انواع ایمپلنت دندان

    12- مقایسه ایمپلنت تیتانیومی و زیرکونیا

    13- زمان لازم برای جوش خوردن ایمپلنت دندان

    14- ایمپلنت بدون نیاز به پیوند استخوان

    15- تحلیل استخوان دندان

    16- انواع پیوند استخوان در ایمپلنت ها

    17- بازسازی پیشرفته استخوان

    18- سینوس لیفت + قیمت ( عکس و فیلم )

    19- درمان ایمپلنت با پی آر پی

    20- ساخت پودر استخوان

    21- اتصال روکش دندان بر روی ایمپلنت

    22- روکش دندان | روکش PFM

    23- روکش زیرکونیا | مزیت ها + قیمت

    24- تغذیه پس از ایمپلنت

    25- نگهداری و مراقبت از ایمپلنت

    26- جرم گیری ایمپلنت

    27- مزایای ایمپلنت چیست؟

    28- شناسایی معایب ، عوارض و مشکلات ایمپلنت

    29- احتمال عفونت ایمپلنت

    30- ایمپلنت بدون درد و خونریزی

    31- ایمپلنت بدون جراحی | ایمپلنت پانچی

    32- ایمپلنت دیجیتال | قیمت ایمپلنت دیجیتال

    33- کاشت ایمپلنت دندان با لیزر

    34- ایمپلنت در یک روز | ایمپلنت یک روزه

    35- ایمپلنت فوری چیست؟ | قیمت ایمپلنت فوری

    36- خطرات و مشکلات ایمپلنت فوری چیست؟

    37- مینی ایمپلنت چیست؟

  37 / 4 

 

نظرات کاربران

captcha Refresh
مهدی فرامرزی
۱۳۹۹/۰۶/۰۹۰۰
پاسخسلام قیمت یک دندان کرسی فک پایین چدر تمام میشود البته ایمپلنت
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۶/۱۶۰۰
سلام وقت بخیر جناب آقای فرامرزی گرامی
ایمپلنت انواع مختلفی دارد و عوامل متعددی در قیمت آن تاثیر گذار است، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس بگیرید همکارانم راهنمایی های لازم رو انجام میدهند :
شماره تماس :  88082941
اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره ایمپلنت دندان مطالعه کنید:
https://drsojodi.com/Dental-implants-cost
داود ول زاده
۱۳۹۹/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
در یک مطب 16 تا فیکسچر برام نصب کردند که اکثرا 5mm از لثه بیرون هستند. و بسیار نگران هستم. آیا میتونم برای بقیه کارها به مطب شما مراجعه کنم؟اگر تلفن بفرمایید تلفنی هم میتونم توضیح بدم . سپاسگزارم
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۴/۱۸۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای داوود گرامی
ممکن هست برای شما هیلینگ بسته باشند ، برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
شماره تماس :  88082941

قربانی نیا
۱۳۹۹/۰۲/۲۲۰۰
پاسخجناب آقای دکتر باسلام حدودا سه ماه پیش سه دندان ایمپلنت در فک پایین سمت راست شماره 5و6و7کاشته شد ودوتای آن شماره 5دربالای دندان یک میلیمترو6ازکنار یک چهارم دندان توسط دکترمربوطه سوراخ شد آیا ازنظر پزشکی می بایست صورت پذیرد لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای قربانی نیا گرامی
توضیحات بیشتر همراه با عکس رادیوگرافی قبل و بعد نیاز هست که موضوع به طور کامل مشخص شود

رحمان
۱۳۹۹/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
آقای دکتر ممنون از شما و کادر مجربتون
انصاری
۱۳۹۸/۱۱/۱۴۰۰
پاسخبا عرض سلام و خسته نباشید
پسری 20ساله هستم که یک ماه قبل تمام دندان هامو کشیدم که به جاشون دندون مصنوعی بزارم.الان فهمیدم که اگه دندان مصنوعی بزارم بعد از چندین سال استخوان های فکم تحلیل میرن و نمیتونم مادام العمر از دندان مصنوعی استفاده کنم. سوالام این است که:
1-آیا تکنیک all on 4 میتواند از تحلیل رفتن استخوان فک و لثه هام جلو گیری کند یا نه؟؟
2-هزینه این تکنیک برای دوتا فک چقدر میباشد؟
3- مدت درمان برای دوتا فک چقدر طول میکشد؟
خیلی ممنون از سایت خوبتون
دکتر سجودی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵۰۰

سلام وقت بخیر جناب آقای انصاری عزیز
بسیار متاسف هستیم که در این سن و سال دندان هاتون رو از دست دادید ، با ایمپلنت دندان و همچنین تکنیک all on 4 قطعا از تحلیل استخوان جلوگیری می شود

در مقاله زیر کلیه اطلاعات لازم درباره ایمپلنت دندان را قرار دادیم که می توانید مطالعه نمائید :

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi