این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت دکتر علی سجودی

‎98 21 88 08 29 41+ ‎98 21 86 12 89 96+ شنبه تا جمعه 9 الی 21 حتی ایام تعطیل

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید

لبخند هالیوودی یک تغییر کامل در لبخند شما است، یعنی بازسازی کامل پروتز هر دو فک با استفاده از کلاه، روکش و اغلب اوقات از ایمپلنت دندان.

1402/05/28
109,121
3

لبخند هالیوودی

 

لبخند هالیوودی یک تغییر کامل در لبخند شما است، یعنی بازسازی کامل پروتز هر دو فک با استفاده از کلاه، روکش و اغلب اوقات از ایمپلنت دندان.

 

 

اهمیت لبخندها در به تصویر کشیدن شخصیت شما و برجسته کردن کاریزمای شما بسیار مهم است. برخلاف چندین گرایش که جامعه به ما تحمیل می‌کند، داشتن یک مجموعه کامل از دندانها بر زندگی ما تأثیر می‌گذارد. دندان‌ها، جدا از عملکردشان، به عنوان شاخص سلامت عمومی جسمی و روانی ما عمل می‌کنند.

با توجه به اهمیت دندان‌های ما در زندگی اجتماعی، در سال‌های اخیر محبوبیت دندانپزشکی زیبایی و لبخندهای هالیوود به طور چشمگیری افزایش یافته است.

جلوه خیره کننده لبخند هالیوود روی فرش قرمز به یکی از ویژگی‌های بارز هالیوود تبدیل شده است. افراد مشهور و لیست‌های A از زمینه‌های مختلف و از سنین مختلف، با سفیدهای مرواریدی پر از شکوه و لبخندهای پر زرق و برق خود بر صفحه و صحنه فیلم‌ها مسلط هستند. لنزی که رسانه‌ها بر روی لبخند هالیوود تمرکز می‌کنند، توجه شدید را به تأثیر دندان‌ها جلب کرد.

 

لبخند هالیوودی و نکات مهم آن

 

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید
 

آنچه که در ادامه خواهید خواند:

لبخند بازیگران هالیوود

 
 
دندون هالیوودی
 


لبخند هالیوودی یکی از روش های گریم است که روی دندان های بازیگران هالیوودی هنگام ضبط فیلمبرداری انجام می گرفت گذاشتن روکش هایی با جنس آکریل بود که روی دندان های بازیگران که در حال بازی بودن چسبانده می شد و به صورت پوسته ای موقتی بود که بعد از چند ساعت از دندان جدا می شد و به لبخند هالیوودی نام گذاری شد. 

به دندان هایی که هنگام خندیدن زیبایی منحصر به فردی دارند لبخند هالیوودی گفته می شود . خنده زیبا از جمله مواردی است که در زیبایی صورت فرد تأثیر زیادی دارد . برای داشتن خنده خوب بی شک باید لبخندی زیبا و هالیوودی داشته باشید . این کلمه برگرفته از نوع لبخند و زیبایی بازیگران هالیوودی است.

اهمیت لبخندها در به تصویر کشیدن شخصیت شما و برجسته کردن کاریزمای شما بسیار مهم است. برخلاف چندین گرایش که جامعه به ما تحمیل می‌کند، داشتن یک مجموعه کامل از دندانها بر زندگی ما تأثیر می‌گذارد. دندان‌ها، جدا از عملکردشان، به عنوان شاخص سلامت عمومی جسمی و روانی ما عمل می‌کنند.

با توجه به اهمیت دندان‌های ما در زندگی اجتماعی، در سال‌های اخیر محبوبیت دندانپزشکی زیبایی و لبخندهای هالیوود به طور چشمگیری افزایش یافته است.

نکته دیگری که در مورد لبخند هالیوودی حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که چنان چه دندان هایتان دچار پوسیدگی یا بیماری خاصی است باید قبل از اقدام به عمل های زیبایی حتما مشکلات آن را برطرف نمایید .

خنده زیبا قطعا صورت را جذاب تر خواهد کرد و اعتماد به نفس فرد را افزایش خواهد داد . منظور از لبخند هالیوودی دندان های صاف و شفاف است که سبب خوش فرم جلوه کردن دهان فرد می شود .برای اصلاح طرح لبخند روش های زیادی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مطب دکتر سجودی تماس بگیرید. 88082941-021

 
 
 
 
 
لبخند هالیوودی - فرم پرسشنامه ایمپلنت  لبخند هالیوودی - فرم پرسشنامه لمینت
 

 

 

 

لبخند هالیوودی قیمت

دندانپزشکی زیبایی، فرآیندی انتخابی است یعنی از دیدگاه دندانپزشک ضرورتی در نظر گرفته نمی شود. به همین دلیل، شرکت های بیمه هزینه انجام درمان های زیبایی دندان را پوشش نمی دهند. هزینه و قیمت لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می‌کنیم:

1- عیوب ظاهری دندان‌هایی که باید لمینت شود: عیوب ظاهری دندان هایی که باید با لمینت پوشش داده شود؛ در نحوه عملکرد و انتخاب روش مناسب برای اصلاح طرح لبخند هالیوودی توسط دندانپزشک تاثیر قابل توجهی دارد.

اگر برخی از دندان های شما پوسیده باشند دندانپزشک باید آنها را به طور کامل ترمیم کند. پوسیدگی های عمیق معمولاً نیاز به روت کانال کردن و در نتیجه نصب روکش دندان دارند که هزینه ها را باز هم افزایش می دهد.

2- نوع لمینت سرامیکی: ساختار ونیر ها در قیمت لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی موثر است. انواع مختلفی از ونیرهای دندانی با کیفیت و قیمت های مختلف وجود دارد. ونیرهای پرسلن، بهترین گزینه برای لبخند هالیوودی هستند که به علت ساختار تقریباً ضخیمی که دارند باید پس از تراش دندان روی دندان ها قرار گرفته و با مینای دندان پیوند بخورند.

3- هزینه طراحی و ساخت لمینت های در لابراتوار: هزینه  لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی به قیمت طراحی و ساخت ونیر ها در لابراتوار نیز بستگی دارد. برخی از لابراتوارها از روش‌های بسیار پیشرفته مانند تکنولوژی کدکم (CAD/CAM)، اسکنرها و پرینترهای سه بعدی مجهز به تکنولوژی های جدید استفاده می کنند که طراحی لمینت پرسلن را بسیار دقیق تر انجام می دهند اما در عوض قیمت طراحی و ساخت لمینت پرسلن را افزایش می دهند.

4- تعداد دندان هایی که باید لمینت شود: تعداد دندان هایی که باید لمینت شوند؛ بستگی به طرح لبخند هر بیمار دارد. برخی از بیماران فقط 4 یا 6 دندان آنها هنگام لبخند زدن دیده می‌شود. در صورتی که برخی دیگر لبخند پهن تری دارند و حتی باید دندان‌های عقب آنها نیز لمینت شود.

 

اصول لبخند هالیوودی

 

در یک دید کلی اگر بخواهیم شرایط یک لبخند زیبا یا هالیوودی را بیان کنیم باید اصول زیر را بررسی کرد :

 1. نسبت طول به عرض دندان ها 75 تا 80 درصد باشد.
 2. تمام دندان ها قدامی بالا شیب ملایم به سمت خط وسط داشته باشند.
 3. یک خط فرضی از بین دوچشم تا زیر بینی بکشید ؟ آیا ترتیب قرار گرفتن دندان ها نسبت به این خط قرینه است؟
 4. آیا دندان ها همگی سفید و یک رنگ هستند ؟
 5. هنگام خندیدن چه مقدار از لثه شما نمایان می شود ؟ در یک لبخند زیبا باید یک تا سه میلی متر از لثه دیده شود.
 6.  هرچقدر پهنای لبخند بیشتر باشد و هنگام خندیدن دندان های بیشتری نمایان شود آن لبخند زیبا تر است.
 7. دندان ها از لحاظ تراز و تقارن یکی باشند .
 8. آیا دندان افتاده دارید ؟ اگر هرکدام از دندان هایتان به هردلیلی افتاده است حتما آن را جایگزین کنید زیرا فاصله بین دندان ها باعث پوسیدگی می شود .

 

 
قیمت لمینت و کامپوزیت سال 1402 در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی
((لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تغییرات قیمتی سال 1402 با کلینیک تماس بگیرید : 88082941-021))

 

لبخند هالیوودی - قیمت لمینت سال 1400

لبخند هالیوودی - قیمت کامپوزیت سال 1400
 

بعد از آن به سرگرمی برای زیباسازی دندان های افراد منجر شد (طرح لبخند هالیوودی) تا خط لبخندی زیبا مانند بازیگران معروف داشته باشند.

 
لبخند هالیوودی چیست
 

 

روش لبخند هالیوود چگونه است؟

اکثر بیماران نمی توانند در یک جلسه در کلینیک دندانپزشکی لبخند هالیوودی داشته باشند. در واقع، یک روش ثابت وجود ندارد که متخصصان دندانپزشکی برای همه بیماران دنبال کنند. بنابراین به جای اتخاذ یک رویکرد یک اندازه مناسب برای همه، روش لبخند هالیوودی برای هر بیمار به طور جداگانه طراحی شده است.

برای داشتن لبخند هالیوودی، درمان‌های بالقوه مختلفی وجود دارد. در مطب دکتر سجودی رایج ترین روش هایی که انجام می شود، آورده شده است. لطفا جهت مشاوره با کارشناسان مرربوطه با مطب تماس بگیرید.

 

لبخند بازیگران هالیوود

بن افلک:

بن افلک یکی از بازیگران خوش چهره ی هالیوودی بود که با مت دیمن دوست خود به سینما وارد شد و هرگز نتوانست به موفقیت هایی که او کسب کرده بود برسد و بعد از آن با جذاشدن از جنیفر لوپز و ازدواجش با گارنر که ستاره ای از فیلم های تلویزیونی هالیوود بود با شکست های زیادی فیلم هایش روبرو شد.

بن افلک برای شاداب نگه داشتن چهره و اندام خود اقدامی برای جراحی ها و تزریق بوتاکس نکرده است زیرا به گفته ی وی انجام دادن عمل زیبایی و جراحی های اندام و صورت نیازی نیست و مورد تایید حرف متخصصان معتبر آمریکا هم بود.

ولی برای زیباترشدن دندان های خود و داشتن خط لبخندی زیبا و داشتن لبخند هالیوودی در میان بازیگران اقدام به زیباسازی و درمان دندان های خود کرده که با لمینت و روکش ها و سفید کردن دندان هایش انجام گرفته. درمان زیبایی دندان های افلک 20 هزار دلار هزینه شد زیرا دندان هایی با فاصله و کوتاه داشت.

 
لبخند هالیوودی - بن افلک
 

کاترین زتا جونز:

یکی دیگر از لبخندهای هالیوودی خانم کاترین بوده که با انجام درمان زیبایی روی دندان های جلویی خود که با فاصله بودند و میزان کردن دندان های نیش که بسیار تیز و خنجری مانند بودند با انجام بلیچینگ و روکش های سرامیکی روی آن ها خط لبخند خود را بهبود بخشید ولی وی تمام این شایعات درمان زیبایی خود را رد کرد.

خانم کارتین 42 سال دارد و با مایکل داگلاس ازدواج کرده و به دلیل گرفتن سرطان شوهرش دچار بیماری افسردگی شده که تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر بهبود بخشیده و به زندگی خود ادامه می دهند. همچنین در سایت getthegloss اطلاعات کاملی وجود دارد.

 
لبخند هالیوودی - کاترین زتا جونز
 

لبخند هالیوودی مردانه

بسیاری از این لبخندهای معروف، جای تعجب نیست که این مردان را در میان پرطرفدارترین سلبریتی‌های تمام دوران قرار می‌دهند و آن‌ها را روی جلد مجلات برتر مد و زیبایی، کمپین‌های تبلیغاتی بزرگ و بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر جهان قرار داده‌اند.

از لب‌های کاملاً حجیم گرفته تا مجموعه‌ای از دندان‌های سفید مرواریدی، افراد فتوژنیک موجود در این لیست می‌توانند تنها با یک لبخند همه را مجذوب خود کنند. افراد مشهور مرد با بهترین لبخندها شامل بازیگران برنده جایزه مانند جورج کلونی، تام کروز، جان هام و مت دیمون هستند که همگی برخی از به یاد ماندنی ترین صحنه های فیلم را با کمک یک لبخند تمام ستاره ارائه کرده اند.

این گالری از چهره های خندان باشکوه همچنین شامل قهرمانان اکشن پرفروش مانند کریس پاین، رایان رینولدز، و کریس همسورث و همچنین داغ ترین پدران هالیوود مانند متیو مک کانهی و مارک والبرگ در این سایت، لطفا اینجا کلیک کنید.

 

نیکلاس کیج:

یکی از بازیگران محبوب و پولدار سینمای هالیوود که سن نسبتا بالایی دارد و با داشتن رفتارهایی عجیب دارای شهرت زیادی بود و برنده ی جایزه اسکار با بازی در فیلم ها کسب کرد.

برای بازی کردن در یک فیلم برای نقش سرباز مجبور شد که چند کیلو کم کند و صورتش را با باند بست تا عضلاتش تحلیل بروند و برای اینکه صورتش در هم شکسته نشان داده شود دندان های نیش خود را کشید و بعد از آن با انجام ایمپلنت روی دندان های نیش خود اقدام به کاشت آن ها کرد.

همچنین به دلیل استفاده ی مداوم از سیگار دندان هایش ساییده شده بودند و بدرنگ و کوتاه بودند که برای درمان زیبایی بلیچینگ و روکش های سرامیکی را روی دندان هایش انجام داد و برای ردیف کردن دندان ها نیز ارتودنسی کرد و با انجام این ترمیم ها یکی از لبخند هالیوودی شد.

 
لبخند هالیوودی - نیکلاس کیج


اوپرا وینفری:

یکی از ثروتمندترین زنان دنیا خانم اوپرا است که برنامه ی تلویزیونی او میلیون ها بیننده در دنیا دارد و با لحن زیبایی که در کلام خود دارد باعث جذب افرا به خود می شد که محبوبیتی فوق العاده دارد. وی بعد از کسب محبوبیت در این عرضه اقدام به اصلاح وضعیت دندان های خود کرد.

او از ارتودنسی نامرئی برای این منظور استفاده کرد و از براکت های نامرئی برای مرتب کردن دندان ها و بعد از آن از کامپوزیت های سرامیکی برای روکش کردن بکار برد و به این دلیل که تشخیص این روکش ها روی دندان ها دشوار است و هزینه ی بسیار زیادی را دارد برای وی مهم نبود و اقدامات لازم را برای داشتن لبخند هالیوودی به عمل آورد.

 
لبخند هالیوودی - اوپرا وینفری
 

جورج کلونی:

جورج به دلیل عادت دندان قروچه ای که داشت باعث سابیدگی دندان هایش شد و برای بهبود وضعیت دندان هایش رو به درمان زیبایی آورد. با وجود محبوبیت زیادی که داشت و یکی از سوپراستارهای هالیوود است.

با ساییده شدن دندان های جلویی باعث کوتاه شدن ارتفاع دندان هایش شد که برای حل این مشکل با روکش های لمینت چینی و با انجام لیزر روی لثه هایش ارتفاع دندان هایش را افزایش داده و فرم و شکل دندان هایش اصلاح شد و خط لبخند زیبایی پیدا کرد و صاحب لبخند هالیوودی شد همچنین هزینه ای که برای این درمان پرداخت کرد حدود 30 هزار دلار برآورد شده.

 
لبخند هالیوودی - جورج کلونی
 

براد پیت:

براد پیت و همسرش آنجلینا با محبوبیت زیادی در سینمای هالیوود هستند و از جمله بازیگرانی است که انگار پیر شدنی نیست و می توان ورزش ها و رژیم های غذایی که دارد او را در رده ی بازیگران سالم و جوان سینما ماندگار کرده و با شایعاتی از قبیل انجام جراحی های زیبایی و کاهش دادن چین و چروک های صورتش و انجام جراحی بینی بی تفاوت است.

این مرد 48 ساله با تزریق کردن فیلر برای صورتش و همینطور انجام درمان های زیبایی برای لبخند هالیوودی شدن از دندان پزشکی کمک گرفته و دندان هایش را سفید و درخشان کرده و همینطور اقدام به روکش گذاری های لمینت کرد.

 
لبخند هالیوودی - براد پیت
 

تام کروز:

هروز که این بازیگر را می بینیم علی رغم 49 ساله بودنش جوان تر از قبل می شود و شایعاتی از قبیل جراحی پلاستیک و از بین بردن چین و چروک های صورتش هست ولی زیباسازی دندان هایش دیگر جای هیچ حرفی ندارد زیرا یکی از دندان های فک بالایش را از دست داد و باعث بهم خوردن خط لبخندش شد و خط وسط دندان هایش با مشکل روبرو شدند.

زیرا اگر در دوران جوانی و نوجوانی دندانی از بین برود این فضای خالی که ایجاد می شود باعث بهم خوردن نظم دندان های دیگرش می  شود و این فضای خالی پر شده و باعث اختلال در نظم دندان های فک شده و خط لبخند را از بین می برد.

در چند سال اخیر دیگر این مشکل دندان در کروز وجود ندارد. و با حضور دائمی که در سینما و عمومیت دارد می توان گفت که برای درمان دندان هایش از ارتودنسی و لمینت استفاده کرده باشد و با بلیچینگ کردن و سفید کردن رنگ آن ها یکی از لبخندهای هالیوودی برتر سینما شده و هزینه ی این درمان معادل 30 هزار دلار شده.

 
لبخند هالیوودی - تام کروز


حتما شما هم درباره لبخند هالیوودی مطالبی را شنیده باشید. امروزه بسیاری دوست دارند لبخندشان شبیه لبخندهای هالیوودی باشد اما خوب قبل از اینکه بخواهید لبخندتان را شبیه لبخند هالیوودی نمایید بهتر است درباره خصوصیات و ویژگی های این لبخند بیشتر بدانید.

طرح لبخند هالیوودی به لبخندی می گویند که تقریبا بی نقص و به شکل زیبایی بروی لبان نقش می بندد. دندان هایی که به صورت ردیفی و بسیار مرتب و با رنگ سفید در دهان شما خود نمایی می کنند.

اما شاید سوال مهم اکثر شما این باشد حالا چگونه می توان لبخند خود را به لبخند هالیوودی طرح لبخند نزدیک تر نمود؟ برای این کار چند راهکار به شما پیشنهاد می کنیم: 1-قبل از هر چیز شما باید به یک متخصص دندانپزشک مراجعه نمایید و او دندان های شما را به خوبی و با دقت معاینه نماید.

بعد از بررسی دقیق باید دید که آیا شکل و فرم دندان ها و فک شما برای ونیر پورسلن مناسب است یا خیر. در این میان اگر شما جز افرادی هستید که دندان قورچه زیادی دارید به نظر استفاده از این روش اصلا برایتان مناسب نباشد. در این حالت گزینه پیشنهادی برای این دسته از افراد استفاده براکت نامرئی است.

 
لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید
 

نکته مهم دیگری که باید قبل از اینکه به فکر لبخند هالیوودی باشید به ان فکر کنید این است که اگر دندان های شما دچار پوسیدگی یا بیماری خاصی است باید قبل از اقدام به عمل های زیبایی این مشکلات را کاملا برطرف نمایید.

اما کار بعدی که باید انجام دهید این است که از دکتر متخصص خود بخواهید که وضعیت دهان و دندان و فک شما را به خوبی مورد بررسی قرار دهد و ببینید اصلا دندان هایتان به درد عمل ای زیبایی می خورد یا خیر.

قبل از اینکه بخواهید مراحل درمان واقعی را شروع کنید باید از لبخندهای آزمایشی استفاده نمایید تا بتوانید به هر حال شمایلی از نتیجه نهایی را مشاهده کنید و بر اساس آن تصمیم به ادامه کار بگیرید. مخصوصا در مورد لبخند هالیوودی باید قبل از اینکه بخواهید اقدام جدی صورت دهید حتما مدل آزمایشی آن را برای خودتان امتحان کنید.

لبخند های آزمایشی در مدل های مختلف طبیعی و تخم مرغی و هالیوودی وجود دارند و شما بر اساس نیاز خود می توانید هر کدام از آنها را که خواستید امتحان نمایید. اما اگر به این نتیجه رسیدید که باید شما هم عمل زیبایی را برای رسیدن به لبخند هالیوودی انجام دهید پس مرحله بعدی این است که ابتدا به سفید کردن دندان هایتان بپردازید.

در واقع با این کار سایه دندان هایتان از بین خواهند رفت و رخ و نمایی زیبا را به خود خواهند گرفت. در واقع متخصص دندانپزشکی باید بتواند با توجه به جنس و نوع دندان های شما تشخیص دهد تا چه میزان می توان دندان هایتان را سفید کرد.

 
طرح لبخند شامل چند دندان است
 

خوب مرحله بعدی بدین صورت آغاز می شود که برای رسیدن به لبخند هالیوودی احتمالا باید بخش هایی از بافت دندان شما برداشته شود تا شبیه به مدل مورد نظر شود. در این بخش ابتدا دندان های مرود نظر بی حس خواهند شد و بعد از تراشیدن ونیر موقتی را برای شما به کار خواهیم برد تا بتوانید نحوه لبخند هالیوودی خود را به صورت تستی مشاهده نمایید.

اما بعد از چند روز که از عمل تراشیدن دندان ها گذشت باید به آزمایشگاه مراجعه نمایید و با مسئول ان درباره نوع ونیز موقتی که برای شما استفاده شده صحبت کنید. در این زمان باید اگر تغییراتی که مد نظر دارید را به او بگویید تا بتواند انها را برایتان لحاظ نماید. تغییرات فوق می تواند در زمینه نوع و رنگ دندان ها باشد.

اما سوال بعدی که بسیار مهم است این است که برای دست یابی به لبخند هالیوودی باید چند دندان را تراش دهیم و تغییر حالت دهیم؟ این امر دقیقا به شکل و فرم دندان های شما بستگی دارد. اینکه دندان های شما در هنگام خندیدن چند تای آنها مشخص می شود عامل مهمی است که معلوم می کند باید بر روی چند تا از دندان های شما تغییراتی در فرم و اندازه ایجاد شود.

معمولا اکثر افراد برای رسیدن به لبخند هالیوودی بین 6 تا 8 دندان جلویی را باید ونیز نمایند. اما گاهی اوقات برخی تنها ترجیح می دهند که 4 دندان بالایی را ونیز نمایند.

 
مدل دندان خرگوشی
 

اما سوال مهم بعدی این است که آیا بعد از انجام عملیات زیبایی برای لبخند هالیوودی برای سالم ماندن آن باید مراقبت های ویژه ای انجام داد؟ بله. هر روز باید نخ دندان بکشید و دو بار در روز مسواک بزنید و حداقل هر شش ماه یک بار به کارشناس بهداشت مراجعه کنید.

همچنین باید حداقل سالی یک مرتبه به دندانپزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید دندانهایتان در وضعیت خوبی به سر می برند. همین که ونیر پورسلن را روی دندان هایتان گذاشتید باید رژیم غذایی خود را اصلاح کنید و از مصرف غذاها یا انجام عاداتی که می توانند ونیر را خراب کنند، اجتناب کنید.

ممکن است دکتر دندانپزشکی از شما بخواهد برای محافظت از ونیر و جلوگیری از شکستگی آن، از محافظ نرم دهان در هنگام خواب استفاده کنید. لبخند هالیوودی به نمایش قرار گرفتن دندان ها و لثه ها در وضعیت مناسب گفته می شود که با جذابیت روی چهره ی بیمار جلوه کرده و او را زیباتر کرده.

انجام این زیباسازی دندان ها به دهه 60 و 70 بوده که توسط پزشک آمریکایی برای زیباشدن خط لبخند بازیگران هالیوودی برای بازی در فیلم ها انجام شد و بعد از آن به لبخند هالیوودی نام گرفت.

 
اصول زیبا بودن لبخند
 

اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند که همچنین به نام جوانسازی لبخند شناخته می‌شود، روند تغییر ظاهری لبخند در مدت زمان کوتاه است. این روند با یک جلسه مشاوره با دندانپزشک شروع می‌شود. پزشک و بیمار باهم تصمیم می‌گیرند که چه گزینه‌ درمانی بهتر است به کار گرفته شود تا نتیجه دلخواه بیمار بدست آید.

روش‌های مختلفی جهت اصلاح طرح لبخند وجود دارد و براساس مشکل دندان‌ها، لثه و فک بیمار و شدت بهم ریختگی دندان، یکی از روش‌ها یا ترکیبی از چندین روش توسط پزشک توصیه می‌ شود.

 

مزایای طراحی لبخند

 • این درمان به شما کمک می‌کند که اعتماد به نفس خود را بازیابید.
 • شکستگی، جای خالی دندان و دیگر بیماری‌های دندان برطرف می‌شود.
 • بهداشت دهان بهبود می‌یابد.
 • جویدن و صحبت کردن بهتر انجام می‌شود.

 

هزینه  اصلاح طرح لبخند

هزینه طراحی و اصلاح لبخند براساس هر شخص تعیین می‌شود که بستگی به مشکلات دندان و لثه دارد. درمان‌های مختلفی برای اصلاح عوامل تاثیرگذار بر لبخند لازم است. هزینه ممکن است بر اساس شدت شرایط بیمار متفاوت باشد.

اکثر شرکت‌های بیمه درمان طرح لبخند را تحت پوشش قرار نمی‌دهند زیرا درمان‌های زیبایی مانند لمینت و بلیچینگ را شامل می‌شود.

 

انواع طرح لبخند

لبخند کامل جذاب ترین ویژگی صورت ماست. این به شما کمک می کند که بهترین تاثیر را در طول بازدیدهای اجتماعی، شخصی و حرفه ای از خود به جای بگذارید. اما هر یک از ما به اندازه کافی خوش شانس نیستیم که لبخندی بی نقص داشته باشیم که توجه را جلب کند.

 

تغییر شکل لبخند چیست؟

اصلاح لبخند که به عنوان جوانسازی لبخند نیز شناخته می شود، فرآیند تغییر ظاهر لبخند شما در مدت زمان بسیار کوتاه است. این فرآیند با مشاوره با دندانپزشک آغاز می شود - جایی که بیمار نگرانی ها و خواسته های خود را بیان می کند.

این امر ما و بیمار را قادر می‌سازد تا با هم تصمیم بگیریم که چه گزینه‌هایی را می‌توان اجرا کرد و نتایجی را که می‌توان به دست آورد تا ظاهر مورد نظر خود را به بیمار داد. دندانپزشک از روش طراحی لبخند برای اصلاح لبخند شما بر اساس نیاز استفاده می کند.

 

طراحی لبخند چیست؟

این یک روش دندانپزشکی است که به صورت هنرمندانه لبخندهایی با ظاهر طبیعی را اصلاح و ایجاد می کند. صرف نظر از وضعیت دندان‌های موجود، طرح‌های لبخند می‌توانند برای بازگرداندن ظاهری که از آن ناراضی هستید یا به دلیل سن یا تصادف آسیب دیده است معجزه کنند.

 

طراحی لبخند چه چیزی را می تواند اصلاح کند؟

چندین ویژگی دندان و لبخند وجود دارد که دندانپزشک زیبایی می تواند با استفاده از طراحی لبخند آنها را اصلاح کند. این مسائل در واقع در اولین ملاقات شما با دندانپزشک برای اصلاح لبخند مورد بحث قرار می گیرد. در زیر برخی از شکایات رایج لبخند وجود دارد.

 

1. دندان های کج
دندان هایی که به درستی تراز و صاف شده اند تاثیر زیادی بر لبخند دارند. اما در مورد همه اینطور نیست. اکثر افراد دارای دندان های ناهم تراز هستند که می تواند دلیلی برای خجالت باشد. دندان هایی که پیچ خورده، روی هم افتاده و شلوغ هستند معمولاً به عنوان دندان های کج شناخته می شوند.

در بیشتر موارد، دندان های جلویی پایین بیشترین آسیب را دارند. آنها را می توان به درستی تراز کرد و با استفاده از بریس ها (نامرئی یا معمولی) صاف کرد. برای نتایج سریعتر، دندانپزشک ممکن است ونیرهای چینی را پیشنهاد کند.

 

2. شکستگی دندان

بسته به میزان آسیب، آنها را می توان با استفاده از گزینه های درمانی مانند تاج چینی، باندینگ، روکش های چینی و موارد دیگر ترمیم کرد.

 

3. از دست دادن دندان

از دست دادن دندان بدترین شکل لبخند ناقص است. ممکن است به دلیل سهل انگاری در بهداشت دهان و دندان یا حوادث ایجاد شود. فضاهای از دست رفته در قوس را می توان با استفاده از ایمپلنت یا بریج دندان اصلاح کرد.

 

4. تراز و فاصله

برخی افراد فضای بیشتری بین دندان ها دارند. این شکاف ها علاوه بر نامناسب بودن، منجر به مشکلات عملکردی نیز می شود. شکاف ها را می توان با استفاده از روکش ها، تکنیک های باندینگ رزین کامپوزیت و بریس های نامرئی کاهش داد.

 

5. لبخند لثه ای

این را می توان به راحتی با کانتورینگ لثه لیزری ما اصلاح کرد. اگر از سایه دندان های خود راضی نیستید یا اگر دندان های لکه دار دارید، می توان آنها را با پروفیلاکسی دهانی یا سفید کردن دندان های حرفه ای درمان کرد.

 

6. لب ها، گونه ها و لبخند پرتر

با استفاده از روش‌های خاصی مانند ارتودنسی و جراحی فک و صورت می‌توان صورت پیر یا نامتناسب را بهبود بخشید.

 

7. بافت دندان و خصوصیات

برای اینکه دندان‌ها زنانه‌تر یا مردانه‌تر به نظر برسند، دندانپزشک توصیه می‌کند آن‌ها را با روکش یا روکش مشخص کنند.

 

دندانپزشک در طراحی لبخند زیبایی چه می کند؟

برخی از گزینه هایی که دندانپزشک در نظر می گیرد، ترمیم دندان برای یکنواخت کردن لبخند و ایجاد ظاهری متقارن تر است. دندانپزشک ممکن است روکش های قدیمی را که فلز زیر آن به دلیل تغییر لثه در معرض دید قرار گرفته است، با روکش های کامل چینی نوع جدید که در زیر آن فلزی وجود ندارد، جایگزین کند.

در بیشتر موارد، دندانپزشکان از دندان های بیمار قالب می گیرند و مجموعه ای از مدل های مطالعه را می سازند. بعداً تغییرات روی مدل های مومی انجام می شود. پس از اتمام مدل‌ها، آنها با بیماران مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و تغییرات حاصل را مورد بررسی قرار می‌دهند تا مشخص شود که آیا نتایج برآورده شده‌اند یا خیر.

به منظور تغییر کانتور یا سایه دندان ها، دندانپزشک ممکن است ونیرهای چینی را پیشنهاد دهد - از این طریق می توانید نتیجه دلخواه خود را بگیرید. پس از آن، دندانپزشک به خط لثه نگاه می کند و بررسی می کند که آیا برای داشتن ظاهری متقارن متعادل، نیاز به تغییر دارد یا خیر.

در صورت تمایل به مطالعه بیشتر، روی لینک کلیک کنید : https://www.ramadentalclinics.com/smile-designing-types-treatments-and-its-cost

 
مدل دندان خون اشام
 

بررسی خط لبخند:

دندانپزشک معالج با معاینات لازم و عکس برداری های فتوگرافی که انجام می گیرد با کمک گرفتن از نرم افزارهای مخصوص لبخند فرد را بعد از درمان آنالیز کند و مشکلات و آسیب های دهانی بیمار را بیان کرده و درمان های لازم را نام برده و روش کار هریک را نیز بیان کند تا بیمار توجیه شود و اقدامات لازم را جهت انجام درمان بپذیرد.

 
بررسی خط لبخند
 

طراحی کردن لبخند برای بیمار:

بعد از اینکه آنالیز وبررسی های لازم از روی عکس برداری دندان های بیمار به عمل آمد می توان با استفاده از نرم افزارهای کمکی کارهای لازم را از قبیل سفید کردن و روکش یا کاشت و ارتودنسی است روی دندان ها شبیه سازی کرد تا برای او لبخند هالیوودی نمایش داده شود.

در عصر کنونی داشتن لبخند هالیوودی از نظر اجتماعی و عاطفی ضرورت داشته و می تواند تاثیر بسیاری در شغل و روابط بگذارید و با داشتن جذابیت و اعتماد بنفس که تا حد زیادی در موفقیت های شغلی متاثر است و به وضوح دیده شده که این افراد از نظر اجتماعی و روابط ارتباطی موفق تر هستند و در محل کار و اجتماع با توجه بیشتر ی روبرو هستند.

در گذشته باید از روش های سنتی و دردناک دندانپزشکی برای ترمیم دندان ها استفاده می شد ولی امروزه با پیشرفت در حوزه ی دندانپزشکی و مجهز شدن مواد و تجهیزات و تکنیک های خاص این درمان ها با مدت زمان کم تری همراه بوده و برای بازسازی کردن دندان ها و اصلاح خنده و تغییر دادن رنگ دندان ها نیز با توجه به ماهر بودن دندانپزشک قابل انجام بوده. زیرا می توان با دو جلسه حضور در دندانپزشکی اقدام به زیباسازی دندان ها کرد و بدون تراش دادن و طولانی شدن دوره ی درمان کار را تمام کرد.

 
طراحی کردن لبخند برای بیمار
 

از عواملی که در خط لبخند تاثیر می گذارد فرم و ظاهر صورت است و همینطور حالت لب و مطابقت داشتن صورت با نوع درمان زیبایی نقش داشته زیرا به صورت کلی 5 نوع فرم صورت داریم که شامل:


- صورت بلند
- صورت گرد
- صورت بیضی
- صورت مربعی
- صورت قلبی شکل 

 

می توان گفت ایده آل ترین فرم صورت بیضی است که با هر نوع لبخندی متناسب است. بر فرض مثال اگر فردی فرم صورتش بکشیده باشد با پوشیدن گوشواره ی بلند و آویز بلندتر و کشیده تر دیده می شود و با طراحی کردن دو دندان قدامی بلند برای او تاثی منفی بر چهره ی وی می گذارد و طراحی لبخند برای هر فرم صورتی متفاوت است.

 
لبخند هالیوودی قیمت
 

چگونه لبخند هالیوودی داشته باشیم:

بسیاری از افراد خواهان داشتن لبخند هالیوودی هستند و سوالات متداولی می شود که برای داشتن این لبخند چکار باید کنند و چه اقداماتی لازم است انجام دهند. اگر دندان های نامرتب و بهم ریخته با رنگ کدر یافت شود آن ها را ترمیم کرده و زیباتر می شوند.

به طور کلی به لبخند هالیوودی لبخندی بدون عیب و نقص گفته شده ه با سفید کردن و مرتب کردن دندان ها همراه بوده. با بالا رفتن تقاضای افراد برای ونیرهای سفید کننده و زیبا کننده در تنوع  متناسب با نیاز افراد فراهم شده است.

 
چگونه لبخند هالیوودی داشته باشیم
 

چگونه صاحب لبخند هالیوودی شوید:

1- دندان ها باید معاینه شوند و وضعیت دندان ها با فک بسته دهان مورد بررسی قرار بگیرد که آیا مناسبت دارد یا نه. و افرادی که دارای دندان قروچه هستند نمی توانند از ونیر پورسلین استفاده کرد و باید از روش های سفید کننده ی دندان ها بکار برد. در هنگام مراجعه به دندانپرشک باید بیماری های لثه و یا پوسیدگی که از آن رنج می برید بگویید.

2- وضعیت دهان مورد بررسی قرار می گیرد تا برآورد شود که آیا برای داشتن لبخند هالیوودی شرایط لازم را دارید یا نه. و یا لبخندی آزمایشی را پیشنهاد می کنند تا براساس آن ها نوع مناسب را انتخاب کنید و قبل از آغاز درمان نتیجه ی حاصل را مشاهده کنید.

 
چگونه صاحب لبخند هالیوودی شوید
 

دارای انواع و مدل هایی از قبیل تخم مرغی، جوانی، طبیعی یا هالیوودی هست که باید برای خط لبخند خود یکی را برگزینید و بر اساس آن متخصصان آزمایشگاه آن را می سازند.

3- با اتمام درمان ونیر روی دندان ها باید عمل سفید کردن انجام گیرد تا سایه ای که روی دندان ها افتاده از بین برود و بهبود پیدا کند و قبل از انجام دادن سفید کنندگی باید قابلیت دندان ها را برای درجه ی سفیدی سنجید.

4-مدل های مختلف ونیر را آماده کرده تا روی دندان های شما گذاشته شود تا طرح لبخند آزمایشی برای شما گذاشته شود تا آن را مشاهده کنید و دندان ها را بی حس کرده تا در این حین متوجه درد نشوید و به صورت موقتی این ونیر روی دندان شما امتحان می شود تا ببینید که این طرح لبخند هالیوودی که انتخاب کرده اید به چه صورت است.

5- بعد از چند روز از شما خواسته می شود که به آزمایشگاه رفته تا در مورد ونیر موقتی با تکنسین آزمایشگاه صحبت کنید و تصمیم خود را در رابطه با نوع و رنگ و طرح آن به او بگویید تا تغییرات لازم را روی آن انجام دهد و مورد رضایت شما باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی در خصوص طرح لبخند هالیوودی با شماره کلینیک تماس بگیرید. 88082941-021

لینک کوتاه صفحه : https://b2n.ir/z35482

 

لبخند هالیوودی - ویدیوهای بیشتر
لبخند هالیوودی - گالری تصاویر

کلمات کلیدی مربوط به لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی دندانپزشکی، قیمت طرح لبخند هالیوودی، هزینه طرح لبخند هالیوودی، طرح لبخند هالیوودی، لبخند هالیوودی زیبا، طرح لبخند هالیوودی چیست، لبخند هالیوودی یعنی چه، لبخند هالیوودی زیباترین، لبخند هالیوودی دندان، لبخند هالیوودی در دندانپزشکی، هزینه لبخند هالیوودی، زیباترین لبخندهای هالیوودی، لبخند هالیوودی قیمت، لبخند هالیوودی طرح لبخند 

نظرات کاربران

captcha Refresh
عزیزی
۱۳۹۹/۰۲/۰۷۰۰
پاسخسلام روز بخیر
برای داشتن لبخند هالیودی باید چیکار کنم و هزینش به چه صورت هستش
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۰۸۰۰

سلام وقت بخیر جناب عزیزی گرامی لطفا با ما تماس بگیرید:

شماره تماس :  88082941
 
همچنین اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره لمینت دندان مطالعه کنید:

https://drsojodi.com/Laminated-teeth
ناشناس
۱۳۹۵/۰۹/۲۹۰۰
پاسخبا سلام و تشکر از مطالب جامع و جذابتون...
من 2 تا سوال داشتم خدمتتون...
یکی اینکه هزینه کامل لبخند هالیوودی حدودا جقدر میشه...
دوم اینکه آدرستون،یا اینکه آدرس و اسم پزشک هایی و که تو این کار تخصص بالایی و دارن ،ترجیحا شیراز یا تهران برامون به اشتراک بذارید...
کمال تشکر و دارم ازتون.

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi