این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی
دکتر علی سجودی

02188082941 02188089112 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

بیلیچینگ با لیزر

بیلیچینگ با لیزر

امروزه با پیشرفت های نوین در دندانپزشکی و تولید فن آوری های نوین، شاهد یک تحول بسیار بزرگ در درمان های دندانپزشکی هستیم. لیزر در دندانپزشکی یکی از این موارد می باشد. با کاربرد لیزر در دندانپزشکی، بدون اغراق یکی از پیشرفته ترین و بهترین عملکردهای سال های اخیر دندانپزشکی را می توانیم شاهد باشیم. در واقع رویای دندانپزشکی بدون درد با لیزر تحقق یافته است و بیماران می توانند با آرامش بیشتری از خدمات دندانپزشکی بهره مند گردند.   در حوزه دندانپزشکی، استفاده از دستگاه لیزر بسیار وسیع‌ بوده و در تقریبا اغلب درمان های دندانپزشکی، می‌تواند جایگزین روش‌های قدیمی شود. مواردی از جمله در درمان بیماری‌های دهان، ترمیمی، اندو، جراحی، اطفال، ارتودنسی، پریو، پروتز و غیره می توان از لیزر در دندانپزشکی بهره مند گردید.   لیزر در دندانپزشکی زیبایی هم کاربردهای وسیعی دارد. از جمله آنها جراحی زیبایی لثه، جراحی لثه بدون درد، حذف لثه اضافی، بیلیچینگ دندان (سفید 

1396/08/05
1,050
0

بیلیچینگ با لیزر

معایب و عوارض ایمپلنت دندان

 

آنچه که در این مقاله خواهید خواند

 

 
 
امروزه با پیشرفت های نوین در دندانپزشکی و تولید فن آوری های نوین، شاهد یک تحول بسیار بزرگ در درمان های دندانپزشکی هستیم. لیزر در دندانپزشکی یکی از این موارد می باشد. با کاربرد لیزر در دندانپزشکی، بدون اغراق یکی از پیشرفته ترین و بهترین عملکردهای سال های اخیر دندانپزشکی را می توانیم شاهد باشیم. در واقع رویای دندانپزشکی بدون درد با لیزر تحقق یافته است و بیماران می توانند با آرامش بیشتری از خدمات دندانپزشکی بهره مند گردند.
 
 
در حوزه دندانپزشکی، استفاده از دستگاه لیزر بسیار وسیع‌ بوده و در تقریبا اغلب درمان های دندانپزشکی، می‌تواند جایگزین روش‌های قدیمی شود. مواردی از جمله در درمان بیماری‌های دهان، ترمیمی، اندو، جراحی، اطفال، ارتودنسی، پریو، پروتز و غیره می توان از لیزر در دندانپزشکی بهره مند گردید. لیزر در دندانپزشکی زیبایی هم کاربردهای وسیعی دارد. از جمله آنها جراحی زیبایی لثه، جراحی لثه بدون درد، حذف لثه اضافی، بیلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)، فرنکتومی، جینجیوکتومی، ضد عفونی کردن لثه، حذف پاکت و .. می توان اشاره کرد.
 
 

بیلیچینگ با لیزر چیست؟

بیلیچینگ یا سفید کردن دندان ها از دیرباز طرفداران بیشماری داشته است. در واقع  بسیاری از بیماران می خواهند دندان های سفید و زیبایی داشته باشند و هنگام لبخند و صحبت کردن لذت ببرند. بعضی از بیماران نیز با دندان های سفید تر، اعتماد به نفس بالاتری خواهند داشت.
 
 

مزایای بیلیچینگ با لیزر چیست؟

1- سفید شدن چند برابری نسبت به دستگاه های رایج بیلیچینگ 
2- عمق نفوذ بیشتر (سفیدی و درخشندگی بیشتر)
3- زمان کوتاهتر (کمتر از 5 دقیقه)
4- ماندگاری بیشتر 
5- بدون حساسیت 
6- انجام بیلیچینگ در یک جلسه و با کیفیت بهتر 
7- بدون درد 
8- تابش نور به طور یکنواخت به تمام دندان ها
 
 
 

معایب بیلیچینگ با لیزر چیست؟

تا کنون معایبی برای بیلیچینگ با لیزر ذکر نشده است.البته کسانی که دندان های بسیار حساسی دارند، می توانند ابتدا با لیزر حساسیت دندان های خود را برطرف کنند و سپس از بیلیچینگ با لیزر استفاده کنند.
 
 
 

آیا همه افراد می توانند از بیلیچینگ با لیزر استفاده کنند؟

بلی.تقریبا همه افرادی که دندان های سالم دارند و مشکل خاصی ندارند می توانند از این روش جدید استفاده کنند. حتی افرادی هم که دندان های حساسی دارند می توانند از بیلیچینگ با لیزر استفاده کنند.
 
 
 

چه نوع لکه یا تغییر رنگی با بلیچینگ توسط لیزر حذف نمی شوند؟

1- کسانی که تغییر رنگ دندان با تتراسایکلین دارند.
2- بیمارانی که لکه های سفید white spot به طور نامنظم روی دندان های خود دارند.
3- افرادی که دچار فلوروزیس دندانی هستند.
4- بیمارانی که دندان های آنها دچار ضربه و تغییر رنگ شده است.
 
 
 

آیا قبل از بیلیچینگ نیاز به جرمگیری داریم؟

اگر بیماری مدتهاست که جرمگیری انجام نداده است و لثه او التهاب دارد، حتما باید قبل از بیلیچینگ، دندان های خود را جرمگیری کند و حدود 14-7 روز پس از جرمگیری می تواند از لیزر و بیلیچینگ استفاده کند.
 
 
 

ماندگاری بیلیچینگ با لیزر چقدر ماندگاری دارد؟

اگر بیلیچینگ با لیزر و با دقت کافی توسط دندانپزشک زیبایی انجام شود می تواند تا 1 سال و حتی بیشتر ماندگاری داشته باشد. البته بیماران عزیز باید بعد از هر وعده غذایی با مسواک دندان های خود را تمیز کنند. همچنین بعد زا خوردن قهوه و نوشیدنی های رنگی بهتر است دندان های خود را با مسواک تمیز کنند. می توان این کار را بدون خمیر دندان و تنها با مسواک و شستشوی ساده انجام داد. به این کار سفیدی دندان ها به طور قطع تا 1 سال و بیشتر ماندگاری دارد. ایمپلنت دندان در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سجودی با تکنیک های جدید و بازسازی های پیشرفته استخوان انجام می شود و اگر قیمت ایمپلنت دندان برای شما مهم است می توانید به کلینیک ایمپلنت دکتر سجودی مراجعه فرمایید.
 

معایب ایمپلنت دندان2

عوارض ایمپلنت 3

همچنین شما می توانید اطلاعات تکمیلی این پکیج فوق العاده را از اینجا نیز مشاهده نمایید معایب و عوارض ایمپلنت دندان4

 


از دیگر مطالب ما در سایت دیدن نمایید :

 

زیبایی خنده
لبخند هالیوودی
دندانپزشکی زیبایی
لبخند زیبا
زیبایی لبخند
طراحی لبخند
اصلاح طرح لبخند
لمینت
لمینت دندان
قیمت لمینت دندان
هزینه کاشت دندان
کاشت دندان
کشیدن دندان عقل
کشیدن دندان
کاشت دندان ایمپلنت
سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی
دندانپزشک
دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک
کامپوزیت وینر
ایمپلنت
ایمپلنت دندان
جرم گیری دندان
جراحی لثه

 

نظرات کاربران

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

درباره دکتر علی سجودی

دکتر علی سجودی خوشابی در سال 1388 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال 1389 در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در سال 1392 در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و ... آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

تلفن : 88089112-88082941

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - نبش خیابان گلسا (گل افشان)- پلاک 34 - واحد 2