این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سجودی کاملا محفوظ می باشد

سایت شخصی دکتر علی سجودی

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید

حتما شما هم درباره لبخند هالیوودی مطالبی را شنیده باشید. امروزه بسیاری دوست دارند لبخندشان شبیه لبخند های هالیوودی باشد.

1400/12/08
93,446
3

لبخند هالیوودی و نکات مهم آن

 

لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید
 

آنچه که در ادامه خواهید خواند:

لبخند بازیگران هالیوود

 
 
دندون هالیوودی
 


یکی از روش های گریم که روی دندان های بازیگران هالیوودی هنگام ضبط فیلمبرداری انجام می گرفت گذاشتن روکش هایی با جنس آکریل بود که روی دندان های بازیگران که در حال بازی بودن چسبانده می شد و به صورت پوسته ای موقتی بود که بعد از چند ساعت از دندان جدا می شد و به لبخند هالیوودی نام گذاری شد. (پیشنهاد می شود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید)

 
 
 
 
 
لبخند هالیوودی - فرم پرسشنامه ایمپلنت  لبخند هالیوودی - فرم پرسشنامه لمینت
 

مطالعه بیشتر >>> فرم لمینت دندان


 

لبخند هالیوودی قیمت

دندانپزشکی زیبایی، فرآیندی انتخابی است یعنی از دیدگاه دندانپزشک ضرورتی در نظر گرفته نمی شود. به همین دلیل، شرکت های بیمه هزینه انجام درمان های زیبایی دندان را پوشش نمی دهند. هزینه و قیمت لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می‌کنیم:
1- عیوب ظاهری دندان‌هایی که باید لمینت شود: عیوب ظاهری دندان هایی که باید با لمینت پوشش داده شود؛ در نحوه عملکرد و انتخاب روش مناسب برای اصلاح طرح لبخند هالیوودی توسط دندانپزشک تاثیر قابل توجهی دارد. اگر برخی از دندان های شما پوسیده باشند دندانپزشک باید آنها را به طور کامل ترمیم کند. پوسیدگی های عمیق معمولاً نیاز به روت کانال کردن و در نتیجه نصب روکش دندان دارند که هزینه ها را باز هم افزایش می دهد. 
2- نوع لمینت سرامیکی: ساختار ونیر ها در قیمت لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی موثر است. انواع مختلفی از ونیرهای دندانی با کیفیت و قیمت های مختلف وجود دارد. ونیرهای پرسلن، بهترین گزینه برای لبخند هالیوودی هستند که به علت ساختار تقریباً ضخیمی که دارند باید پس از تراش دندان روی دندان ها قرار گرفته و با مینای دندان پیوند بخورند.
3- هزینه طراحی و ساخت لمینت های در لابراتوار: هزینه  لبخند هالیوودی با لمینت سرامیکی به قیمت طراحی و ساخت ونیر ها در لابراتوار نیز بستگی دارد. برخی از لابراتوارها از روش‌های بسیار پیشرفته مانند تکنولوژی کدکم (CAD/CAM)، اسکنرها و پرینترهای سه بعدی مجهز به تکنولوژی های جدید استفاده می کنند که طراحی لمینت پرسلن را بسیار دقیق تر انجام می دهند اما در عوض قیمت طراحی و ساخت لمینت پرسلن را افزایش می دهند.
4- تعداد دندان هایی که باید لمینت شود: تعداد دندان هایی که باید لمینت شوند؛ بستگی به طرح لبخند هر بیمار دارد. برخی از بیماران فقط 4 یا 6 دندان آنها هنگام لبخند زدن دیده می‌شود. در صورتی که برخی دیگر لبخند پهن تری دارند و حتی باید دندان‌های عقب آنها نیز لمینت شود.

 

 
قیمت لمینت و کامپوزیت سال 1400 در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سجودی

 

لبخند هالیوودی - قیمت لمینت سال 1400

لبخند هالیوودی  - قیمت کامپوزیت سال 1400
 

بعد از آن به سرگرمی برای زیباسازی دندان های افراد منجر شد تا خط لبخندی زیبا مانند بازیگران معروف داشته باشند.

 
لبخند هالیوودی چیست
 

بن افلک:

بن افلک یکی از بازیگران خوش چهره ی هالیوودی بود که با مت دیمن دوست خود به سینما وارد شد و هرگز نتوانست به موفقیت هایی که او کسب کرده بود برسد و بعد از آن با جذاشدن از جنیفر لوپز و ازدواجش با گارنر که ستاره ای از فیلم های تلویزیونی هالیوود بود با شکست های زیادی فیلم هایش روبرو شد.
بن افلک برای شاداب نگه داشتن چهره و اندام خود اقدامی برای جراحی ها و تزریق بوتاکس نکرده است زیرا به گفته ی وی انجام دادن عمل زیبایی و جراحی های اندام و صورت نیازی نیست و مورد تایید حرف متخصصان معتبر آمریکا هم بود.
ولی برای زیباترشدن دندان های خود و داشتن خط لبخندی زیبا و داشتن لبخندهای هالیوودی در میان بازیگران اقدام به زیباسازی و درمان دندان های خود کرده که با لمینت و روکش ها و سفید کردن دندان هایش انجام گرفته. درمان زیبایی دندان های افلک 20 هزار دلار هزینه شد زیرا دندان هایی با فاصله و کوتاه داشت.

 
لبخند هالیوودی - بن افلک
 

کاترین زتا جونز:

یکی دیگر از لبخندهای هالیوودی خانم کاترین بوده که با انجام درمان زیبایی روی دندان های جلویی خود که با فاصله بودند و میزان کردن دندان های نیش که بسیار تیز و خنجری مانند بودند با انجام بلیچینگ و روکش های سرامیکی روی آن ها خط لبخند خود را بهبود بخشید ولی وی تمام این شایعات درمان زیبایی خود را رد کرد.
خانم کارتین 42سال دارد و با مایکل داگلاس ازدواج کرده و به دلیل گرفتن سرطان شوهرش دچار بیماری افسردگی شده که تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر بهبود بخشیده و به زندگی خود ادامه می دهند. همچنین در سایت getthegloss اطلاعات کاملی وجود دارد .

 
لبخند هالیوودی - کاترین زتا جونز
 

نیکلاس کیج:

یکی از بازیگران محبوب و پولدار سینمای هالیوود که سن نسبتا بالایی دارد و با داشتن رفتارهایی عجیب دارای شهرت زیادی بود و برنده ی جایزه اسکار با بازی در فیلم ها کسب کرد. 
برای بازی کردن در یک فیلم برای نقش سرباز مجبور شد که چند کیلو کم کند و صورتش را با باند بست تا عضلاتش تحلیل بروند و برای اینکه صورتش در هم شکسته نشان داده شود دندان های نیش خود را کشید و بعد از آن با انجام ایمپلنت روی دندان های نیش خود اقدام به کاشت آن ها کرد و به دلیل استفاده ی مداوم از سیگار دندان هایش ساییده شده بودند و بدرنگ و کوتاه بودند که برای درمان زیبایی بلیچینگ و روکش های سرامیکی را روی دندان هایش انجام داد و برای ردیف کردن دندان ها نیز ارتودنسی کرد و با انجام این ترمیم ها یکی از لبخند هالیوودی شد.

 
لبخند هالیوودی - نیکلاس کیج


اوپرا وینفری:

یکی از ثروتمندترین زنان دنیا خانم اوپرا است که برنامه ی تلویزیونی او میلیون ها بیننده در دنیا دارد و با لحن زیبایی که در کلام خود دارد باعث جذب افرا به خود می شد که محبوبیتی فوق العاده دارد. وی بعد از کسب محبوبیت در این عرضه اقدام به اصلاح وضعیت دندان های خود کرد و از ارتودنسی نامرئی برای این منظور استفاده کرد و از براکت های نامرئی برای مرتب کردن دندان ها و بعد از آن از کامپوزیت های سرامیکی برای روکش کردن بکار برد و به این دلیل که تشخیص این روکش ها روی دندان ها دشوار است و هزینه ی بسیار زیادی را دارد برای وی مهم نبود و اقدامات لازم را برای داشتن لبخند های هالیوودی به عمل آورد.

 
لبخند هالیوودی - اوپرا وینفری
 

جورج کلونی:

جورج به دلیل عادت دندان قروچه ای که داشت باعث سابیدگی دندان هایش شد و برای بهبود وضعیت دندان هایش رو به درمان زیبایی آورد. با وجود محبوبیت زیادی که داشت و یکی از سوپراستارهای هالیوود است. 
با ساییده شدن دندان های جلویی باعث کوتاه شدن ارتفاع دندان هایش شد که برای حل این مشکل با روکش های لمینت چینی و با انجام لیزر روی لثه هایش ارتفاع دندان هایش را افزایش داده و فرم و شکل دندان هایش اصلاح شد و خط لبخند زیبایی پیدا کرد و هزینه ای که برای این درمان پرداخت کرد حدود 30 هزار دلار برآورد شده.

 
لبخند هالیوودی - جورج کلونی
 

براد پیت:

براد پیت و همسرش آنجلینا با محبوبیت زیادی در سینمای هالیوود هستند و از جمله بازیگرانی است که انگار پیر شدنی نیست و می توان ورزش ها و رژیم های غذایی که دارد او را در رده ی بازیگران سالم و جوان سینما ماندگار کرده و با شایعاتی از قبیل انجام جراحی های زیبایی و کاهش دادن چین وچروک های صورتش و انجام جراحی بینی بی تفاوت است و اینکه این مرد 48 ساله با تزریق کردن فیلر برای صورتش و همینطور انجام درمان های زیبایی برای لبخند هالیوودی شدن از دندان پزشکی کمک گرفته و دندان هایش را سفید و درخشان کرده و همینطور اقدام به روکش گذاری های لمینت کرد.

 
لبخند هالیوودی - براد پیت
 

تام کروز:

هروز که این بازیگر را می بینیم علی رغم 49 ساله بودنش جوان تر از قبل می شود و شایعاتی از قبیل جراحی پلاستیک و از بین بردن چین و چروک های صورتش هست ولی زیباسازی دندان هایش دیگر جای هیچ حرفی ندارد زیرا یکی از دندان های فک بالایش را از دست داد و باعث بهم خوردن خط لبخندش شد و خط وسط دندان هایش با مشکل روبرو شدند.
زیرا اگر در دوران جوانی و نوجوانی دندانی از بین برود این فضای خالی که ایجاد می شود باعث بهم خوردن نظم دندان های دیگرش می  شود و این فضای خالی پر شده و باعث اختلال در نظم دندان های فک شده و خط لبخند را از بین می برد. در چند سال اخیر دیگر این مشکل دندان در کروز وجود ندارد. و با حضور دائمی که در سینما و عمومیت دارد می توان گفت که برای درمان دندان هایش از ارتودنسی و لمینت استفاده کرده باشد و با بلیچینگ کردن و سفید کردن رنگ آن ها یکی از لبخندهای هالیوودی برتر سینما شده و هزینه ی این درمان معادل 30 هزار دلار شده.

 
لبخند هالیوودی - تام کروز


حتما شما هم درباره لبخند هالیوودی مطالبی را شنیده باشید. امروزه بسیاری دوست دارند لبخندشان شبیه لبخندهای هالیوودی باشد اما خوب قبل از اینکه بخواهید لبخندتان را شبیه لبخند های هالیوودی نمایید بهتر است درباره خصوصیات و ویژگی های این لبخند بیشتر بدانید. لبخند هالیوودی به لبخندی می گویند که تقریبا بی نقص و به شکل زیبایی بروی لبان نقش می بندد. دندان هایی که به صورت ردیفی و بسیار مرتب و با رنگ سفید در دهان شما خود نمایی می کنند. اما شاید سوال مهم اکثر شما این باشد حالا چگونه می توان لبخند خود را به لبخندهای هالیوودی نزدیک تر نمود؟ برای این کار چند راهکار به شما پیشنهاد می کنیم: 1-قبل از هر چیز شما باید به یک متخصص دندانپزشک مراجعه نمایید و او دندان های شما را به خوبی و با دقت معاینه نماید. بعد از بررسی دقیق باید دید که آیا شکل و فرم دندان ها و فک شما برای ونیر پورسلن مناسب است یا خیر. در این میان اگر شما جز افرادی هستید که دندان قورچه زیادی دارید به نظر استفاده از این روش اصلا برایتان مناسب نباشد. در این حالت گزینه پیشنهادی برای این دسته از افراد استفاده براکت نامرئی است.

 
لبخند هالیوودی و همه آنچه که باید بدانید
 

نکته مهم دیگری که باید قبل از اینکه به فکر لبخند هالیوودی باشید به ان فکر کنید این است که اگر دندان های شما دچار پوسیدگی یا بیماری خاصی است باید قبل از اقدام به عمل های زیبایی این مشکلات را کاملا برطرف نمایید. اما کار بعدی که باید انجام دهید این است که از دکتر متخصص خود بخواهید که وضعیت دهان و دندان و فک شما را به خوبی مورد بررسی قرار دهد و ببینید اصلا دندان هایتان به درد عمل ای زیبایی می خورد یا خیر. قبل از اینکه بخواهید مراحل درمان واقعی را شروع کنید باید از لبخندهای آزمایشی استفاده نمایید تا بتوانید به هر حال شمایلی از نتیجه نهایی را مشاهده کنید و بر اساس آن تصمیم به ادامه کار بگیرید. مخصوصا در مورد لبخند هالیوودی باید قبل از اینکه بخواهید اقدام جدی صورت دهید حتما مدل آزمایشی آن را برای خودتان امتحان کنید. لبخند های آزمایشی در مدل های مختلف طبیعی و تخم مرغی و هالیوودی وجود دارند و شما بر اساس نیاز خود می توانید هر کدام از آنها را که خواستید امتحان نمایید. اما اگر به این نتیجه رسیدید که باید شما هم عمل زیبایی را برای رسیدن به لبخند هالیوودی انجام دهید پس مرحله بعدی این است که ابتدا به سفید کردن دندان هایتان بپردازید. در واقع با این کار سایه دندان هایتان از بین خواهند رفت و رخ و نمایی زیبا را به خود خواهند گرفت. در واقع متخصص دندانپزشکی باید بتواند با توجه به جنس و نوع دندان های شما تشخیص دهد تا چه میزان می توان دندان هایتان را سفید کرد.

 
طرح لبخند شامل چند دندان است
 

خوب مرحله بعدی بدین صورت آغاز می شود که برای رسیدن به لبخند هالیوودی احتمالا باید بخش هایی از بافت دندان شما برداشته شود تا شبیه به مدل مورد نظر شود. در این بخش ابتدا دندان های مرود نظر بی حس خواهند شد و بعد از تراشیدن ونیر موقتی را برای شما به کار خواهیم برد تا بتوانید نحوه لبخند هالیوودی خود را به صورت تستی مشاهده نمایید.
اما بعد از چند روز که از عمل تراشیدن دندان ها گذشت باید به آزمایشگاه مراجعه نمایید و با مسئول ان درباره نوع ونیز موقتی که برای شما استفاده شده صحبت کنید. در این زمان باید اگر تغییراتی که مد نظر دارید را به او بگویید تا بتواند انها را برایتان لحاظ نماید. تغییرات فوق می تواند در زمینه نوع و رنگ دندان ها باشد. اما سوال بعدی که بسیار مهم است این است که برای دست یابی به لبخند هالیوودی باید چند دندان را تراش دهیم و تغییر حالت دهیم؟ این امر دقیقا به شکل و فرم دندان های شما بستگی دارد. اینکه دندان های شما در هنگام خندیدن چند تای آنها مشخص می شود عامل مهمی است که معلوم می کند باید بر روی چند تا از دندان های شما تغییراتی در فرم و اندازه ایجاد شود. معمولا اکثر افراد برای رسیدن به لبخند هالیوودی بین 6 تا 8 دندان جلویی را باید ونیز نمایند. اما گاهی اوقات برخی تنها ترجیح می دهند که 4 دندان بالایی را ونیز نمایند.

 
مدل دندان خرگوشی
 

اما سوال مهم بعدی این است که آیا بعد از انجام عملیات زیبایی برای لبخند هالیوودی برای سالم ماندن آن باید مراقبت های ویژه ای انجام داد؟ بله. هر روز باید نخ دندان بکشید و دو بار در روز مسواک بزنید و حداقل هر شش ماه یک بار به کارشناس بهداشت مراجعه کنید. همچنین باید حداقل سالی یک مرتبه به دندانپزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید دندانهایتان در وضعیت خوبی به سر می برند. همین که ونیر پورسلن را روی دندان هایتان گذاشتید باید رژیم غذایی خود را اصلاح کنید و از مصرف غذاها یا انجام عاداتی که می توانند ونیر را خراب کنند، اجتناب کنید. ممکن است دندانپزشک از شما بخواهد برای محافظت از ونیر و جلوگیری از شکستگی آن، از محافظ نرم دهان در هنگام خواب استفاده کنید. لبخند هالیوودی به نمایش قرار گرفتن دندان ها و لثه ها در وضعیت مناسب گفته می شود که با جذابیت روی چهره ی بیمار جلوه کرده و او را زیباتر کرده. انجام این زیباسازی دندان ها به دهه 60 و 70 بوده که توسط پزشک آمریکایی برای زیباشدن خط لبخند بازیگران هالیوودی برای بازی در فیلم ها انجام شد و بعد از آن به لبخند هالیوودی نام گرفت.

 
اصول زیبا بودن لبخند
 

اصول زیبا بودن لبخند:

نحوه ی قرار گرفتن دندان ها و لثه ای که نمایان است و زوایای مختلف در دید دندان ها باعث نا زیبا شدن لبخند شده و داشتن دندان های نیشی تیز ظاهر صورت و چهره را مردانه کرده و با گرد کردن زاویه های دندان ها چهره را ملایم و آرام تر جلوه می دهد و در خانم ها با داشت دندان های جلویی بلند بیشتر جلوه زیبا داشته.
دندان های جوان با زوایای صاف و مشخص بوده و افراد مسن سایش داشته و زوایای آن ها به مرور گرد شده. برخی افراد در هنگام خنیدن مقدار زیادی از لثه ی آن ها مشخص بوده و دندان هایشان کوتاه و کوچک بوده که علاوه بر زیباسازی دندان ها باید به ترمیم لثه نیز اقدام گردد تا بتواند ویژگی لبخندهای هالیوودی را ایجاد کند.

 
مدل دندان خون اشام
 

بررسی خط لبخند:

دندانپزشک معالج با معاینات لازم و عکس برداری های فتوگرافی که انجام می گیرد با کمک گرفتن از نرم افزارهای مخصوص لبخند فرد را بعد از درمان آنالیز کند و مشکلات و آسیب های دهانی بیمار را بیان کرده و درمان های لازم را نام برده و روش کار هریک را نیز بیان کند تا بیمار توجیه شود و اقدامات لازم را جهت انجام درمان بپذیرد.

 
بررسی خط لبخند
 

طراحی کردن لبخند برای بیمار:

بعد از اینکه آنالیز وبررسی های لازم از روی عکس برداری دندان های بیمار به عمل آمد می توان با استفاده از نرم افزارهای کمکی کارهای لازم را از قبیل سفید کردن و روکش یا کاشت و ارتودنسی است روی دندان ها شبیه سازی کرد تا برای او لبخند هالیوودی نمایش داده شود. در عصر کنونی داشتن لبخند هالیوودی از نظر اجتماعی و عاطفی ضرورت داشته و می تواند تاثیر بسیاری در شغل و روابط بگذارید و با داشتن جذابیت و اعتماد بنفس که تا حد زیادی در موفقیت های شغلی متاثر است و به وضوح دیده شده که این افراد از نظر اجتماعی و روابط ارتباطی موفق تر هستند و در محل کار و اجتماع با توجه بیشتر ی روبرو هستند. در گذشته باید از روش های سنتی و دردناک دندانپزشکی برای ترمیم دندان ها استفاده می شد ولی امروزه با پیشرفت در حوزه ی دندانپزشکی و مجهز شدن مواد و تجهیزات و تکنیک های خاص این درمان ها با مدت زمان کم تری همراه بوده و برای بازسازی کردن دندان ها و اصلاح خنده و تغییر دادن رنگ دندان ها نیز با توجه به ماهر بودن دندانپزشک قابل انجام بوده. زیرا می توان با دو جلسه حضور در دندانپزشکی اقدام به زیباسازی دندان ها کرد و بدون تراش دادن و طولانی شدن دوره ی درمان کار را تمام کرد.

 
طراحی کردن لبخند برای بیمار
 

از عواملی که در خط لبخند تاثیر می گذارد فرم و ظاهر صورت است و همینطور حالت لب و مطابقت داشتن صورت با نوع درمان زیبایی نقش داشته زیرا به صورت کلی 5 نوع فرم صورت داریم که شامل:


- صورت بلند
- صورت گرد
- صورت بیضی
- صورت مربعی
- صورت قلبی شکل 

 

می توان گفت ایده آل ترین فرم صورت بیضی است که با هر نوع لبخندی متناسب است. بر فرض مثال اگر فردی فرم صورتش بکشیده باشد با پوشیدن گوشواره ی بلند و آویز بلندتر و کشیده تر دیده می شود و با طراحی کردن دو دندان قدامی بلند برای او تاثی منفی بر چهره ی وی می گذارد و طراحی لبخند برای هر فرم صورتی متفاوت است.

 
لبخند هالیوودی قیمت
 

چگونه لبخند هالیوودی داشته باشیم:

بسیاری از افراد خواهان داشتن لبخند هالیوودی هستند و سوالات متداولی می شود که برای داشتن این لبخند چکار باید کنند و چه اقداماتی لازم است انجام دهند.
اگر دندان های نامرتب و بهم ریخته با رنگ کدر یافت شود آن ها را ترمیم کرده و زیباتر می شوند و به طور کلی به لبخند هالیوودی لبخندی بدون عیب و نقص گفته شده ه با سفید کردن و مرتب کردن دندان ها همراه بوده. با بالا رفتن تقاضای افراد برای ونیرهای سفید کننده و زیبا کننده در تنوع  متناسب با نیاز افراد فراهم شده است.

 
چگونه لبخند هالیوودی داشته باشیم
 

چگونه صاحب لبخند هالیوودی شوید:

1- دندان ها باید معاینه شوند و وضعیت دندان ها با فک بسته دهان مورد بررسی قرار بگیرد که آیا مناسبت دارد یا نه. و افرادی که دارای دندان قروچه هستند نمی توانند از ونیر پورسلین استفاده کرد و باید از روش های سفید کننده ی دندان ها بکار برد. در هنگام مراجعه به دندانپرشک باید بیماری های لثه و یا پوسیدگی که از آن رنج می برید بگویید.

2- وضعیت دهان مورد بررسی قرار می گیرد تا برآورد شود که آیا برای داشتن لبخند هالیوودی شرایط لازم را دارید یا نه. و یا لبخندی آزمایشی را پیشنهاد می کنند تا براساس آن ها نوع مناسب را انتخاب کنید و قبل از آغاز درمان نتیجه ی حاصل را مشاهده کنید.

 
چگونه صاحب لبخند هالیوودی شوید
 

دارای انواع و مدل هایی از قبیل تخم مرغی، جوانی، طبیعی یا هالیوودی هست که باید برای خط لبخند خود یکی را برگزینید و بر اساس آن متخصصان آزمایشگاه آن را می سازند.

 

3- با اتمام درمان ونیر روی دندان ها باید عمل سفید کردن انجام گیرد تا سایه ای که روی دندان ها افتاده از بین برود و بهبود پیدا کند و قبل از انجام دادن سفید کنندگی باید قابلیت دندان ها را برای درجه ی سفیدی سنجید.

4-مدل های مختلف ونیر را آماده کرده تا روی دندان های شما گذاشته شود تا طرح لبخند آزمایشی برای شما گذاشته شود تا آن را مشاهده کنید و دندان ها را بی حس کرده تا در این حین متوجه درد نشوید و به صورت موقتی این ونیر روی دندان شما امتحان می شود تا ببینید که این طرح لبخند هالیوودی که انتخاب کرده اید به چه صورت است.

5- بعد از چند روز از شما خواسته می شود که به آزمایشگاه رفته تا در مورد ونیر موقتی با تکنسین آزمایشگاه صحبت کنید و تصمیم خود را در رابطه با نوع و رنگ و طرح آن به او بگویید تا تغییرات لازم را روی آن انجام دهد و مورد رضایت شما باشد. 

 

لبخند هالیوودی - ویدیوهای بیشتر
لبخند هالیوودی - گالری تصاویر

نظرات کاربران

captcha Refresh
عزیزی
۱۳۹۹/۰۲/۰۷۰۰
پاسخسلام روز بخیر
برای داشتن لبخند هالیودی باید چیکار کنم و هزینش به چه صورت هستش
دکتر سجودی
۱۳۹۹/۰۲/۰۸۰۰

سلام وقت بخیر جناب عزیزی گرامی لطفا با ما تماس بگیرید:

شماره تماس :  88082941
 
همچنین اگر الان امکان تماس ندارید می توانید مقاله زیر را درباره لمینت دندان مطالعه کنید:

https://drsojodi.com/Laminated-teeth
ناشناس
۱۳۹۵/۰۹/۲۹۰۰
پاسخبا سلام و تشکر از مطالب جامع و جذابتون...
من 2 تا سوال داشتم خدمتتون...
یکی اینکه هزینه کامل لبخند هالیوودی حدودا جقدر میشه...
دوم اینکه آدرستون،یا اینکه آدرس و اسم پزشک هایی و که تو این کار تخصص بالایی و دارن ،ترجیحا شیراز یا تهران برامون به اشتراک بذارید...
کمال تشکر و دارم ازتون.

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین مقالات و اخبار با خبر شوید

شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2
تلفن : 88082941 - 86128996
ایمیل : info@drsojodi.com
مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)

map
whatsapp drsojodi