این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت شخصی دکتر علی سجودی

معاینه جلسه اول در دندانپزشکی

معاینه جلسه اول در دندانپزشکی

معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - ما پس از ایجاد پرونده پزشکی و سلامت دندان هایتان چیزهایی مانند از بین رفتن استخوان، دندان های لق، حالت گاز گرفتن، غربالگری سرطان دهان،بررسی می کنیم.

1401/11/04
3,278
0

معاینه جلسه اول

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی
 

در نخستین ویزیت چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد؟ ما پس از ایجاد پرونده پزشکی و سلامت دندان هایتان، بررسی کاملی انجام خواهیم داد. چیزهایی مانند از بین رفتن استخوان، دندان های لق، حالت گاز گرفتن، غربالگری سرطان دهان، TMJ و بیماری های لثه را بررسی می کنیم. (پیشنهاد می شود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید)

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - غربالگری سرطان دهان
 
 
 
 

چه چیزی باید به همراه خود بیاورم؟

لطفا در اولین روز ویزیت، این چیزها را به همراه داشته باشید: اگر توسط دندان پزشک خود معرفی شده اید، لطفا فرم معرفی و نتیجه X-Ray مرکز دندان پزشکی که شما را معرفی کرده است، به همراه داشته باشید.

لیستی از داروهایی را که به تازگی برایتان تجویز شده است، به همراه داشته باشید. برای دانلود کردن فرم سابقه پزشکی و فرم ثبت نام، به لینک مربوطه مراجعه کنید. کارت بیمه دندان پزشکی خودتان و یا اطلاعات بیمه دندان پزشکی را به همراه بیاورید. لطفا توجه کنید که در اولین روز ویزیت، بیماران زیر 18 سال باید با یکی از والدین و یا یک نفر قیم همراهی شوند.

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - چه چیزی باید به همراه خود بیاورم؟
 

آیا ویزیت دردناکی خواهم داشت؟

ما تا جایی که می توانیم با ملایمت کار خواهیم کرد. معاینه دندان پزشکی می تواند با کم ترین ناراحتی و یا گاهی بدون ناراحتی انجام شود.

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - آیا ویزیت دردناکی خواهم داشت؟
 

آیا من به عکس برداری با اشعه ایکس نیاز دارم؟

ما نیاز به عکس رادیولوژی جدید داریم. اگر دندان پزشکی که شما را معرفی کرده است، عکس رادیولوژی گرفته باشد، می توانید از آنها درخواست کنید که آن عکس را برای ما بفرستند. همچنین در سایت aspendental اطلاعات کاملی وجود دارد.

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - آیا من به عکس برداری با اشعه ایکس نیاز دارم؟
 

هزینه کار چقدر خواهد بود؟

چون وضعیت بیماران با هم متفاوت است، Periodontist شما باید پیش از ایجاد برنامه درمانی، معاینه شما را تکمیل کند و هزینه لازم دریافت شود. هزینه درمان periodontal می تواند به گونه چشمگیری تغییر کند که این بر اساس نوع مشکلات و پیچیدگی مداوا و نیز طول زمان درمان می باشد.

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - هزینه کار چقدر خواهد بود؟
 

معمولا یک هزینه تقریبی را می توان در ویزیت اولیه تعیین کرد؛ ولی گاهی بخشی از درمان یا بیشتر تشخیص ها باید پیش از ایجاد برنامه نهائی درمان کامل شود. فلسفه کار ما آنست که تا جایی که ممکن است با محافظه کاری عمل کنیم تا بتوانیم به اهداف درمانی خود دست یابیم.

 
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - ویدیوهای بیشتر
معاینه جلسه اول در دندانپزشکی - گالری تصاویر

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi