این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی
دکتر علی سجودی

02188082941 02188089112 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

بیماری های سیستمیک قلبی

بیماری های سیستمیک قلبی

بیماری های سیستمیک قلبی این بیماری شامل نارسایی هایی نظیر آنژین صدری وآنفارکتوس میوکاردمی باشند آنژین زمانی ایجاد می گردد که اکسیژن مورد نیاز میوکارد بیش از اکسیژن در دسترس باشد که نتیجه آن ایسکمی گذرای میوکارد می باشد. بیمارانی که تاریخچه آنژین صدری ناپایدار که به صورت نامنظم و یا در دفعات مکرر بدون فاکتورهای مستعد کننده ایجاد می شوند دارند فقط برای موارد اورژانس درمان می شوند و در غیر این صورتباید مورد مشورت پزشک معالج وی قرار گیرند.

1394/02/19
1,426
0

بیماری های سیستمیک قلبی

 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 2

 

 
این بیماری شامل نارسایی هایی نظیر آنژین صدری وآنفارکتوس میوکاردمی باشند آنژین زمانی ایجاد می گردد که اکسیژن مورد نیاز میوکارد بیش از اکسیژن در دسترس باشد که نتیجه آن ایسکمی گذرای میوکارد می باشد. بیمارانی که تاریخچه آنژین صدری ناپایدار که به صورت نامنظم و یا در دفعات مکرر بدون فاکتورهای مستعد کننده ایجاد می شوند دارند فقط برای موارد اورژانس درمان می شوند و در غیر این صورتباید مورد مشورت پزشک معالج وی قرار گیرند.
 
بیمارانی که تاریخچه آنژین صدری پایدار به صورت غیر مکرر ایجاد و مرتبط با استرس وفعالیت شدید است و به خوبی با دارو و استراحت کنترل می شود دارند می توانند کارهای انتخاب دندانپزشکی را متحمل شوند. کاهش استرس بسیار مهم می باشد زیرا استرس اغلب باعث یک حمله حاد آنژینی می گردد. ایجاد بی حسی موضعی عمیق امری حیاتی است و ایجاد آرامبخشی برای بیمار مضطرب توصیه می گردد اکسیژن اضافی از طریق مجرای بنی می تواند از حملات آنژینی حین عمل جراحی پیشگیری نماید. بیمارانی که برای حملات حاد آنژینی خود تحت درمان با نیتروگلیسیرین هستند باید آموزش داده شوند که در وقت ملاقات دندانپزشکی داروی خود را به همراه بیاورند. همچنین نیتروگلیسیرین باید درکیت کمک های اولیه مطب وجود داشته باشد. به خصوص درکارهای استرس زا بیمار بایستی یک عدد قرص نیتروگلیسیرین قبل از عمل برای پیشگیری از آنژین دریافت نماید، اگرچه عموما این کار لازم نیست.

اگر بیمار خسته یا ناراحت گردد و یا تغییر ناگهانی در ریتم یا میزان ضربان قلب در طی اعمال پریودنتال برای وی ایجاد گردد، کار بایستی در اولین زمان ممکن قطع گردد. آنفارکتوس میوکارد دسته دیگری از بیماری های ایسکمیک قلبی است که درکارهای پزشکی دیده می شود. درمان های دندانپزشکی عموما برای حداقل 6 ماه به دنبال سکته قلبی باید به تاخیر انداخته شود زیرا حداکثر میزان مرگ و میر در این زمان دیده می شود پس از 6 ماه بیماران دچار سکته قلبی می توانند با تکنیک های مشابه بیماران مبتلا به آنژین پایدار درمان شوند. برای بیمارانی که Bypass قلبی شده اند آنتی بیوتیک پروفیلاکتیک نیازی نیست مگر به توصیه متخصص قلب و عروق.
 
 
 

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 20

بهترین دندانپزشک در غرب تهران 21

همچنین شما می توانید اطلاعات تکمیلی این پکیج فوق العاده را از اینجا نیز مشاهده نمایید بهترین دندانپزشک در غرب تهران 22

 


از دیگر مطالب ما در سایت دیدن نمایید :

 

زیبایی خنده
لبخند هالیوودی
دندانپزشکی زیبایی
لبخند زیبا
زیبایی لبخند
طراحی لبخند
اصلاح طرح لبخند
لمینت
لمینت دندان
قیمت لمینت دندان
هزینه کاشت دندان
کاشت دندان
کشیدن دندان عقل
کشیدن دندان
کاشت دندان ایمپلنت
سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی
دندانپزشک
دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک
کامپوزیت وینر
ایمپلنت
ایمپلنت دندان
جرم گیری دندان
جراحی لثه

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

درباره دکتر علی سجودی

دکتر علی سجودی خوشابی در سال 1388 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال 1389 در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در سال 1392 در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و ... آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

تلفن : 88089112-88082941

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2