کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی

ساعت کاری مطب
روزهای شنبه تا چهارشنبه
از ساعت 10 الی 13 و 14 الی 19

دلیل انتخاب ما

تعداد بازدید : 915

ما تصمیم داریم که بالاترین مراقبت های تخصصی ممکن را برایتان فراهم سازیم. ما برای هر بیمار، توجه دوستانه و اختصاصی صرف می کنیم و از بابت برقراری روابط خوب و چشمگیر با بیماران خودمان، شناخته شده هستیم؛ که این پس از نتیجه گیری از مداوای فعالانه بیماران نیز ادامه خواهد داشت.

دلیل انتخاب ما

مزیت Periodontics پیشرفته


ما تصمیم داریم که بالاترین مراقبت های تخصصی ممکن را برایتان فراهم سازیم. ما برای هر بیمار، توجه دوستانه و اختصاصی صرف می کنیم و از بابت برقراری روابط خوب و چشمگیر با بیماران خودمان، شناخته شده هستیم؛ که این پس از نتیجه گیری از مداوای فعالانه بیماران نیز ادامه خواهد داشت. ما برخود می بالیم که زمانی را برای توضیح دادن فرآیند تشخیص و گزینه های درمانی صرف می کنیم و همان گونه که درمان به پیش می رود، شما را از روش مربوطه اگاه می سازیم. ما تلاش داریم تا ارتباط عالی بین بیماران و پزشکان را حفظ کنیم. برای شما و وقتتان ارزش قائلیم و می خواهیم با درد هر چه کم تر و اختلالات هر چه کم تری در زندگیتان، شما را مداوا کنیم.
ما بر این باور هستیم که بهترین بیمار، بیمار آموزش دیده است و می خواهیم در گرفتن تصمیمات آگاهانه در باره سلامت دهان به شما کمک کنیم. ما دو وب سایت داریم، یک سایت کامل را به فناوری ایمپلنت دندان اختصاص داده ایم. ما برخود می بالیم که اطلاعات دقیقی به شما ارائه می دهیم، مانند گزینه های درمانی،  روش های انجام شده در مرکز خودمان، مطالعات واقعی در باره بیمار به همراه عکس های پیش از درمان و پس از آن، دستورالعمل هایی برای حفظ بهداشت دهان و خط مشی های مرکز خودمان و نیز فرم های مربوط به بیماران.
ما متعهد هستیم تا در آخرین پیشرفت های فناوری در زمینه periodontology و دندان پزشکی جلودار باشیم به گونه ای که بتوانیم به روزترین متدهای درمانی کلینیکی را برای شما فراهم سازیم.اقای دکتر سجودی  وخانم دکتر ابراهیم گل دارای فلوشیپپ ایمپلنت و  خانم دکتر اریان کیان  دارای برد تخصصی Periodontology هستند و نیز اعضاء انجمن های دندانپزشکی می باشند و به ما کمک می کنند تا به موازات تغییرات و اصلاحات در حرفه خودمان حرکت کنیم.
ما آبرومند، موظف به انجام کامل مراقبت ها و آگاه از کار خود هستیم. اعتماد و گرامیداشت خودمان را بدست خواهیم آورد. درک می کنیم که داشتن یک ارتباط عالی با متصدیان بهداشت و درمان می تواند به شما کمک کند تا به زندگی سالمی دست یابید. مشتاق دیدار شما در آینده نزدیک هستیم و زندگی سرشار از سلامتی و داشتن لبخندهای زیبا را به شما تقدیم می کنیم.


چه چیزهایی ما را بی همتا می کند؟


1.    همه پزشکان ما periodontists های دارای برد تخصصی هستند
2.    تصویربرداری سه بعدی مخروطی با تشعشع پایین
3.    برنامه ریزی سه بعدی با بهره گیری از SimPlant، Nobelguide و راهنمای آسان
4.    پژوهش
5.    درمان با کم ترین ایجاد جراحت
6.    جدیدترین درمان های ترمیمی، مانند Emdogain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از دیگر مطالب ما در سایت دیدن نمایید :

 

زیبایی خنده
لبخند هالیوودی
دندانپزشکی زیبایی
لبخند زیبا
زیبایی لبخند
طراحی لبخند
اصلاح طرح لبخند
لمینت
لمینت دندان
قیمت لمینت دندان
هزینه کاشت دندان
کاشت دندان
کشیدن دندان عقل
کشیدن دندان
کاشت دندان ایمپلنت
سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی
دندانپزشک
دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک
کامپوزیت وینر
ایمپلنت
ایمپلنت دندان
جرم گیری دندان
جراحی لثه

کلمات کلیدی : دلیل انتخاب ما
نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

captcha Refresh