این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان و زیبایی دکتر علی سجودی

‎021 88 08 91 12 ‎021 88 08 29 41 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

لومینیرز

لومینیرز

لومینیرز: لومینیرز لمینتی نازک از جنس نوع خاصی از پرسلن به نام  Cernateمحصول کمپانی  DenMatآمریکا ست. Cernate دارای ساختاری فلدسپار است که با کریستال های نانولوسایت  reinforce شده است.

1394/02/27
8,906
0

لومینیرز

 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 2

 

 
لومینیرز لمینتی نازک از جنس نوع خاصی از پرسلن به نام  Cernateمحصول کمپانی  DenMatآمریکا ست. Cernate دارای ساختاری فلدسپار است که با کریستال های نانولوسایت  reinforce شده است. ( پیشنهاد میشود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید ) فرمول این نوع پرسلن انحصاری در اختیار کمپانی  DenMatمی باشد .Cernate سابقه ای روشن در درمان های زیبایی در سراسر دنیا دارد. این سرامیک نه تنها جهت ساخت  Lumineersمورد استفاده قرار می گیرد بلکه از آن جهت ساخت رسنوریشن های PFM , اینله انله و سایر درمان های پروتز ثابت می توان بهره جست. پوسته سرامیکی بسیار نازک به ظرافت لنز چشمی با استحکام دندان طبیعی که بدون تراش روی سطح بیرونی دندان چسبانده می شود. موارد کاربرد:

 

 
مطالعه بیشتر:       هزینه کاشت دندان به چه صورت است؟  
 
 
 
 
 
    اصلاح خط لبخند
    بستن فواصل بین دندانی (دیاستما)
    اصلاح رنگ دندان ها
    اصلاح فرم و شکل دندان ها
    اصلاح روکش ها و پر کردگی های نازیبا و بد شکل و نامناسب قبلی
    اصلاح فرسایش ناشی از سن
 
 
 
 
این روکش چینی ساخت لابراتوار شرکت معظم  Denmatامریکاست که تاکنون سه دوره متوالی جایزه بهترین محضول زیبایی دندانپزشکی امریکا را به دست آورده است. همچنین در سایت researchgate اطلاعات کاملی وجود دارد .
 
روش کار:
)
فقط طی 2 جلسه)
جلسه اول: قالبگیری با مواد سیلیکونی صورت می گیرد و قالب به لابراتوار شرکت امریکایی ارسال می گردد. ظرف مدت 4-3 هفته پروتز در بسته بندی مخصوص همراه با کارت گارانتی بین المللی 5 ساله ارسال می گردد.
جلسه دوم: با مواد مخصوص کمپانی با کیت اختصاصی مربوط به LUMINEERS روی دندان های بیمار (حتی بریج، روکش و پر کردگی فلزی!) نصب می شود. مزایای این روش در مقایسه با لمینت عادی، سرعت عمل و عدم اتلاف وقت بیمار و پزشک، عدم تراش (یا تراش بسیار جزئی) بافت دندانی سالم، شکل آناتومیک، رنگ وshade شفاف و بسیار طبیعی در حالی که فقط 20-30% بیشتر از لمینت عادی برای بیمار هزینه دارد.
 
 
 

در یک مطالعه علمی prospective روی 187 مورد دوام بیست ساله برای روکش های LUMINEERS در بیش از 90% موارد مشاهده شده است! در ضمن به دلیل عدم نیاز به تراش در اغلب موارد و امکان جدا کردن روکش، این روش بر خلاف سایر روش های رایج برگشت پذیر می باشد. نکته قابل ذکر این است که با روش LUMINEERS هیچ محدودیتی در خوردن و آشامیدن برای بیمار وجود ندارد.
 
 
 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 20

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 21

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر سجودی:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2
تلفن : 41 29 08 88 021 | 12 91 08 88 021
ایمیل : info@drsojodi.com

مسیر دسترسی:
میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، نبش خیابان گلسا)

map