کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی

ساعت کاری مطب
روزهای شنبه تا چهارشنبه
از ساعت 10 الی 13 و 14 الی 19

لمینت فوق نازک

تعداد بازدید : 1097

آیا میخواهید درحالیکه  دندانهای زیبا دارید، دندانتان هم 100% سالم بماند؟ آیا میخواهید بدون تراش دندان، لبخند هالییودی داشته باشید؟ آیا میخواهید لمینت شما ماندگاری فوق العاده داشته باشد و برای بیش از 15 سال دوام داشته باشد؟آیا از لبخندی نازیبا رنج می برید؟آیا از تزریق ماده بی حسی می ترسید؟لمینت ونیر یا لمینت سرامیک  چیست؟

لمینت فوق نازک

 

 

 

    

 

آیا میخواهید درحالیکه  دندانهای زیبا دارید، دندانتان هم 100% سالم بماند؟
 آیا میخواهید بدون تراش دندان، لبخند هالییودی داشته باشید؟ 
آیا میخواهید لمینت شما ماندگاری فوق العاده داشته باشد و برای بیش از 15 سال دوام داشته باشد؟
آیا از لبخندی نازیبا رنج می برید؟
آیا از تزریق ماده بی حسی می ترسید؟
لمینت ونیر یا لمینت سرامیک  چیست؟
لمینت نوعی سرامیک نازک و در عین حال با استحکام بسیار بالاست. ونیر های پرسلن یکی از زیباترین درمان های زیبایی هستند که توسط حرفه ما توسعه یافته است. مواد سرامیکی به تنهایی از نظر طبیعت شکننده هستند  اما از آنجا که اتصال مواد سرامیکی به ساختار دندان، قدرت کافی برای عملکرد و دوام دندان به وجود آورده است، نگرانی بیماران از این بابت برطرف شده است.
 
 
قیمت لمینت دندان اسفند ماه 96 در مرکز تخصصی زیبایی و ایمپلنت دکتر سجودی
 
 

 

قیمت کامپوزیت ونیر اسفند ماه 96 در مرکز تخصصی زیبایی وایمپلنت دکتر سجودی

 

 

چرا سرامیک ها در عین نازکی نمی شکنند؟
علت آن این است که سرامیک ، هنگامی که به ساختار قوی زیرین خود  پوشیده شده است، به طور قابل توجهی تقویت میشود.
بگذارید مثالی بزنم. لمینت سرامیکی ممکن است با یک کاشی کف سرامیکی مقایسه شود. یک مرد قوی ممکن است قادر به شکستن یک تکه کاشی با دستان خود باشد، اما هنگامی که آن را به کف، لمینت می کند، نمی تواند آن را بشکند، زیرا در تمام طول زمین، پشتیبانی می شود.
 پشتیبانی شدن یک ماده سرامیکی می تواند بسیار قوی باشد. این واقعیت که ما هم اکنون می توانیم این مواد را به ساختار دندان طبیعی متصل کنیم به ما اجازه می دهد  جایگزینی فلز را از بین ببریم و در نتیجه دندان به ساختار حمایت زیرزمینی تبدیل می شود و لایه سازی (لمینت دندان) موجب بازسازی قوی می شود.
امروزه با توجه به تغییر سلیقه های بیماران ، سرامیکهای بسیار نازک راه درمانی جدیدی گشوده اند.در عین حال این سرامیکها استحکام بالایی دارند.
مزیت های یک سرامیک بسیار نازک (کانتکت لنز ) چیست؟
        
1- بدون تراش یا تراش در حد 0.3  میلی متر به ضخامت لنز چشم
2- استحکام بسیار بالا
3- ماندگاری بیش از 15 سال 
4- حفظ 100% مینای دندان 
5- بدون نیاز به تزریق
6- نشست کامل روی دندان و جلوگیری از حسایت دندان
7- زیبایی فوق العاده 
8- بدون تغییر رنگ 
9- انتخاب انواع رنگهای روشن به انتخاب بیمار
10- عدم برجستگی 
11- عدم بیرون زدگی لب 
12- عدم احساس جسم اضافی روی دندان
13- درخشندگی مانند مروارید 
آیا هر فردی می تواند از این لمینت استفاده کند؟
با توجه به فرم قرارگیری دندان ها و رابطه فکی هر فرد، درمانهای لمینت مختلفی میتوان استفاده کرد.استفاده یا عدم استفاده از این نوع لمینت تنها در هنگام معاینه متخصص زیبایی مشخص می گردد.
هزینه انواع مختلف لمینت چقدر است؟
با توجه به انواع مختلف لمینت دندان و استفاده از مواد درجه 1 و بسیار مرغوب و تجربه متخصص زیبایی و دقت انجام این درمان توسط متخصص ترمیمی و زیبایی ، قیمت لمینت می تواند از 750/000 هزارتومان تا 1/650/000 تومان تغییر کند.
آیا امکان طراحی لبخند قبل از انجام درمان وجود دارد؟
بلی . قبل از لمینت دندان با موادی از جنس PMMA، میتوان فرم و اندازه لمینت دلخواه بیمار را طراحی کرد و به این ترتیب از انتظارات بیمار آگاهی پیدا کرد.
 
 
فیلم رضایت بیماران لمینت دندان و زیبایی دکتر سجودی را در زیر مشاهده بفرمایید.
 
 
 

مطالب مشابه

نکته‌های مهم پس از درمان لمینت کامپوزیتی و سرامیکی

نکته‌های مهم پس از درمان لمینت کامپوزیتی و سرامیکی
    درمان لمینت به جهت سفید کردن و فرم دادن دندان ها نیازمند چند جلسه درمان است که باید طی این جلسات احتمال واکنش دهان و لثه به این درمان باید بررسی گردد.
    در صورتی که پس از درمان لمینت از شکل و نحوه درمان رضایت کافی را نداشتید، جای نگرانی نیست و می توان تغییرات مورد نظر را روی دندان ها اعمال کرد. پس تغییرات لازم را به دندانپزشک خود بگویید.

ادامه مطلب

empress II

بیماری 32 ساله و ایرانی الاصل مقیم کشور کانادا با دندان های بسیار سالم و سفید به مطب مراجعه داشتند. طرح درمان Facing برای بیمار در نظر گرفته شد. (تصویری که مشاهده می کنید پس از Facing می باشد) رنگ مشاهده شده در تصویر B1  است. حدود 6 ماه قبل تعداد دندان های Facing  یا ونیر شده ایشان 6 عدد از کانین راست تا چپ بالا بوده است. بیمار  پس از 6 ماه به ایران مراجعه کرده و اظهار داشته اند که روزی یک پاکت سیگار می کشند و با وجود بهداشت فوق العاده ای که داشتند کامپوزیت های استفاده شده دچار تغییر رنگ شدید تری می شوند. درمان لمینیت سرامیکی با سیستم Impress II در نظر گرفته شد.

ادامه مطلب

کامپوزیت ونیر یا لمینیت

کامپوزیت ونیر یا لمینیت کامپوزیت ونیر و لمینیت، هر دو برای زیبایی دندان می باشد و هر دو درمان خصوصیات و مزایایی دارند. در هر دو درمان هدف زیبا کردن و مرتب کردن دندان ها می باشد که می تواند پاسخگو نیاز بیمار باشد. ولی این دو روش تفاوت زیادی و دارند، از نظر زیبایی، روش کار، کیفیت، دوام، مقاومت و ظرافت در کامپوزیت ونیر بیشترین کار بر عهده ی پزشک می باشد که با مواد مخصوص که هم رنگ دندان می باشد.  دندانپزشک اقدام به تغییر رنگ و فرم دندان می کند. در کامپوزیت دندان، دندان ها مختصر تراش خورده می شود و مواد هم رنگ که با توجه به رنگ دندان بیمار یا روشن تر به انتخاب بیمار برای دندان قرار داده می شود و دندانپزشک با ابزار مخصوص به دندان ها فرم می دهد و به وسیله اشعه یو وی این مواد سفت می شود.  در کامپوزیت   

ادامه مطلب

هزینه ایمپلنت

  ایمپلنت دندان یا کاشت دندان به این دلیل گرانتر از درمان های دیگر دندان پزشکی است که هزینه کاشت ایمپلنت یا فیکسچر ( قطعه ای که در داخل فک استخوان کاشته می شود ) و وسایل پروتزی ( پیچ اباتمنت، آنالوگ، اباتمنت موقت و اصلی ) که بخشی از این پروسه درمانی که مخصوصاً شامل ساخت پروتز ثابت می باشد در لابراتوار انجام می پذیرد و به این ترتیب هزینه کاشت دندان افزایش می یابد.

ادامه مطلب
نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

captcha Refresh