این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی
دکتر علی سجودی

02188082941 02188089112 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

افزایش فشار خون (هیپرتانسیون)

افزایش فشار خون (هیپرتانسیون)

افزایش فشار خون (هیپرتانسیون) هیپرتانسیون که شایع ترین بیماری قلبی عروقی می باشد بیش از 20% بالغین آمریکایی را تحت تاثیر قرار داده که بسیاری از آنان بدون تشخیص باقی می مانند. طبق تعریف هیپرتانسیون به فشار خون سیستولیک mmHg 140 یا بیشتر، با فشار خون دیاستولیک mmHg 90 یا بیشتر اطلاق می گردد. هیپرتانسیون به وسیله یکبار بالارفتن فشار خون تشخیص داده نمی شود. به علاوه طبقه بندی بر اساس ارزش میانگین سه بار یا بیشتر فشارخون که درسه ملاقات یا بیشتر گرفته شده باشد تعیین می گردد. (تابلوی 1-38 ) بالاترین میزان در مورد فشار خون سیستولیک یا دیاستولیک تعیین کننده طبقه بندی بیمار می باشد. بیماران درای فشار خون افزایش یافته هر روزه به مطب های دندانپزشکی مراجعه می نمایند و به خصوص در میان جمعیت مسن تر که در بیشتر کارهای پریودنتال دیده می شوند، شایع هستند.  

1394/02/19
1,131
0

افزایش فشار خون (هیپرتانسیون)

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 2

 

 
هیپرتانسیون که شایع ترین بیماری قلبی عروقی می باشد بیش از 20% بالغین آمریکایی را تحت تاثیر قرار داده که بسیاری از آنان بدون تشخیص باقی می مانند. طبق تعریف هیپرتانسیون به فشار خون سیستولیک mmHg 140 یا بیشتر، با فشار خون دیاستولیک mmHg 90 یا بیشتر اطلاق می گردد. هیپرتانسیون به وسیله یکبار بالارفتن فشار خون تشخیص داده نمی شود. به علاوه طبقه بندی بر اساس ارزش میانگین سه بار یا بیشتر فشارخون که درسه ملاقات یا بیشتر گرفته شده باشد تعیین می گردد. (تابلوی 1-38 ) بالاترین میزان در مورد فشار خون سیستولیک یا دیاستولیک تعیین کننده طبقه بندی بیمار می باشد. بیماران درای فشار خون افزایش یافته هر روزه به مطب های دندانپزشکی مراجعه می نمایند و به خصوص در میان جمعیت مسن تر که در بیشتر کارهای پریودنتال دیده می شوند، شایع هستند.

در هیپرتانسیون اولیه بیمار می تواند بدون علامت باشد. هیپرتانسیون درصورت عدم تشخیص، افزایش یافته و شدیدتر می گردد و متعاقبا منجر به بیماری شریان قلبی، آنژین، آنفارکتوس میوکارد، نارسایی احتقانی قلبی، AVA یا نارسایی کبدی می گردد. هیچ گونه درمان عادی پریودنتال نباید برای بیمارانی که فشار خون بالا دارند و تحت کنترل پزشکی نیستند، انجام گردد. برای بیمارانی که در Stage3 افزایش خون قرار دارند تنها مراقبت های اورژانس انجام می گیرد تا زمانی که افزایش فشار خون تحت کنترل درآید. مسکن ها وآنتی بیوتیک ها برای کنترل درد و عفونت تجویز می شوند عفونت های حاد ممکن است نیاز به برش ودرناژ جراحی داشته باشند. در این صورت توصیه می شود ناحیه جراحی کوچک باشد تا خونریزی شدید، که در فشار خون بالا دیده می شود، تحت کنترل بیاید.
 
 
 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 20

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 21

همچنین شما می توانید اطلاعات تکمیلی این پکیج فوق العاده را از اینجا نیز مشاهده نمایید بهترین دندانپزشک در غرب تهران 22

 


از دیگر مطالب ما در سایت دیدن نمایید :

 

زیبایی خنده
لبخند هالیوودی
دندانپزشکی زیبایی
لبخند زیبا
زیبایی لبخند
طراحی لبخند
اصلاح طرح لبخند
لمینت
لمینت دندان
قیمت لمینت دندان
هزینه کاشت دندان
کاشت دندان
کشیدن دندان عقل
کشیدن دندان
کاشت دندان ایمپلنت
سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی
دندانپزشک
دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک
کامپوزیت وینر
ایمپلنت
ایمپلنت دندان
جرم گیری دندان
جراحی لثه

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

درباره دکتر علی سجودی

دکتر علی سجودی خوشابی در سال 1388 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال 1389 در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در سال 1392 در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و ... آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

تلفن : 88089112-88082941

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2